Aşk Mesajları

Aşk Mesajları

Bu sayfamızda aşk mesajları, aşk sms, aşk sözleri, en güzel aşk mesajları, en güzel aşk sözleri, resimli aşk mesajları, aşk mesajları 2017, aşk sözleri 2017, sevgiliye güzel sözler yazılarını bulabilirsiniz.

Sizler için hazırlamış olduğumuz aşk sözleri ve aşk mesajları konulu yazılarımızı sitemizde bulabilir. Ayrıca güncel kısa aşk sözleri 2016 yılında güncellenmiştir. En güzel aşk sözleri paylaşabilir arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Ayrıca resimli aşk sözleri facebook paylaşabilirsiniz.

Benim aşkım huşu içinde kılınan namaza benzer. Bir kere niyet edip, çektim mi besmeleyi selam verene kadar ne sağıma bakarım ne soluma.

Ben seni suyun berraklığı kadar temiz, bulutsuz havada parıldayan ay kadar saf ve temiz sevdim. Seni çok ama çok seviyorum, korkum ölmekten değil senden ayrı kalmaktan.

O kadar söylemiştim kalbime sana onu görünce çarpmayacaksın diye seni görünce yine beni dinlemedi.

Senin bir güIüşüne bolu dağına tünel açarım. Aşk mesajları

Ben seni çok özIüyorum inan senden başka bir sevgiIinin hayaIini biIe kuramıyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

Ben seni sevdiğim kadar kimseyi sevemem biliyorum, ben yalnız seni sevdim hemde kendimden çok seni sevdim.

Düştüğümde kaldıran, kafamı kaldırdığımda bana bakan, kalbimin tek sahibi sen ol istedim.

Benim gönlü bol kalbi temiz sevgilim, ben senin olur olmaz gözümün önüne gelişini seviyorum, ben seni beni benden alıp götürüşünü seviyorum.

Gözün, yüzün, saçın nasıl bilmiyorum ama kalbin şuan çok iyi (kalbini çaldığım için kızma bana)

Ben seni sevdim diye herkesler bana düşman odu. Dünya bir yanda ben bir yanda kalsam da yine seni seveceğim.

Unut beni demiştin bende tamam unuturum demiştim. Söz verdim mevsimlerin hepsi kış olsun seni unutacağım.

Benim bu kalbim senden çektiğini Suriye’nin Esedden çektiğini çekmedi. Kalbimin diktatörü kim ne derse desin sen her zaman benim kalbimde olacaksın. Akibetim seni sevdiğim için bu diyarlardan göçmek olsa dahi seni seveceğim.

Gözlerin gözlerime eskisi gibi aşkla bakmıyor artık oysa senin bir bakışın benim yüreğimde tarifsiz fırtınalar koparırdı.

Aşk pişman olarak kazanılan bir şey değildir aşk pişman olarak kaybedilen bir şeydir. Aşk mesajları

Arı çiçeğe, çiçek toprağa, toprak yağmura, yağmur buluta muhtaç, ben ise sana muhtacım.

Ben herkesler tarafından çok sevilmeye değil, sadece senin tarafından hep sevilmeye ihtiyacım var. Seni hep seveceğim.

Sevmek yürek ister sevmek sevecek sevgiyi taşıyacak kalp ister, sevmek nazlanacak bir gönül ister, sevmek bir ömür ister. Aşk mesajları

“Yan yana” ayrı yazılır, biz hep “birlikte” olalım hiç ayrılmayalım tamam mı?

Sana sevgimi nasıl anlatsam ?  Mesela her yağmur damlası seni seviyorum olsaydı, her yeri sel götürüyor olurdu.

Sana şimdi öyle muhtacım ki bir nefes kadar yakınımda olsan da gel, çok uzaklarda olsan da gel. sen gel yeter ki

Sen sevdiğinin sana söylediğine fazla takılma, zaten aşık olmuş isen dil görevini tamamlamıştır artık çünkü büyük aşklar dilsiz olurlar.

Babam yaşlandıkça elim kolum sızlıyor diyor ah be benim canım babam sen yaşlandıkça sızlıyormuş benim her gün kalbim sızlıyor.

Aşk öyle bir şeydir ki sınır tanımaz ona sınır çizemezsin, bir kere aşık oldun mu kalbine söz geçiremezsin onun esiri olursun. Akıl ile kalp savaşını her zaman kalp kazanır sana büyük acılar çektirse bile.

ask-mesajlari

 Dönüşü olmayan yolculuk nedir? Ölüm.  Gençliği öldüğü öldüren nedir? Aşk bu ikisi arasındaki fark nedir? Ölüm huzura erdirir, aşk acısıyla yaşamaktan bezdirir.

 Sevmek zor iş, ne aylığı var ne sosyal güvencesi, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı var. Aşk mesajları

 Tesadüfen karşılaştık ikimizde bir pazar sabahı, ben ekmek almaya giderken sen ekmek almaktan gelirken, gözlerimiz buluştu biz daha tanışmadan sonra sonsuz aşkımız başladı seninle bir destan gibi.


Resimli Aşk Mesajları Paylaşmak için Tıkla


 Karşındakinin gözlerine uzun süre bakmak onun kalbine girmeyi göze almak, onu sevmek demektir. Eğer sevmeye cesaretin yoksa bakmayacaksın uzun süre o gözlere.

 İnsanoğlu hayatında bazı şeyleri saklamaya çalışır ama saklayamaz, mesela sigara içersin kokusu gelir saklayamazsın, içki içersin sarhoş olursun saklayamazsın, aşık olursun heyecanlanırsın, boncuk boncuk terlersin saklayamazsın.

 Aşk merhaba diyerek buluşan ellerin anne diye seslenen çocukların ürünüdür.

ask-mesajlari

 Ya al bu aklımı da artık seni düşünmesin ya da gel sev beni kalbim artık acı çekmesin.

 Aşk bir güvercin gibidir, sen ona yaklaştıkça o uçarak senden biraz uzağa gider, iyisi mi bırak uçsun, kaçabildiği kadar kaçsın hiç ummadığın bir anda gelip yanına konar.

 Aradığın aşkı bulmak oyuncağını kaybeden çocuğun oyuncağını bulduğunda sevindiği kadar masumdur. Aşkı yaşamak, yaşatmak seni sevmek kadar zordur be bitanem.

 Ben yürümeyi annemden, zorluklara göğüs germeyi hayattan, sevmeyi sevilmeyi senden öğrendim bitanem. Seni ne kadar çok seviyorum.

  Sözdür bu uçar gider, kulaktan girer kulaktan çıkar gider, aşk bu yürekten girer yüreğe akar ama aşk yürekten çıkmaz yürekte sürekli yaralar açar, yakar kavurur.

 Ey canımın sahibi Yar! Sen benimIe oIduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. <Mevlana> Aşk mesajları

ask-mesajlari

Sevdin mi öyle seveceksin kimse onu senden alamayacak. ve öyle birini seveceksin sevdiğinin gözü senden başkasını görmeyecek.

Ben sana  ne mürekkepten denizler ne de kağıttan gemiler yaptım. hem ben senin ismini de bir yere yazmadım. Ben sadece seni sevdim hemde tarifi mümkün olmayan bir şekilde sevdim.

Saçını, gözünü, güzelliğini, gülüşünü herkes görür herkes sever, sen sevdin mi herkesin onda göremediğini göreceksin, dış güzelliğini değil kalp güzelliğini seveceksin. 

Ben çok yaşamak, sonsuza kadar yaşamak istemiyorum, ben seninle olayım seninle yaşayayım bir kelebek misali bir gün de yeter bana.

 Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin  Grisi yoktur aşkın; ya siyahi, ya beyazı seçeceksin. <Şems-i Tebrizi>şuan http://www.sevgimesajlarim.com/ask-mesajlari/ aşk mesajları yazısını okumaktasınız.

 Aşkta her şey güzel ama en zor olanı da sevilmeden birini sevmek ona kalbini kaptırmaktır.

 Kışın soğuk gecelerde cam buğusunda hayaller kuracağın biri olmalı insanın hayatında ve biri olmalı cama seni seviyorum yazabileceğin birisi.

 Sana bakışını seversin, sana gülüşünü seversin, seni çok seviyorum deyişini seversin, yanında olmasa da uzaktan seversin. Aşk mesajları

  Her şey bittikten sonra biz ayrıldık ama arkadaş kalalım diye söyleyenler sorarım size güle değişik isim versen başka kokacak mı?

 Aşklar vardır okyanuslar gibi sonsuzdur, bazı aşklar vardır okyanuslar gibidir ama sonunun bir yerde biteceğini bilirsin. Bizim aşkımız hiç bitmesin olur mu? Sevgilim.

 Eğer sen birini seviyor ve hala senin gözlerin görüyor ve senin kulakların da hala duyuyorsa o zaman sen aşık değilsin arkadaş; çünkü aşkın gözü kör kulağı sağırdır.

 Aşk, televizyon dizilerindeki kadar basit olmaya devam ettikçe, bazı insanlar da aşkın önemini hiç bir zaman kavrayamayacaklardır. Aşk Mesajları

 Aşk her gördüğünü sevdiğine benzetip ama hiç kimseyi onun yerine bile koyamamaktır.

 Eskiden gecelerden korkar gök gürültüsünde yağmurdan korkardım, şimdi ise geceler sırdaşım yağmurlar ise gözyaşım oldu. Aşk mesajları

  İlk aşk çocukça davranışlar sergileyecek kadar masum ve ömür boyunca unutulmayacak kadar güzel.

  Sen yere düştüğünde daha sen ah demeden birisi senin için ama diyorsa bil ki arkadaş sen çok seviliyorsun.

 Aşk pişman olarak kazanılan bir duygu değildir, aşk pişman olarak kaybedilen bir duygudur.

ask-mesajlari

  Onu gördüğünde ona bağıra bağıra seni seviyorum demek isteyipte onu görünce konuşma duyunu kaybediyorsan sen düpe düz aşıksın. Aşk Mesajları

  Ben  aşkın zor olanını seviyorum fakat asla karşılıksız ve ümitsiz olanı değil, iki kişilik aşkı seviyorum.

 “Açık çay içerdi hep, demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, Öyle derdi…” (Cemal Süreya)

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. seslidünya dedi ki:

    Yüreğine Sağlık çok Güzel

  2. Selin dedi ki:

    Gerçekten diğer sitelerden çok farklı bir site emeğini ze sağlık

Yorum Yaz