Resimli Günaydın Sözleri

Resimli Günaydın Sözleri

Bu sayfamızda resimli günaydın mesajları 2017,resimli günaydın sözleri facebook,resimli günaydın mesajları indir,resimli günaydın sözleri indir,günaydin sözleri resimli,resimli günaydın mesajları sevgiliye içerikli bir sayfa hazırladık.

Arkadaşlar olmadan hayatın bir anlamı olmaz. Bir sevgi olmadan kalpte huzur olmaz. Bir hikaye olmadan, bir film olmaz ve benden günaydın mesajı almadan güzel bir gün olmaz. Günaydın

Güzel bir sabah için 5 İşlem

1. Gözlerini aç.

2.Derin nefes al.

3.Yorganı kenara at.

4.Yataktan kalk.

5.Ve benim mesajımı oku Aşkım Günaydın

Önceden uyanmış olupta ayakta olanlara, bıktık artık senden bırak yakamı diyenlere, biricik arkadaşlarıma,  beni seven ya da gıcık olupta söyleyemeyen herkese günaydınlar.

Günaydın Mesajları: Bir uykunun daha sonuna geIdik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçIüsüne teşekkür ederiz. GünaydınIar.

Ay doğar ayazlanır. Gün doğar beyazlanır. Benim sevgili yarim, uyanmaya nazlanır. Günaydın Aşkım.

Bir sabah uykusuna bir de sana doyamadım. Günaydın Bitanem.

Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demenin  tam zamanı Günaydın.

Bir umutla başlar her güzel gün. Gün güzel olunca umut da özel olur. Her yeni gün sana umut getirsin. Umudun sevgi, sevgin sonsuz, sabahın aydın olsun. Günaydın

Sen uyurken neler oldu neler? Tom jeriyi yakaladı, uyuyan güzel uyandı, kabasakal safinaz ile evlendi, temel ıspanak yemekten vazgeçti, gargamel şirinleri yakaladı, yedi cüceler uzadı,daha kötüsü kalk sabah oldu. Günaydın.

İlahi ben ya Sabah sabah nedir bu bendeki pozitif enerji bende anlayamadım , kahkaha atasım var, çatıya çıkasım var, komşunun camına taş atasım var. Önce ağlayıp sonra gülesim var. Ya aslında benim sana günaydın diyesim var. Günaydın

Günaydın sabah sabah bela mısın sen ya diyenlere. Vayyy sen bana mesaj atar mıydın diyenlere. Ulan daha  yatacaktım of ya diyenlere günaydın.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu hissettin mi? Günaydın.

Günaydın gönlümün prensesi, günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim, günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki Meleğim. Günaydın.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin Aşkım. Günaydın

Sensiz bir gece daha gözlerini kıskanan güneşin doğmasıyla bitti. Bu günü de seninle geçirmenin ümidiyle günaydın aşkım.

Fani dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarımı yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime Günaydınlar dilerim.

Kurduğu alarma karşı verdiği amansız mücadeleyi bugün de kaybeden değerli insan Günaydın.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz