Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2023
Anasayfa » Özel Günler » Babalar Günü İle İlgili Sözler

Babalar Günü İle İlgili Sözler

Babalar Günü İle İlgili Sözler

Özel günler arasında yer alan ve haziran ayında kutladığımız babalar günü ile ilgili sözlerden oluşan yazımızda kızından babaya güzel sözler, babalar günü ile ilgili mesajlar duygusal ve babalar günü ile ilgili güzel sözler resimli sözleri okuyabilirsiniz.

Babalar Günü İle İlgili Güzel Sözler

– Zor zamanları kolay geçirmek için yanınızdan hiç eksik olmaması gereken ilk kişi kimdir tabi ki Babamız. Babalar gününüz kutlu olsun…

– Aslan babam, babalar günün kutlu olsun…

– Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun.

– Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi babası.

– Baba çınar gibidir. Meyvesi olmasa da gölgesi yeter.

– Ailemin reisi büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

– Tarzına önem veren tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun

– Yürekten babalık yapan herkesin Babalar Günü kutlu olsun.

– Yüreğinde çocukluğunu taşıyan babaların, Babalar günü kutlu olsun.

– Yeryüzündeki ve cennetteki tüm Babaların Babalar günü kutlu olsun!

– Canım babam sen olmasan biz ne yaparız bugün değil her gün babamsın.

– Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

– Bir baba çocuğuna güzel ahlâktan daha üstün bir miras bırakamaz. Hz. Muhammed (s.a.v)

– Vatana-Millete yiğit evlatlar yetiştiren tüm Babaların, “Babalar günü kutlu olsun”

– Allah’ım seni başımızdan hiç eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun gül yüzlü babam.

– Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın babalar gününü kutlar saygılar sunarız.

– Sen olmadan ben asla var olamam baba. Seni seviyorum. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

– Yalnızca Evinde mutlu bir eşi ve mutlu çocukları olan tüm Babaların Babalar günü kutlu olsun.

– Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

– Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

– Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun.

– Bir kızın kalbi her zaman babasına aittir. Babasının da kızına. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

– Bir babanın çocukların yapabileceği en büyük iyilik onların annelerini sevmektir. (Theodore Hesburgh)

– Güven duymayı, pes etmemeyi, sabretmeyi ve yaşamayı bize öğreten babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun.

– Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

– Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun.

– İnsan asaletini Babadan alır. Baba doğru duvardır, Baba dünyanın en güzel insanıdır. Tüm Babalar günü kutlu olsun.

– Benzemez hiç bir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam.

– Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

– Varlığıyla güç veren koşulda olursa olsun evladının yanında olan ve sahip çıkan tüm yürekli babaların Babalar Günü kutlu olsun.

[reklam4]

– Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın Babalar günün kutlu olsun.

– Bilir misiniz babalar kızlarına ellerini uzatırsa, kızlar onu cehenneme kadar takip eder. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Babalar Günü İle İlgili Mesajlar Duygusal

– Babasız çocukları yalnız başına büyüten, çocuklarına hem ana hem Baba olan kadınlarımız var. Onların da Babalar Günü kutlu olsun…

– Dün, bugün ve yarın. Daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizim ki bitimsiz, tanrısal bir sevgi. Babacığım babalar günün kutlu olsun.

– İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

– Bu güzel günde seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Ben seni yılın bir günü değil, ömrümün her günü seveceğim. İyi ki varsın baba…

– Biz sorduk, Babaların en çok kullandığı söz ‘bakarız’ oldu. O zaman ‘bakarız’ diyen baş tacımız tüm Babaların Babalar Günü kutlu olsun!

– Benzemez hiçbir şeye bu sevgi… Ne şiir yeter anlatmaya’ ne yürek yeter bunu sığdırmaya… Özledim canım Babam.. Babalar günü kutlu olsun.

– Babalar gününüz kutlu olsun. Anne ve Babanın yedeği yoktur Anne ve Babasız geçen ömür, orta çağ dan kalma tat gibidir Babalar dağ gibidir

– Dua vakti geldiğinde ellerini Mevla’ya açtığında bizleri de unutmaman dileği ile babalar gününü kutluyor ellerinden öpüyorum canım babam.

– Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

– Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Ailemin reisi, büyük aşkım. Medar-ı iftiharım sevgilim her şeyim! Babalar günün kutlu olsun.

– Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam.

Babalar Günü İle İlgili Güzel Sözler Resimli

– Bir baba; kendini, kudretinden aşağı derecede, çocuklarını, kudreti nispetinde, kadınını da, kudretinin fevkinde giyindirmelidir. (Arap Atasözü)

– Evimizin güneşi bir tanecik babacığıma kucak dolusu sevgiyle. Canım babacığım sen bizim her şeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun bir tanecik babacık.

– Biricik babacığım, ailemizin tatlı ve kocaman yüreğiyle en cesur olanı sensin… Seni özlemle kucaklıyorum. Yerini asla kimse dolduramaz. İyi ki varsın.

– Varlığımızın temeli en kutsal varlıklarımızdır babalar. Onlar bir gün değil her gün baş tacımızdır. Tüm babalarımızın babalar gününü kutlar saygılar sunarım.

– Ailemizin bir tanesi… Neler neler yapsam yine babalık hakkını ödeyemem, benim biricik ton ton babam. Hasret içinde seni kucaklıyorum ve yanaklarından öpüyorum.

– Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun.

– Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günü’n kutlu olsun.

– Sen benim babamsın hayat kaynağım hayatımda inan tek dayanağım yokluğun içimi, inan yakmakta bıraksalar beni ağlayacağım. Seni çok seviyorum, uzaklardan babalar gününü kutluyorum.

– Babalar Günü’n kutlu olsun! Seninle yaşadığımız onca anıyı, çocukluk hatıralarımı hiçbir şeye değişmem. Senin daima miniğin olarak kalacağım. Boynuna atlamak özlemiyle, sevgiler…

Babalar Günü İle İlgili Güzel Sözler İnstagram

– Sevgili babacığım, en tatlı hayallerimi gerçekleştirmekte benim için hep çabaladığın ve bana destek olduğun için sana minnettarım. İyi ki varsın ve iyi ki babamsın. Seni seviyorum.

– Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim .

– Kanından kan verdin var ettin beni aldın kollarına kucağına sarıldın baba rızık temin ettin zorlukla yıllarca bana alın teri döktün gurbetlerde yoruldun baba Babalar günün kutlu olsun canım babam.

– Bize tüm bildiklerini öğreten, hayata adım atarken elimizden tutam babamız… Yaşam veren ve de güneş ışığı gibi içimizi ısıtan sensin. Büyürken anladım ki hakkın ödenmez. Babalar Günü’n kutlu olsun.

– Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

– Hiç bir şey üzmesin Seni sakın ağlama gözlerine sevgimesajlarim.com yaş değmesin gül yüzünden gülücükler eksik olmasın kalbinden yerim eksilmesin unutma Sen hep benim bir tanemsin babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

– Benim başarı reçetem, babamın her zaman söylediği bir şeye dayanır: Hiçbir zaman bir başkasından daha iyi olmaya çalışmayacaksın, ama hiçbir zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktan da vazgeçmeyeceksin. (John Wooden)

– Şimdilerde artık ben de yavrumun ardından düşüncelere dalıyor ve onun geleceğini düşünüyorum. Senin hissettiklerini anlamak ve zor yılları nasıl aştığını bilmek daha kolay… Sana olan saygım ve sevgim hep aynı… Özlemle uzaklardan Babalar Günü’nü kutlamak isterim.

– Ben daha çocukken, sen de çocuk gibi davranıp benimle oyun oynadığın için, gençliğimde bir derdim olduğunda, beni dinleyip arkadaşım gibi davrandığın için ve ihtiyacım olduğunda ebeveyn gibi davranıp bana akıl verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi insansın. Babalar Günü’n kutlu olsun!

– Baba, benim için yaptığın her şey için sana minnettarım. Eğer sen beni bu kadar iyi yetiştirmeseydin, bugün olmak istediğim kişi olamazdım. Beni tıpkı kendin gibi yetiştirdiğin için teşekkürler. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sen herhangi bir çocuğun hayal edebileceği en iyi babasın. Babalar Günü’n kutlu olsun!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz