Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2730

Abla Kardeş Sözleri Tumblr

Abla Kardeş Sözleri Tumblr

Ablalık çok güzel bir duygudur bu duyguyu anlamak için abla olmak gerek. Kardeş sözleri kısa ve öz, abla ile ilgili sözler kısa ve abla kardeş sözleri facebook.

Abla Kardeş Sözleri Kısa

Eğer hayatta bir kardeşin varsa çok şanslısın demektir ama hayatında bir ablam varsa dünyanın en şanslı insanı sensindir.

Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır, sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde kardeşlerimiz vardır, günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.

Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın.

Biri kardeşin olsun sen kendinden vazgeçsen bile o vazgeçmesin.

Annemin vefatından sonra annem oldun seni çok seviyorum.

Her kardeşliğin gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her kardeşlik için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak kardeşim.

Düğünümde evlenirken en çok ihtiyacım olan sensin bir tane ablam.

Abla değerlidir, hele bir de anne gibi kardeşlerini düşünen, onlar için kendini feda eden ise hakkı hiç ödenmez. Sen benim ömrüm boyunca seveceğim güzel ablamsın.

Aşk öldürür de çoğu zaman, hasta da eder sersefil de eder ama abla sevgisi yaşatır.

Siz kardeş lafını altı harfe sığdırmışsınız biz ise yere göğe sığdıramıyoruz.

Seninle beraber saltanat kayığına binmesek de nasıl olsa bindi diyecekler. Ben seninle 4 ayaklı kayığa (tabuta) girmeye de varım.

Beni bu hayatta en çok güvendiğim ve sevgisini koşulsuz, sorgusuz kabul ettiğim tek kişi sensin ablam. Sen benim ablam olduğun için gurur duyuyorum seninle canım ablam.

Gözünden akan yaşa ortak olacak kaç kişi var abla kardeşten başka.

Ablаlаr еn dеğеrli аrkаdаştır şu hаyаttа kаvgа еtsеn dе bаrıştığın hiç kopаmаdığın cаn аrkаdаşın.

Doğum günü kızı bugün mesajımı okuyor yanında olmayı o kadar çok isterdim ki canım biricik ablacığım.

Büyüdükçe uzaklaşıyoruz; çocukluktaki masumiyetimiz kayboluyor çünkü. Ama şunu bil: Kaç yaşıma gelirsem geleyim, sen hep benim küçük kız kardeşimsin. Ve ben yine senin için herkesi, her şeyi karşıma alırım.

Bu acımasız ve güvensiz hayatta koşulsuz ve en çok güvendiğim kişi sensin. Senin gibi bir ablam olduğu için hem mutlu hemde gururluyum . Canım ablam hep kalbimdesin sağlıcakla kal.

” Küçükken hatırlarım da sevmeyi bir türlü öğrenememiştim ama ben büyürken sen hep yanımdaydın ve bana sevmeyi sevilmeyi öğrettin. Koca yürekli melek ablam seni çok ama çok seviyorum. Sen kardeşlerin en değerlisisin.”

Ablaların bir tanesi hayatımda senin kadar iyi birisini tanımadım.

Ben şimdi ne yazarsam yazayım hepsi yetersiz kalacak sana olan sevgimi anlatmaya, en güzeli sen gel seni ne kadar özlediğimi o zaman anlarsın güzel ablam.

Ablaya söylenecek o kadar söz varken ben sadece seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istedim. Sanırım bu her şeyi sana açıklıyorduk. Canım ablam.

Kardeştik. Biz iki kardeştik can ver deseler ölendik sürmeli gözlerde badem kekik kokan dağlarında koşan el ele verdik mi gökyüzünde uçan kuş yeryüzünde çocuktuk.

Çok çileler çektin sen ablacığım. Yüce Mevla’m sana gönlün kadar temiz bir hayat nasip etsin. Yaşadıklarını unuttursun, hep yüzünü güldürsün.

Canım ablam seninle aynı odayı paylaşmak, aynı masanın etrafında yemek yemek, seni sinir etmek, sonrada boynuna sarılmak ne güzeldi. O günleri özledim, seni özledim ablacığım.

Ablaya söylenecek güzel sözler çok var iken ben sana olan sevgimi nasıl sözlerle anlatabilirim ki, ben sadece seni çok sevdiğim söylemek istiyorum.

Sana söyleyecek o kadar çok söz varken ben sadece ablamı çok sevdiğimi söylemek istedim.

Ağladığımda gözümden akan yaşı seven biricik ablacım.

Dünya yalan kardeşim, dünya yalan! Var mı yalan dünyada bakî kalan. Mal da yalan, mülk de yalan. Var biraz da sen oyalan.

Kardeş sevgisi diye bir şey var, kelimelerle anlatılmayan.

Bu dünyadaki herkes kardeştir, önemli olan o kardeşlik bağını bulmaktır.

Kardeş Sözleri Kısa Ve Öz

Gel hayat gel üstüme üstüme, ne kadar zorluğun, ne kadar güçlüğün varsa topla gel sen beni güçsüz bulabilirsin ama benim arkamda dağlar kadar güçlü bir ablam var. Sen daha onu tanımamışsın.

Sevmeyi sevilmeyi hep seninle birlikte öğrendim canım ablam.

Kardeş demek sıkılınca, bunalınca ruhuna ilaç demek. Bir sesiyle tüm dertlerini unutturan demek.

Nasıl bir aşka düşersem düşeyim, nasıl bir sevdaya tutulursam tutulayım, kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam canım ablam.

Yüreği temiz bir insan tanıdım. Çok tatlıydı iyi niyetli biriydi. İyi kötü hep benim yanımdaydı o. Kimdi o deme bana o benim canım ablamdı.

Dünyanın en değerli insanı olan ablacım seni çok seviyorum.

Canım ablam sen benim her zaman koruyucu meleğim oldun ve hala da öylesin. Senin gibi bir ablam olduğu için Yüce Mevla’ya ne kadar çok şükür etsem azdır.

Abla demek, sıkılınca, bunalınca ruhuna ilaç demek. Bir sesiyle tüm dertlerini unutturan demek.

Sana söyleyebileceğim o kadar çok söz var ki hiç biri içimdeki sevgiyi anlatamıyor.

Kız kardeşiniz hayatınızdaki, ilk arkadaşınızdır.

Abamı desem ablamı desem, melek mi desem, peri mi desem ne dersem deyim temiz kalpli iyi bir insandan bahsetmiş olacağım. O insan benim canım ablam.

Ablacım seni canımdan çok seviyorum çok özledim geri dön ne olursun.

Siz parası olana, kardeşim dersiniz. Biz adam olana!

Bugününe kadar mutlu bir gün yüzü görmedin, ömrün sıkıntılarla, dertlerle geçti, Allah’ım sana bundan sonra mutluluktan ağlamayı nasip etsin, o güzel yüzünden kahkahalar eksik olmasın.

Bizi kardeş yapan, aradaki kan bağı değil, içerideki kalptir. Ve kardeş dediğin, iyi ve kötü her anında yanında hissettiğindir.

Ne zaman düşsem elimden tutup ayağa kaldırdın ablacım.

Küçükken beni kollarına alıp annelik yapan ablacım seni asla unutmayacağım.

Sırdaşım, en yakın arkadaşım,  canım ablam seni çok seviyorum. Ablaya güzel sözler söylemek onu mutlu etmek, onun mutluluğunu ortak olmak en büyük mutluluktur benim için.

Kardeş demek hayat demektir. Kimi zaman aldığım nefes diyebilmek.

Sadık bir kardeş, on bin akrabaya bedeldir.

Gül kokusu akşamlarda dost hasreti yaşadık belki yeri geldi ayrılıklara ağladık ama kalbimizde yaşattığımız kardeşlerimizi asla unutmadık.

Dostun dostun, düşmanın düşmanımdır kardeşim.

Abla Kardeş Sözleri Facebook

Ben büyürken yanımda hep sen vardın, ben büyüdüm adam oldum ama yine yanımda hep sen oldun. Anladım ki sen benim ömrüm boyunca yanımda olacak can ablamsın.

Sen benim koruyucu meleğimsin ablacım.

Senin gibi başarılı, çalışkan ve iyi kalpli bir ablam olduğu için gurur duyuyorum. Sen her zaman çok sevdiğim ablam olacaksın ve öyle de kalacaksın.

Senin gibi bir ablam olduğu için herkes beni kıskanıyor, kıskanmakta haklılar çünkü melek gibi bir ablam var. Benim iyi kalpli bir meleğim var.

Ablam sana ne söylesem az olur yaptığın fedakarlıklar asla ödenmez.

Kardeşlik ne arkadaşlık gibidir, ne de dostluk. Kardeşlik sürdürmesi çok zor bir sanat gibidir. Ne ondan ayrı yaşayabilirsin, ne de ona küs durabilirsin.

Canım ablacım yere göğe sığdıramadığım doğum gününü kutlarım tüm kalbimden.

Kardeşim dediğim adam benim hem dostum hem de can yoldaşım olmuştur.

Aile olmak ne güzel şey kardeş olmak canın sıkkınken başını ablanın omuzuna dayamak. Ondan güç almak.

Kardeş dediğin annedir, babadır, abidir. Kısacası saygıda kusur etmeyeceğin ender insanlardan bir tanesidir.

Abla kelimesinden daha güzel bir kelime var mı ? Cümleleri süsleyebilen.

Sen elimden tutup yürütmeseydin, bana hayatın güzelliklerini, tehlikelerini öğretmeseydin, şimdi ben böyle iyi yaşayabilir miydim canım ablam. Bu hayatta ne öğrendiysem hepsi senin sayende güzel ablam.

Dostluğun kolları bir yere kadar uzanır. Kardeşliğin ki kalplere kadar.

Sevgim yürekten hiçbir sevgi ile ölçülmeyecek kadar büyük ablacım.

Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi, ben yine senin gibi bir ablam olmasını dilerdim canım ablam. Seni çok seviyorum.

Dostluklara mesken bu yürek aşıklara değil sevgilinin gözlerine değil kardeşinin sözlerine, selamına merhabasına muhtaç bu yürek merhaba ey güzel kardeşim bu gece de gönlümdesin.

Hayatımda en çok sana güvendim, senden başka güvenecek kimsem yok.

Küçüktüm cahildim sen bana hayat getirdin ablam.

Ne zaman başım sıkışsa her zaman sen yanımdasın, kardeşim benim deyip sıkı sıkı sarılanımsın, sen benim canım camın içi ablamsın.

Bеn yolumu hiç kаybеtmеdim çünkü bеnim ışığım аblаm hеp bеnimlе bеrаbеrdi.

En kötü günlerin böyle olmasını dileği ile canım ablacım doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Melekler görevlendirildiği insanlara iyiliği, güzelliği ve mutlu olmayı öğretirlermiş. Bende tüm bunları senden öğrendim canım ablam. Seni çok seven, her zaman sevecek kardeşin.

Dünyada annenizden sonra sizi en çok seven bir başka kadına abla denir.

Ablam, dert ortağım, kardeşlerin en tatlısı doğum günün kutlu olsun.

Sеvgim yürеktеn hiçbir sеvgi ilе ölçülmеyеcеk kаdаr büyük аblаcım.

Herkes sana isminle hitap ederdi ama ben sana melek derdim çünkü sen melekler kadar saf ve temiz kalpli biriydin, beni her zaman düşünen bir melek gibiydin.

Benim ablam kimseye benzemez. İçinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz. Seni çok seviyorum ablacım.

Kardeş gibi yaşamayı öğrenemediğimiz sürece, acı çekmeye mahkum hale geleceğiz. Kardeşlik, sevginin ve dostluğun göstergesidir.

Sanırım seni tarif etmenin en güzel yolu canım olmandır.

Ben büyürken her zaman sen yanımdaydın, oynadığımız oyunlarda, yaptığımız yarışmalarda hep ben kazanırdım. Ben o zamanlar çok iyi olduğumu düşünüyordum ama şimdi anladım ki iyi olan senmişsin ablam.

Merhaba güzel prenses sana bu mesaj masal diyarlarından gelmedi. Seni çok seven ve her zaman da sevecek olan kardeşinden geldi.

Herkesin bir ablası olmalı bu hayatta yeri geldi sırdaş yeri geldi yoldaş…

Deniz derindir durulmaz kardeşlik ebedidir unutulmaz.

Dünyadaki en tatlı ilişki hangisi diye sorulsaydı vereceğim cevap kardeşlik olurdu. Ablam ile ile insan her zaman mutlu olurdu.

Seni canımdan çok seviyorum sevgi dolu ablacım iyi ki varsın, yanımdasın.

Gerçek kardeş: İlk gözyaşını görür; ikinciyi yakalar, üçüncüyü durdurur.

Yаlnızlık kötü bir şеy hеrkеsin bir аblаsı olmаlı şu hаyаttа…

Kardeş zorunlu seçilmiş arkadaştır. Arkadaş ise en iyi seçilmiş kardeştir.

Sen beni bir anne şefkatiyle korudun, kolladın. Sen sevgimesajlarim.com benim için her zaman en iyisini yaptın. Senin hakkını hiç ödeyemem ben canım ablam.

Kardeşlik, son bulmayan arkadaşlıklardan doğar.

Neşe ve mutluluk oldun hayatımda, evlendiğim günde anne sevgisini senden gördüm ablacım.

Kardeşlik duygusu dünyanın en zor ve acı ama aynı zamanda en tatlı ve güzel bir duygusuymuş. Senin gibi iyi bir abla olmak herkese nasip olmaz. Canım ablam seni ömrüm boyunca seveceğim.

Anneden geriye kalan en güzel şey abladır.

Bana bir tek dilek hakkımın olduğunu söyleselerdi, ben yine sen gibi bir ablam olmasını isterdim.

Hayatta hiç bir şeyin olmayabilir ta ki bir ablan varsa en kıymetli hazineye sahipsin demektir.

Yükü kardeşlik olanın beli bükülür, gönlü bükülmez.

Hediyen yolda ablacım seni hiç unutur muyum, hani sen beni hiç unutmadın o tatlı yanaklarından öpüyorum.

Aşklar biter, sevgiler, kara sevdalar unutulur ama bir ablanın kardeşine olan sevgisi asla unutulmaz. Kardeşler birbirinde çok uzaklarda da olsa yine birbirini çok severler. Aynı benim seni sevdiğim gibi

İki kardeş birbiriyle hiç anlaşamaz derler, ilk önce birbirlerini sevseler dahi, sonra evlenince birbirini aramaz sormazlar derlerse, onlara bizden bahset ablam.

Kardeş dediğin insan senin kusurlarını sana söylemeli. Sürekli o kusurları gizleyerek, senin tekrar kusur işlemene engel olabilmeli.

Aşk öldürür de çoğu zaman, hasta da eder sersefil de eder ama abla sevgisi yaşatır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2730