Kankaya Doğum Günü Mesajı

Kankaya Doğum Günü Mesajı

Bu yazımızda kankaya doğum günü mesajı, kankaya doğum günü mesajları, arkadaşa doğum günü mesajları, kanka için doğum günü mesajları, kankaya doğum günü sözleri üzerine bir yazı hazırladık.

Öncelikle kanka kelimesi nasıl oluşmuş ona bakalım ve kankaya doğum günü mesajı yazılarımıza geçelim. Kanka kelimesi “Kan” kelimesinin tamamı ve  “Kardeş” kelimesinin ilk iki harfinin birleşimi sonucu ortaya çıkmış bir kelimedir. Bazen kanka kelimesinin” kanki” olarakta kullanıldığını görebiliriz. Kanka arkadaşının arkadaştan daha fazla yani kardeşi gibi sevenlerin kullandığı bir kelimedir. Kanka olan kişilerin yediği, içtiği, gezmesi, sohbeti birdir.

Yeni gelen her yılın giden yıldan daha mutlu geçsin, Allah sana kalbin kadar temiz ve güzel bir hayat nasip etsin. Kankam doğum günün kutlu olsun.

Dıt dıt mesaj geldi! Bir okunmamış mesaj.  Merhaba yakışıklı duydum ki bu gün senin doğum gününmüş beni sana doğum gününü kutlamak için gönderdiler.

Ben kankaya doğum günü mesajı olsun diye öyle süslü püslü sözler edemem, ona göstermelik bir hediye gönderemem, uzakta nasıl olsa boş ver diyemem. Dostun tarafından hatırlanmak olsun en güzel hediyen.

Kanka demek bir arkadaştan daha öte bir kardeş gibi olmaktır. Yediği, içtiği, sohbeti birlikte olana kanka denir. Sende benim kankamsın canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Oho daha yatıyor musun sen kalk hadi bugün senin doğum günün kalk pencerenin perdesini ara bu gün senin için doğan güneşe merhaba de, senin mutlu gününe günaydın de. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatında en güzel gülüşler senin olsun, en karanlık gecelerde en parlak ışık senin olsun, bu gün o kadar mutlu ol ki gözlerine yaşlar dolsun. Bugün senin en güzel günün doğum günün kutlu olsun.

Kanka hiçbir zaman bu dünyaya değecek bir yaşamdan, mutlu olmaya değecek bir aşktan ve seni kardeşi gibi sevecek arkadaşlarından vazgeçme. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Sen şu dünyadaki en iyi arkadaşım, kankamsın sen benim dünyalara değişmeyeceğim tek arkadaşım, sırdaşımsın, velhasıl sen mükemmel bir insansın. Doğum günün kutlu olsun Kanka.

Bugün girecek olduğun ya da girmemek için direndiğin yeni yaşının sana mutluluk ve o çok istediğin aşkı getirmesi dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Arkadaşlığın sermayesi sevgidir, ne kadar çok yatırım yaparsan o kadar çok kazanırsın. Böyle senin gibi arkadaşlar olduğu sürece her zaman mutlu olursun. Kankamın doğum gününü kutluyorum.

Kankam benim be bu gün yepis yeni bir yaşa daha girecekmiş. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşının aşkı ve mutluluğu bol olsun.

Arkadaşlıklar vardır kardeşlikten öteye, sevgiler vardır sevgiliden ötede, kankamın en güzel günün kutlu olsun. Bundan sonraki her yaşın bir öncekinden daha umutlu ve mutlu olsun.

Kankaya doğum günü mesajı olarak ne gönderilir, nasıl yazılır, kanka bu mesajı nasıl karşılar gibi sorulardan yazacak mesaj bulamadım. Sadece sevildiğini bil doğum günün kutlu olsun.

Biz gönülden sevdiklerimize kanka deriz. Kanka “kan kelimesi ile kardeş kelimesinin ilk iki harfi sonucu ortaya çıkmıştır”. Yani sen benim kan kardeşimsin canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Kankaların arasında uzak uzak yollar olsa da, sıra sıra dağlar dizilse de, kankalar gönülden gönüle yıkılmayacak köprüler kurmuştur. Ne kadar hasret düşse de gönlümüze biz kankamızı unutmadık unutmayacağız da Mutlu yıllara kankam.

Gelemediysem bu doğum gününü unutacağım anlamına gelmez. Doğum günün kutlu olsun. Bu gün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun.

Kanka ya facebookta sürekli senin doğum gününü kutluyoruz sanki, doğup doğup duruyorsun gibi geliyor bana neyse bu doğum gününde kutlu olsun.

Hayat sana ne kadar acımasız davransa da umutların hiç tükenmesin, yaşamak için Allah gücüne güç versin, hadi gül biraz bugün senin doğum günün neşen yerine gelsin.

Yıllar çok hızlı geçiyor mutlu olana, senin de yıllarının çok çabuk geçmesi dileğiyle doğum gününü kutluyorum Kanka. Kankaya doğum günü mesajı yazımızı okumaktasınız.

Oğlum sen çabuk yaşlanma senin yaşlılığın hiç çekilmez, zaten şimdi seni çok zor çekiyoruz. Güzel kankamın doğum günü kutlu olsun.

Kanka sana doğum günü hediyesi alam dedim, sana değecek hediye bulamadım. Bende en iyisi ona sevgimi sunayım dedim ve bu mesajı gönderiyorum sana doğum günün kutlu olsun.

Hayatında en güzel gülüşler senin olsun, en karanlık gecelerde en parlak ışık senin olsun, bu gün o kadar mutlu ol ki gözlerine yaşlar dolsun. Bugün senin en güzel günün doğum günün kutlu olsun.

resimli-dogum-gunu-mesajlari

Yeni gelen her yılın giden yıldan daha mutlu geçsin, Allah sana kalbin kadar temiz ve güzel bir hayat nasip etsin. Kankam doğum günün kutlu olsun.

Bu hayat mücadelesinde hayatı yenecek kadar güçlü, hayata verdiklerinin karşılığını alacak kadar umutlu ve hiçbir zaman umudunu yitirmeyecek kadar inançlı olasın. Umutlu, mutlu ve güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşlık arkadaşının acısını paylaşmak, onunla ağlayıp onunla gülmek, o yandığı zaman ondan önce yanmak ise son nefesimi verene kadar arkadaşımsın. Arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

İnsan en çok neyi arar bilir misin? Kendini anlayacak canı sıkıldığında derdini dinleyecek, derdi ile dertlenip sevinci ile gülecek can dostlar arar senin gibi. Can dostum güzel insan doğum günün kutlu olsun.

Kanka ben gelmeden parti başlamasın, kızlara söyle ben gelene kadar sana sahip çıksınlar, hediyeni aldım yola çıktım geliyorum.

Dost deniz kenarındaki bilmem neye benzermiş önce toplayıp sonra atıyormuşuz. Ya niye topluyorsun zaten atacaklarını, atmayacaklarını al yoluna devam et. Bak benim atamadığım kardeşimin bugün doğum günü ona mutluluklar diliyorum.

Kankaya Güzel Sözler yazımızı okumak için tıklayın.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. blank İsimsiz İsim dedi ki:

    Güzel….

  2. blank İsimsiz dedi ki:

    Beğendim güzel olmuş

Yorum Yaz