Polis Sevgiliye Güzel Sözler

Polis Sevgiliye Güzel Sözler

Sayfa İçeriği: Polis Sevgiliye Güzel Sözler, Polis Sevgiliye Sözler, Polis Sevgiliye Güzel Mesajlar, Polis Sevgiliye Hasret Sözleri, Polis Sevgiliye Özlem Sözleri, Polislere Güzel Sözler, Polislere Güzel Mesajlar

Şehirlerimizin can ve mal güvenliğini sağlayan polislerimiz için hazırladığımız polis sevgiliye güzel sözler yazımız, polis sevgilisi olanların gönderebileceği güzel sözler ve güzel mesajlardan oluşmaktadır.

Polis Sevgiliye Güzel Sözler

Canım Polisim elin tetikte olsun aklın bende, benim aklım hep sende kalbimi sorma o hepten seninle dolu.

Polis sevmek, polise sevgili olmak herkesin harcı değildir. Polis severseniz gece gündüz onun yolunu gözlemeyi, her zaman tehlike içinde yaşamayı sevmelisiniz.

Sana bir şey olmasın polisim, seni çok sevdim Yüce Mevla’m seni korusun.

İzlediğim her film bizi anlatıyor, okuduğum her romanın kahramanı senle biz oluyoruz. Bir polis çıkıyor kızı kurtarıyor ve ona aşık oluyor. Birbirlerini çok seviyorlar.

Belki sen şimdi ya uykudasın, ya nöbetsin, canım sevgilim sen her zaman benim kalbimdesin.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm.

Sana ne kadar çok sarılırsam sarılayım senden bir an dahi uzak kalsam hemen seni özlüyorum.

Sen bu vatan için çalış, bizlerin rahat uyuması için nöbetini tut, olsun be polisim varsın aramıza ayrılık girsin ben seni uzakta da çok seviyorum.

Bu kalbe bir kere adın yazıldı bir daha silinmeyecek, bu ömrüm ömrüne adandı son nefesim seninle olacak.

Sen bilir misin sevgilim? Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Yokluğunda sevginle bu yüreği ısıtabilmektir.

Sensiz ilk günüm sevgilim. Ben hep seni özlerim, ben hep seni beklerim. Sen gelene kadar gözlerimden yaşlar dökerim.

Bir gün bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla Polisim.

Şimdi en çok neye ihtiyacım var Polisim biliyor musun? Benim şimdi sana ihtiyacım var. Senin gülüşüne, senin bakışına, canım sevgilim deyişine, sana çok ihtiyacım var canım sevgilim seni çok özledim.

Canım Polisim özlüyorum işte seni öylesine değil, ölesiye özlüyorum.

Bir gün gelecek bu gurbetlik, bu hasret bitecek. İşte o gün doğan güneş bizim için, aşkımız için doğacak.

Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kâbusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin.

Ben rabbime her zaman eş diye yazmadığını, aşk diye karşıma çıkarma derdim. Rabbim seni bana aşk olarak gönderdi. İnşallah ta eş olarak kavuşturacak bizi.

Senden uzaktayım diye unuturum sanma Polisim. Eğer kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim de onu parçalayacak kadar asildir.

Öyle karanlık olur ki bazen hayat bin ışık yaksan bir damla aydınlık bulamazsın. Ama çok sevdiğin birinin gülümsemesiyle unutursun. Seni çok seviyorum Sevgilim.

Ayrılığa da gülüyorsam, hasretimi gözlerimde saklıyorsam bil ki polisim sana olan sevdamdandır.

Ben bu şehri sen varsın diye seviyordum. Şimdi sen gidince şehir bomboş gözümde, her şey anlamsız be Polisim.

Gittiğin yerlerde güzel bir kız görürsen ona vurulma ve seni çok seven, senin için her gün gözyaşı döken bu sevgilini unutma.

Polis sevmek, bir polise gönül vermek herkesin harcı değildir.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.

Dokunamayacak kadar uzak olsan da, sevebileceğim kadar yakınsın bana Polisim.

Ne bileyim be Polisim, öyle güzel baktın ki gözlerime, sevmek değil ölmek geldi içimden.

Sen görevde yoruluyorsun ben seni hep seni düşünmekten, merak etmekten yoruluyorum. Seni çok seviyorum Ay yıldızlı Polisim.

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım var geçip giden zaman. Sen yokken yine tek düşmanı geçmek bilmeyen zaman.

Öyle bir gece yarısı yine seni özledim. Sesini duymak, senin güzel yüzünü görmek istedim. Ellerini tutmak boynuna sarılmak ve seni seviyorum Polisim demek geldi içimden.

Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim.

Eğer çölde bir çiçek olsan; seni kaybetmemek; için gözyaşlarımla sulardım Eğer gözümdeki bir damlayan olsaydın; seni kaybetmemek; için hiç ağlamazdım.

Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Canım sevgilim sen vatan görevindesin, ben ise senin nöbetindeyim, sensizliğin nöbetindeyim. Biliyorum bir gün bu nöbetlerimiz bitecek, seven bu kalpler kavuşacak.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz