Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Eylül 2023
Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » Anneanneye Doğum Günü Mesajı

Anneanneye Doğum Günü Mesajı

Anneanneye Doğum Günü Mesajı

Doğum günleri en özel günlerden biridir. Torundan anneanneye en güzel doğum günü mesajları göndermek anneanneyi çok mutlu edecektir. Yazımızda anneanneye doğum günü mesajı güzel, doğum günün kutlu olsun anneannem mesajları ve anneanneye doğum günü mesajı resimli mesajları okuyabilirsiniz.

Anneanneye Doğum Günü Sözleri

– Doğum günün kutlu olsun. Daha nice nice mutlu yıllara bir tanecik anneannem.

– Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem, hep böyle güzel melekler doğsun.

– Sağlıklı ve huzurlu bir yaşamı hak eden biricik anneannem, doğum günün kutlu olsun.

– Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle biricik anneannem. Doğum günün kutlu olsun!

– Doğum günün kutlu olsun sevgili anneannem. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

– Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun canım anneannem, doğum günün kutlu olsun.

– En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun biricik anneannem. Nice mutlu yıllara.

– Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

– Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

– Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun bitanecik anneannem, doğum günün kutlu olsun.

– Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın biricik anneannem. Doğum günün kutlu olsun.

– Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun. Nice mutlu senelere canım anneannem.

– Sen her zaman benim için özel birisin, unutma bunu bitanecik anneannem. Doğum günün kutlu olsun.

– Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

– Yeni yaşının sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle, doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

– Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

– Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin canım anneannem. Doğum günün kutlu olsun!

– Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem. Nice mutlu yıllara.

– Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara Anneanne.

– Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem. Birlikte daha nice yaşlara.

– Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem!

– Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

– Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun. Nice mutlu yaşlara biricik anneannem.

– Yeni yaşına başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun biricik anneannem.

– Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da, doğum günün özeldir. Herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

– Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana sevgili anneannem. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

– Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik anneannem. Nice mutlu yıllara.

Anneanneye Doğum Günü Mesajı Güzel

– Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

– İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun biricik anneannem.

– Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

– Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

– Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun, Anneanne.

– Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun Anneanne.

– Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

– Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun biricik anneannem.

– Huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

Doğum Günün Kutlu Olsun Anneannem Mesajları

– Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun, gözyaşların kurumuş duygulara merhem olsun, doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

– Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

– İyi ki doğdun, iyi ki varsın canım anneannem. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri geçirmen dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun.

– Adın her aklıma geldiğinde dünya durur, sana olan sevgim,saygım sonsuzdur anneanneciğim. iyi ki doğdun, iyi ki yanımızdasın. seni çok seviyorum.

– Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

– Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten. Nice mutlu yaşlara canım anneannem.

– Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı. Sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun biricik anneannem.

– Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin bir tanecikanneannem. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

– Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın sevgili anneannem.

– Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili anneannem.

Anneanneye Doğum Günü Mesajı Resimli

– Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, karbeyaz tüylerinde dostluk var. Doğum günün kutlu olsun biricik anneannem.

– Doğum gününü tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun biricik anneannem.

– Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar biricik anneannem. İyi ki doğdun!

– Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim bir tanecik anneannem. Nice güzel doğum günlerine…

– Yeni yaşının sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneannem.

– Güler yüzlü, kartal bakışlı ve sempatik anneannem, doğum gününü kutlu olsun. Çok daha sağlıklı olduğun günlerde buluşmak temennisiyle seni her şeyden çok seviyorum.

– Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

– Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki sevgimesajlarim.com günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yıllara biricik anneannem.

– Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem.

– Yıldızların parladığı kara gecelerde dahi varlığı ile beni koruyan canım anneannem, doğum günün kutlu olsun. Mumlarını üflerken tuttuğun tüm dileklerinde bu yıl gerçek olsun inşallah.

– Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. İyi ki doğdun bitanecik anneannem.

– Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım anneannem!

– Hayatımın en değerli kişilerinden birincisi olan canım anneannem, doğum günün kutlu olsun. Bugünden sonra hayatındaki tüm olumsuzlukların kalkması ve isteklerinin yerine gelmesini arzu ederim.

– Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Mutlu yıllar bitanecik anneannem.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz