Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Akrabaya Doğum Günü Mesajları

Akrabaya Doğum Günü Mesajları

Akrabaya Doğum Günü Mesajları, Akrabaya Doğum Günü Mesajı Uzun, Akrabaya Doğum Günü Sözleri, Akrabaya Doğum Günü Mesajları Kısa, Doğum Günü Mesajları Akrabalar İçin, Akrabaya Doğum Günü Mesajları Resimli, Akrabaya Doğum Günü Mesajları Facebook

Akrabaya Doğum Günü Sözleri

– Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun bitanecik akrabam. Nice mutlu yaşlara.

– Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun canım akrabam.

– Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun.

– Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara akrabam.

– Akrabalık kan bağıdır, ne kadar uzakta da olsa insan akrabasını her zaman hatırlamalı. Doğum günün kutlu olsun hısım.

– Aramızda dargınlık, kırgınlık olsa da bizler akrabayız. Aramızdaki küskünlükleri unutup birbirimize destek olma zamanıdır. Bu önemli gününüzü kutlar sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim.

– Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

– Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun bitanecik akrabam. İyi ki doğdun.

– Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun.

– Hayatın gözbebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun. Doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun. İyi ki doğdun biricik akrabam.

– Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın canım akrabam. Doğum günün kutlu olsun.

– Akraba uzakta olsa da yine akrabadır. Doğum günün kutlu olsun.

– Pastanın etrafında sevdiklerin kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

– Güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam.

– İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin bitanecik akrabam. Doğum günün kutlu olsun.

– Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam.

– İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik akrabam.

– Doğum gününü kutlar sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler dilerim. Doğum günün kutlu olsun hısım.

– Sağlık, başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol biricik akrabam! Doğum günün kutlu olsun.

– Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik akrabam.

– Eski yaşını şutla, yeni yaşını kutla, geçmişe pek takılma, ne varsa gelecekte, ne varsa yarının getireceklerinde. Doğum günün kutlu olsun.

– Bugün umutların daha güzel sevgimesajlarim.com olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam.

– Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam.

– Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam. Nice mutlu yıllara…

– Doğum gününü tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun biricik akrabam.

– Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik akrabam. Nice mutlu yıllara.

– Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik akrabam.

Akrabaya Doğum Günü Mesajı Uzun

– Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, insanlar vardır ki asla unutulmayan. İşte sende onlardansın. Doğum günün kutlu olsun canım akrabam.

– Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım akrabam.

– Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam!

– Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da. Doğum günün özeldir, herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam.

– Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun canım akrabam.

– Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun biricik akrabam.

– Bizler zamanında hep birlikte yaşar, birlikte güzel anılara imza atmıştık. Şimdi herkes farklı bir yerlerde yaşar oldu. Ama yine bir bayramda, bir düğünde bir araya gelir hep birlikte yaşadıklarımızı paylaşırız. Akrabalık ölüm ile son bulan ilişkilerdir. Akrabaya doğum günü mesajı göndermek onu mutlu edecektir.

– Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedakârlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğum günün kutlu olsun.

– Önemli günler her zaman hatırlanır, önemli insanlar her zaman sevgiyle anılır. Doğum günün kutlu olsun güzel insan.

– Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin canım akrabam. Doğum günün kutlu olsun!

– Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara canım akrabam.

– Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam!

– Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün kutlu olsun.

– Gönlünde, dilediğin gibi bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun.

– Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yıllara bitanecik akrabam.

– Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik akrabam.

– Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara canım akrabam.

– Akrabalık bağları her zaman güçlü olmalı ve hiçbir zaman araya fesatlık girmemeli. Değerli akrabamım doğum günü kutlu olsun.

– Her insan bir yıldızdır. O yıldızlardan biri de sensin. Işığın hiç sönmesin biricik akrabam. Nice mutlu yıllara.

– Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara bitanecik akrabam.

– Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı istiyorum. Nice yaşlara biricik akrabam, doğum günün kutlu olsun.

– Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun. Nice mutlu yıllara canım akrabam.

– Güzellik kalpten gelen bir şeydir. Sen kalbi güzel, tertemiz yürekli bir insansın. İnsanın senin gibi bir akrabasının olması ne güzel. Doğum günün kutlu olsun.

– Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam.

– Su sesi gibi hoş geliyorsun kulağa, ateş gibi yakıyorsun içimi. Doğum günün kutlu olsun canım akrabam.

– Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam.

– Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam.

– Günlerin yaz güneşi kadar parlak, ilkbahar çiçekleri gibi rengarenk olsun. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

– Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten. Nice mutlu yaşlara biricik akrabam.

– Yaşa, Sev, Gül… Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun bitanecik akrabam. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

– Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun bitanecik akrabam. Doğum günün kutlu olsun.

– Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğum günün kutlu olsun sevgili akrabam.

– Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun biricik akrabam, doğum günün kutlu olsun.

– Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım akrabam!

– İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar ve sevgilerin en güzelini tadarsın. Nice mutlu yaşlara biricik akrabam.

– Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerlemen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

– Yine mutlu, yine umutlu, yine sevgi dolu nice yıllara, doğum günün kutlu olsun canım akrabam.

– Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle. Mutlu yıllar biricik akrabam.

– Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte. Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam.

– Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Sevgiler, aşklar yalan olsa da unutma her zaman yanında olur akraba. Doğum günün kutlu olsun.

– Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun canım akrabam.

– Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam.

– Her günün doğum günün kadar güzel ve mutlu olsun. Yeni yaşın hayırlara vesile olsun.

– Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik akrabam.

– Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun bitanecik akrabam, nice mutlu yıllara.

– Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik akrabam.

– Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun bitanecik akrabam.

– Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun biricik akrabam. Doğum günün kutlu olsun.

– Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın, iyi ki doğdun bitanecik akrabam.

– Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Doğum günün kutlu olsun canım akrabam.

– Yeni yaşın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik akrabam.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696