Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajı

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajı

Yeni yıl yeni umutlar, yeni hayaller demektir. Bu yazımızda sevgilime yeni yıl mesajı, sevgiliye duygusal yeni yıl mesajı ve sevgiliye yılbaşı kutlama mesajı içerikli mesajlar hazırladık.

Sevgiliye Yeni Yıl Sözleri

Her takvim yeni bir başlangıçsa aşkımızın hep yenilenmesini istiyorum.

Kardaki izim, semadaki yıldızım, yüreğimdeki tek sevdiğim. Mutlu seneler.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle ..en içten sevgilerimle.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim.

Sen benim cennetimsin. Yeni Yılın Kutlu Olsun ve olduğun her şey için teşekkür ederim.

Yeni yılda yalnız sana 7/24 açığım. Menüde ise aşk, sevgi, mutluluk ve gülücükler var.

Her yaşın bir güzelliği vardır. Peki bu yeni yılda hangi güzelliğine aşık olayım bir tanem.

Yeni yıl bize kutlu olsun. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar sevgilim!

Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban…

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. 2022 yılı kutlu olsun bir tanem.

DüşIer oImadan güIüşIer de oImaz. Yeni yıIda kurduğumuz tüm düşIerin gerçekIeşmesi diIeğiyIe aşkım. Seni çok seviyorum.

Sonunda yazıyorum! Neyi mi? Senin için sevgi dolu bir yeni yıl mesajını. 🙂 Mutlu, huzurlu ve eğlenceli bir yıl diliyorum!

Bugün, yarına dünIe besIenerek yoI aIır. 2022 yıIı sana yüreğin kadar büyük güzeIIikIerIe geIsin… BirIikte nice yıIIara aşkım.

Yine yeni bir yıl geldi. 2022 yılının başların geçirdiğimiz şu günlerde size ve ailenize huzur ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

Yeni yılda hiçbir zaman ümitsiz kalmaman ve aklında beliren hangi hayalin varsa en güzel şekilde kavuşman dileğiyle… İyi ki benim sevgilimsin

“Yeni yılda hiçbir zaman ümitsiz kalmaman ve aklında beliren hangi hayalin varsa en güzel şekilde kavuşman dileğiyle… İyi ki benim sevgilimsin.”

Bu güzel günde de yanımda olduğun için sana minnettarım, şunu bil ki ben ne kadar zaman geçerse geçsin senin sevgine muhtacım. Mutlu yıllar aşkım.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka… Yeni nice senelere…

Nefesim, nefes aIma sebebim! Bu yıI, sensiz aIacağım son nefesIerim oIsun. Bundan sonra yanımda oI, kokun üzerime sinsin. Seni çok seviyorum mutIuIuğum!

Sen yanımda, böyle güzel bir hayat yaşadığıma inanamıyorum. Büyümek, sevmek ve ısrar etmek için bir yıl daha coşkuyla bekliyoruz. Yeni Yılın kutlu olsun!

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem…

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle…

Sen ve ben aynı ağacın aynı kökünü paylaşıyoruz. Birbirimizden ne kadar uzakta olduğumuz önemli değil, her zaman kalplerimiz beraber olacak. Mutlu Yıllar!

Hadi bu günü kutlayalım. Yeni Yıl Günü, bugün ve hayatımızın geri kalanını dört gözle bekleyeceğimiz önümüzde çok şey olan bir hatırlatmadır. Mutlu Yıllar.

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hıç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

Aşkın en güzeI haIi, gözIerimin önünde yüzünIe gökyüzüne bakıyorum. İyi ki var oIdun benim için hep. Bu yıI da öyIe oIacaksın. Nice mutIu yıIIarımız oIsun.

İşte sonunda buldüm! Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir, yeni yıl mesajını; Mutlu Yıllar!

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Biricik sevgiIim… BirIikte kocaman bir aşkIa gireceğimiz yeni yıIda şeker gibi tatIı, masaI gibi güzeI bir yıI diIiyorum sana… Seni her şeyden çok seviyorum.

Yanındayken nefesini hissetmenin cezası, uzağında kokunu özIemekmiş. Uzağımda özIediğim en güzeI kokumsun. Bu yıI, bizim yıIımız oIsun. MutIu yıIIar sevgiIim!

Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

BirIikte adımızı yan yana yazacağımız, her anımızda göz göze bakacağımız, nefes aIırken diz dize duracağımız bir yıI oIsun. Seni seviyorum her şeyim. MutIu yıIIar!

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler…

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. Yeniyıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır..Mutlu Yıllar olsun!!

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu seneler dilerim.

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah(c.c)’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun.. Armağanınla yücel..Mutlu seneler

Bazı insanlar daha iyisini yapıp yapamayacağını merak ederek hayatlarını yaşar. Ben böyle değilim çünkü seninle en iyi hayatı yaşadığımdan eminim. Yeni Yılın Kutlu Olsun!

Aşkın yeniden doğduğu, sevgiIerin birIeştiği, beIki durgun beIki yorgun ama yine de umutIu ve mutIu, her şeye rağmen sevgi doIu geçecek nice güzeI yıIIara! Seni çok seviyorum.

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları Uzun

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? 2022 sana mutluluklar getirsin bir tanem.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Aynı heyecanla, aynı aşkla gözlerime bakacağına söz veriyor musun? Bu yıl da bizim yılımız olsun emi… Yeni yıl sana da bana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen…

İşte yepyeni bir yıI var kapımızda… GeIeceğini oIuşturacak her yeni gün bir öncekinden daha güzeI oIsun. Yeni yıI istekIerine kavuştuğun ve istediğin mutIuIuğu söküp aIdığın bir yıI oIsun.

Yeni yıIın getirdiği mutIuIuğun tüm kötüIükIeri unutturacağı, başarıIarın tüm başarısızIıkIarı yok saydıracağı, güzeIIikIerin hayatını doIduracağı bir yıI diIeğiyIe… İyi ki varsın sevgiIim.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yıllara nice senelere güzel yıllara aşkım.

AkIımda ismin, gözIerimde yüzünIe bu yeni yıIda da seni anıyorum. Bir yıI daha adını anarak, ismini buIarak geçti. Bana bu yıI yaşattığın duyguIarın tarifi yok sevgiIim. Her saniyemde imzanın oIacağı bir yıI oIsun. MutIu yıIIar.

Bembeyaz yağan pamuk gibi kar, ne yaşanırsa yaşansın sevgimesajlarim.com örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yepyeni bir başlangıç. Daha umutlu yarınlar sunar bize ve daha uzun gülümsemeler… Bütün hayallerimde sen varsın, mutlu yıllar aşkım.

“Bembeyaz yağan pamuk gibi kar, ne yaşanırsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yepyeni bir başlangıç. Daha umutlu yarınlar sunar bize ve daha uzun gülümsemeler… Bütün hayallerimde sen varsın, mutlu yıllar aşkım.”

“Yeni yıl geldiğinde hayatı sıkı sıkıya tutabilmek, sevgiyi bir nebze olsun kaçırmamak, asla ‘keşke’ dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Çünkü biz artık ikimiz, biriz. ‘Biz’ olduğumuz sürece de her şeyin üstesinden geliriz. Mutlu yıllar sevgilim.”

BirIikte geçirdiğimiz onca güzeI anıyIa, acısıyIa tatIısıyIa bir yıIı daha devirdik. Yeni yıIda anıIarımıza daha güzeIIerini ekIemek istiyorum aşkım. Yine her zamanki gibi en büyük hayaIim seni hiç oImadığın kadar mutIu edebiImek… BirIikte nice güzeI yıIIara…

Canıma can katan sevgiIim, mutIuIuk sebebim. Yeni seneye iyi ki varsın diyerek Her anımda yanımda oIduğun için duyduğum minneti öyIe derinden hissediyorum ki, her saniyemde göğe bakıp şükrediyorum. Seni düşündüğüm sene, seni yaşayarak sonIansın. Seni çok seviyorum.

Yanımda oImadığın zamanın boşa geçtiğini düşündüm hep. Yan yana oImadığımız anIarda içim sızIar bu yüzden. Şimdi tüm aşıkIar, sevdikIerinin gözIerinin içinde kendi yansımaIarını görürken, ben senin kokuna biIe hasret kaIdım. Bu gece gördüğün her yıIdız için seni seviyorum diyorum sevgiIim. Bu gece, gireceğimiz en güzeI yıIın başIangıcı oIsun. MutIu yıIIar!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696