Uzaktaki Anneye Özlem Mesajları

Uzaktaki Anneye Özlem Mesajları

Sayfa İçeriği: Uzaktaki Anneye Özlem Mesajları, Uzaktaki Anneye Özlem Sözleri, Uzaktaki Anneye Sözler, Uzaktaki Anneye Duygulu Mesajlar, Uzaktaki Annem İçin Güzel Sözler, Anneye Özlem Dolu Mesajlar

Uzaktaki Anneye Özlem Mesajları

Anneye özlem, özlemlerin en zoruymuş meğerse annem. Ben bunu sen yokken anladım, senin özleminle içim dolup taşarken ve çaresizce beklerken sensizliğin acısıyla ağladım annem.

Sana söyleyecek o kadar çok şeyim var ki ama şimdi söylemek istediğim tek şey var; seni çok özledim annem.

İnsan yanındakinin kıymetini ondan uzaklaşınca çok daha iyi anlıyor. Sana bağırıyor, söylediklerine karşılık veriyordum, sözlerini tutmuyordum. Sana söz veriyorum anneciğim sana kavuştuğum zaman tek söz dahi etmeden dizlerinde yatacağım, canım annem deyip boynuna sarılacağım.

Sana anne mi desem, arkadaş mı, sırdaş mı, benim her şeyim sensin canım annem. Senden uzakta günler geçmek bilmiyor seni çok özledim anneciğim.

Anne candır, canandır. Bu hayatta hiç solmayacak en güzel kokan güldür.

Şimdi yanımda olsaydın derdime bir çare bulur, beni mutlu ederdin. Sen benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlıksın. Seni çok seviyorum anneciğim.

Sanma senden uzakta seni unuttum buralarda, sanma sensiz çok mutluyum. Benim mutluluğumda neşemde sensin canım annem seni çok özledim.

Senden uzakta yaşamak ne zor şeymiş, gün geçtikçe yüreğim daha da ağrıyor, gözlerim hep seni arıyor, sesin hep kulağıma geliyor. Seni çok özledim annem.

Sen yanımda olsaydın belki bu şehir o zaman bir anlam kazanırdı. Şimdi ise sadece yaşamak zorunda olduğum bir esaret yeri. Seni, senli günlerimi çok özledim canım anneciğim.

Bu yalan ve acımasız dünyada bir tek sen gerçeksin annem. Beni sana evlat eden Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun..

Biliyor musun annem sabahları beni kimse senin gibi öperek uyandırmıyor, sabah saçlarımı okşamıyor. Bana o kadar uzaksın ki ne sana sesimi duyurabiliyorum, ne de ellerine uzanıp dokunabiliyorum.

Şimdi bana sorsalar tek dileğin nedir diye; hiç düşünmeden bağırarak, haykırarak söylerdim annemin yanında olmak diye. Seni çok özledim güzel annem.

Sen benim eşsiz kahramanım, sen benim gül kokulu meleğimsin, sen benim bu dünyada sahip olduğum her şeyimsin. Seni çok özledim canım annem.

Şimdi yanında olsam başımı dizlerine koysam, saçlarımı okşasan, ellerimi tutsan, işte o zaman yalancı dünyanın tüm dertleri kederleri uçup giderdi canım annem.

İçim kan ağlıyor, hiç gülemiyorum; çünkü annem yok yanımda, çünkü canımın bir parçası benden uzakta.

Gördüğüm rüya olmasaydı; gerçekten duysaydım o güzel kokunu, boynuna sarılıp unutsaydım tüm dertlerimi, öpseydim o nasırlı ellerini.

Senden ayrılmak ne zor imiş, senin yanında kalmak için her şeyi feda etmeye hazırdım, senin üzülmeyeceğini bilseydim. Seni çok özledim canım annem.

Ne sana kızgınım, ne de kırgın; sadece yorgunum annem, seni özlemekten ölesiye yorgun ve çaresizim.

Uzaktaki Anneye Özlem Mesajları

Belki acılara, hayata bir şekilde göğüs gerer insan ama annesi olmadan yarım kalır, dilsiz kalır, kör olur. Anne olmadan tadı çıkmaz hiçbir şeyin, geçmez hiç acısı hiçbir şeyin.

Seni çok özledim benim güzeller güzeli canım annem.

Seni çok özledim annem, öyle amansız, öyle zamansız yine hep sen aklıma geliyorsun.

İnsanın annesi gibi var mıdır bu dünyada; her zaman seni düşünen, her zaman senin için dua eden, her zaman kendi mutluluğundan çok evladını düşünen bir insandır anne. İyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, seni çok özledim canım annem.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz