Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781

Dini Anneler Günü Sözleri

Dini Anneler Günü Sözleri

Anneler günü özel günlerdir. Bu özel günlerde annelerimize güzel mesajlar göndererek onları mutlu edebilirsiniz. Yine yazımızda en güzel anneler günü sözleri dini, arkadaşa anneler günü mesajı ve en güzel anneler günü mesajını okuyabilirsiniz.

Anneler Günü Sözleri Dini

– Anne candır. Bütün annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

– Gücüme güç, umuduma umut katan annem Anneler günün kutlu olsun!

– Anasız ev ıssız geceye benzer. Annelerimizin anneler gününü kutlarım.

– Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, annem ellerinden öperim.

– Adı, anne olan dünyanın en güzel melekleri, anneler gününüz kutlu olsun.

– Annesinin gönlünü kıran büyük günah işlemiş olur.  -Hz. Muhammed (s.a.v)-

– Sığınabileceğim tek limansın sen anneciğim. Saygıyla ellerinden öpüyorum.

– Çocuklarımın annesi ve benim meleğim, anneler günün kutlu olsun sevgilim.

– Anne bir sanatçıdır, en güzel eseri de yavrusudur. Annelerimiz hep mutlu olsun.

– Hiç unutulmayacak yüz, anne yüzüdür. Yüzü güzel annem, anneler günün kutlu olsun.

– Bir kadını süsü ve makyajı değil, anneliği güzelleştirir. Tüm annelere sevgilerle.

– Gül kokun ve sıcacık tebessümünle iyi ki benim annemsin! Anneler günü kutlu olsun.

– Beni benden çok düşünüp kollayan tek insansın anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

– Kelimelerle anlatılamayacak kadar güzel ve özelsin. Anneler kutlu olsun canım annem.

– Bаştа cаnım аnnem olmаk üzere, tüm аnne ve аnne аdаylаrının аnneler günü kutlu olsun.

– Hüzünlerimi sevince dönüştüren tek kişisin sen canım annem. Anneler Gününü kutlu olsun.

– Ellerinin üstünden ayaklarının altından öpülesi annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

– Cennet kokulu, baş tacı annelerimizin anneler gününü en içten dileklerimizle kutluyorum.

– Hiç unutulmayacak yüz, anne yüzüdür. Hz. Muhammed (sav.) Tüm annelerimize sevgilerimizle.

– Sevginle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak, canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

– Bugüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun.

– Dünyanın en güzel annesi; anneler günün kutlu olsun. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum.

– Hayatıma önder olan ve bana her zaman doğru yolu gösteren canım annem anneler günün kutlu olsun.

– Kuzey rüzgârı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.

– Benim bir tanecik tatlı annem senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Ellerinden öperim.

– Anneler günün kutlu olsun Annem! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.

– Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun!

– Anne benim hayatımsın, sen benim kalbimsin. Sen dünyanın en iyi annesisin. Anneler Günün kutlu olsun.

– Kendimi her zaman güvende hissetmemi sağladığın için teşekkür ederim. Melek annem, anneler günün kutlu olsun.

– Şimdi yan yana olmak isterdim ama kalbim her zaman seninle, bu vesileyle anneler gününü tüm duygularımla kutluyorum.

– Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim seni çok severim.

– Bu dünyada en çok sevdiğim ve en çok inandığım insan, annem! Anneler günün kutlu olsun, çocuğun seni her zaman seviyor.

– Kaç yaşında olursam olayım canım anneciğim ben senin Anneler Günü Sözleri hep ufak çocuğunum, anneler günün kutlu olsun!

– Sınırsız bir sevgi anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

– Sevgili anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Anneler günün kutlu olsun.

– Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.

En Güzel Anneler Günü Sözleri Dini

– Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, anneler günü kutlu olsun.

– Başımı dizlerine koymaya geldim. Anneciğim benim hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

– Bir çocuk için hayatta en büyük şans iyi bir aileye sahip olmaktır. İyi ki benim annemsin canım annem. Anneler gününü kutlarım.

– Dün, bugün ve yarın daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

– Yemek koyulurken, ‘bu kadar yeter’ dedikten sonra mutlaka bir kaşık daha yemek koyan kişiye ‘anne’ denir. Ve o her şeye değerdir.

– Vаrlığımızı borçlu olduğumuz, sevgi, hoşgörü, merhаmet ve özveri kаynаğımız olаn tüm değerli аnnelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

– Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

– Anne sen olmadığında ne yapacağımı bilmiyorum, büyüdüm kocaman insan oldum ama hâlâ en zorlu anlarımda seni arıyorum. Anneler günü kutlarım.

– Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.

– Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Anneler günü kutlu olsun.

– Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım seni seviyorum annem anneler günü kutlu olsun annem

– Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun.

– Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Seni seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

– Elbiselerine sığmayacak kadar kocaman olan karnında beni aylarca taşıyan canım annem, iyi ki varsın. Seni minnetle kucaklıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

– Yаşаmımızın her аnınа değer kаtаn, sevgi ve emekleri ile hаyаtlаrımızı, güzelleştiren, bаştа rаhmetli аnnem olmаk üzere tüm аnnelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

– Fedakârlık, Sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem

– Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

– Anne gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne sevgimesajlarim.com yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

– Anne hiç hаstа olmаyаn, hiç yorulmаyаn, hiç gönülden küsmeyen, sevgisi hiç bitmeyen ve vаrlığı ile vаr edendir. Anne kаdındır. Anne cаnındаn verendir. Annedi hepimizin ortаk tek noktаsı. Anne en büyük аşktır. Anneler günü kutlu olsun.

– Anne senin yüreğin taş olsa dayanır mı, kuş olsa, çiçek olsa, gündüz olsa, kırılmaz mı? Acıdan bir sap menekşenin boynu bu kez dağlar doğursun beni anne. Sen de ılık bir yağmur ol durmadan yağ kanayan yerlerime. Anneler günün kutlu olsun canım annem

– Benim annem canım annem. Sen benim hayatımın en büyük varlığısın. Sensiz bir hayat düşün emiyorum senin varlığın, beni hayatta en mutlu eden şey. İyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, senin gibi bir annem olduğu için gurur duyuyorum. Anneler günün kutlu olsun annem.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781