Dayıya Doğum Günü Mesajları

Dayıya Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızda dayıya doğum günü mesajı, dayıya doğum günü mesajı komik, dayıya doğum günü mesajı uzun, yiyenden dayıya doğum günü mesajı, dayıya doğum günü mesajları kısa, dayıya doğum günü mesajı facebook konulu bir yazı hazırladık.

Dayıya Doğum Günü Mesajları

Dayıya doğum günü mesajları göndermek için bu yazımızı okuyabilirsiniz. Dayılarımız çok sevdiğimiz insanlardır. Dayımızın doğum gününde onun yanına gidemiyorsak ona bir doğum günü mesajı göndererek onu mutlu edebiliriz.

Dayıların en güzeli ve şirin olanı benim dayım başkalarının dayısını döver. Benim tatlı dayımın doğum gününü kutluyorum.

Yaşadığın kötü günlerin üzerine bir sünger çeksin bu doğum günü, bundan sonraki her günün doğum günün kadar mutlu olsun. Hayatın her zaman umutlu ve mutlu olsun.

Sağlıklı, başarılı, mutlu ve kariyeri bol bir yaş olsun. İşin başarılı mutluluğun daim olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Dayı bak doğum günü kutlamak güzel ama her doğum gününde bir yaş daha yaşlanıyorsun. Doğum günün kutlu olsun dayım benim.

Yaşadığın sıkıntılarının geçmesi, dileklerinin gerçekleşmesi ve bir ömür boyu mutlu olman dileklerimle doğum gününü kutluyorum.

Sana en güzel hediyeyi alacaktım annem dayın onu sevmez, bunu sevmez dedi. Ben neyi sever dayım dedim o sadece seni sever dedi. Bende seni çok seviyorum dayıcığım doğum günün kutlu olsun.

Anne yarısı biricik dayımın doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşı huzurlu ve mutlu olsun.

Hep kahkahalarla geçen ömrün olsun, eğer ağlaman gerekirse o da mutluluktan olsun. Dayıcığım doğum günün kutlu olsun.

Ömründe kalbin kadar güzel olsun, en kötü günün gülmekle geçsin. Güzel insanın doğum günü kutlu olsun.

Dayıcığım bilmiyorum farkında mısın ama biraz daha yaşlandın, ama sen benim tanıdığım en delikanlı, en tatlı dayısın. Doğum günün kutlu olsun dayı.

Dünyanın en tatlı, en delikanlı, en babacan dayısının doğum günü kutlu olsun. Nice yıllara.

Yeni yaşın hayırlı olsun, eski yaşın mazide kalsın, en mutlu günlerin birbirinden güzel olsun. Dayımın doğum günü kutlu olsun.

Dayı dayı kalk dayı, bak bugün senin doğum günün. Erken kalkmalısın bir tıraş ol, dışarıya çık pasta siparişi ver. Sevdiklerinden gelen doğum günü mesajlarını oku. Doğum günün kutlu olsun dayıcığım.

Sevgilisiz bir doğum günü daha, nereye kadar böyle yiyenlerinle kutlayacaksın doğum günlerini, artık bul kendine birini de bizde mutluluğunu kıskanalım. Doğum günün kutlu olsun dayı

Ben çocukken en çok seni severdim dayım. Sen geldiğim zaman çok sevinirdim. Çünkü benimle oynar, beni gezdirirdin. Ben hala seni çok seviyorum dayıcığım. Doğum günün kutlu olsun.

Dayıya doğum günü mesajı nasıl olmalı, çok sevgi yüklenmeli mi, yoksa sade mi olmalı derken bu mesaj çıktı ortaya dayıcığım. En güzel günün doğum günün kutlu olsun.

Benim dayım dayıların en yakışıklısı ve en delikanlısı, kızların hayallerini süsleyen iyi kalpli yakışıklısı, doğum günün kutlu olsun.

Dayım sen bir yerdesin, ben bir yerdeyim aramızda mesafeler olsa da gönlümüz bir dayı. Doğum gününü kutluyorum.

Dayıcığım doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğmuşun ve iyi ki benim dayımsın.

Annem her zaman derdi bana bir şey olursa size dayınız bakar diye. Hem anneme bir şey olmasın, hem de canım kadar sevdiğim dayıma. Canım dayım doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin en özel günün olsun, Allah’ım tuttuğum tüm dileklerini kabul etsin. Yeni yaşın hayırlı olsun.

Aramızda dağlar olsa da sen her zaman bizim kalbimizdesin, seni hep hatırlıyoruz canım dayım doğum günün kutlu olsun.

Bak diyorum, desem mi acaba, dedim gitti seni çok seviyorum dayıcığım iyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Yılların başarına başarı, mutluluğuna mutluluk, huzuruna huzur katması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Bu gece senin için mutluluk dileyeceğim. Ben canım dayımı uzaklarda olsam da her zaman seveceğim. Doğum günün kutlu olsun dayım.

Valla aklımdaydı dayı sana bir mesaj gönderip doğum gününü kutlayacaktım. Facebook aracı oldu sabahın köründe bu gün dayının doğum günü diye. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşadığın sıkıntılarının geçmesi, dileklerinin gerçekleşmesi ve bir ömür boyu mutlu olman dileklerimle doğum gününü kutluyorum.

Gülmek yüzünden eksik olmasın sen güldüğün zaman sanki dünyaya güneş doğuyor. Güzel dayımın yeni bir yaşı oluyor. Yeni yaşın kutlu olsun.

Ad günün mübarek ola ya seydi, sabah erken kalkıp iki rekat namaz kılasın. Sonra akşama güzel bir pasta alasın. Beraber doğum gününü kutlayalım.

Herkesler beni kıskanıyor senin gibi bir dayım olduğu için. İyi ki benim dayımsın ve iyi ki doğmuşsun dayıcığım. Doğum günün kutlu olsun.

Ömründe kalbin kadar güzel olsun, en kötü günün gülmekle geçsin. Güzel insanın doğum günü kutlu olsun.

Ne kadar şanslısın sen dayı böyle benim gibi bir yeğene sahip olduğun için, iyi insanlar iyilere layıkmış. Doğum günün kutlu olsun Efem.

Dayı sana hediye alacaktım ama annem en güzel hediye kalpteki sevgidir dedi. Bende o zaman hediyeye gerek yok benim dayıma olan sevgim dünyaları eder diye hediye almadım. Doğum günün kutlu olsun dayıcığım.

Bahar geldi, ağaçlar yaprak açtı, her taraf çiçeklerle doldu, benim güzel dayım doğdu. Doğum günün kutlu olsun dayıcığım.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında yeğenlerin doğum günün kutlu olsun.

Eskiden yazacak çok şey vardı ama 140 karakterden fazla yazamıyorduk, şimdi ise karakter çok yazacak bir şey yok. Ama söz konusu dayım oldu mu mesajlar seller sular gibi olur. Dayımın doğum günü kutlu olsun.

Günlerden dayımın doğum günü, dışarıdan yükseliyor mutluluğun sesi, dayıcığım sıkı dur geliyor doğum günü mesajı. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Sevdiklerinle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür geçirmen dileğiyle doğum günü kutlarım dayıcığım.

Dileğim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşaman ve başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

Yeni yaşını kutluyorum, eski yaşını şutluyorum en güzel dileklerime doğum gününü kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun mükemmel insan.

Sana bir hediye alayım dedim, sonra düşündüm aldığım hiçbir hediye senin kadar değerli olamazdı. San en güzel hediyeyi sevgimi yolluyorum bu mesajla dayıcığım. Sen her zaman her şeyin en güzeline layıksın. Doğum günün kutlu olsun.

Bak sen şu uçan böceklere, mis gibi kokan güllere, rüzgarla savrulan yapraklara, dayıcığım nice nice mutlu yıllara. Yakışıklım doğum günün kutlu olsun.

resimli-dogum-gunu-mesajlari

Dayı dayı kalk dayı, bak bugün senin doğum günün. Erken kalkmalısın bir tıraş ol, dışarıya çık pasta siparişi ver. Sevdiklerinden gelen doğum günü mesajlarını oku. Doğum günün kutlu olsun dayıcığım.

Sen yerine göre babam oldun beni cesaretlendirdin, yerine göre annem oldun üstüme titredin, şimdide dayım oldun. Benim güzel ve iyilik timsali dayımın doğum günü kutlu olsun.

Dayı facebook bugün dayının doğum günü diyor. Sana doğum günü mesajı göndereceğim bana TL yükler misini?

Canım dayım doğum gününü kutlar sana sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dilerim. Doğum günün kutlu olsun.

Okumuş olduğunuz dayıya doğum günü mesajı konulu yazımız hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz