Anne Özlemi Çekenlere Sözler

Anne Özlemi Çekenlere Sözler

Sayfa İçeriği: Anne Özlemi Çekenler İçin Sözler, Anne Özlemi Çekenlere Sözler, Anne Özlemi Çekenler İçin Özlem Sözleri, Annesini Özleyenlere Sözler, Anne Özlemi Sözleri, Anne Özlemi Sözleri Resimli Facebook, Anneye Duygusal Özlem Sözleri

Anne Özlemi Çekenlere Sözler

Bu bayram sabahında gözlerim yaşlı seni özledim anne, ellerine sarılıp öpmek canım annem deyip boynuna sarılmak isterdim. Bayramların sensiz hiç tadı yok annem seni çok özledim.

Benim canım annem ben dünyanın öteki ucuna da gitsem yine seni sever, yine seni özlerim. Sen benim her şeyimsin canım annem.

Sana sarılamadan, ellerini öpemeden bir gün daha geçti annem. Seni çok özledim elleri kınalı anam.

Senin o güzel yemeklerini özledim, ye ye can boğazdan gelir demeni özledim, gülen gözlerini, canım yavrum sözlerini özledim. Ben seni çok özledim be güzel annem.

Gözlerim gülmeyi unuttu, mutluluk ile ilgili her şeyi bende seninle birlikte toprağa gömdüm. Seni çok özlüyorum güzel annem.

Sen hiç anne diye avazın çıktığı kadar sessizce bağırdın mı hiç, sen hiç anneni özleyip de ona gideceğin tüm yolların kapandı mı?

İşlerimi bitirip hemen döneceğim dedin ama hala dönmedin ben seni çok özledim, eve döndüğümde kapımı açmanı hoş geldin deyip gülümsemeni özledim canım annem.

Zamanla alışırsın dediler alışamadım, zamanla kaldığın yerden hayatına devam edersin dediler edemedim. Ben seni çok özlüyorum be güzel annem.

Sensiz uyuduğum bu kaçıncı soğuk gece seni çok özledim annem.

Hayat beni çok yordu güzel annem sende yanımda yoksun hep üstüme üstüme geliyor hayat. Seni çok özledim anneciğim.

Senin dualarınla ben her günü mutlu başlıyor ve kazasız belasız bitiriyorum. Sen benim canım kadar sevdiğim Bitanecik annemsin.

Hani başım sıkışınca seni arar sende bana moral verirdin, destek olurdun, senin sesini duyunca üzüntülerim gider, senin dualarınla korunurdum. Söyle anne ben şimdi kime gideyim, kime anlatayım derdimi, yine sana geliyorum ama bu sefer hep ben konuşuyorum sen hiçbir şey söylemiyorsun. Seni çok özledim canım annem.

Varsın sensiz dünya dönmesin, varsın sensiz güneş doğmasın, varsın sensiz bu gözler bir daha gülmesin annem.

Anneyi sevmek cenneti sevmektir çünkü anne cennete açılan kapıdır. Cennetimin kapısı seni çok özledim.

Uzaklar sen olmayınca zor geliyor sen yanımdayken her şey çok güzeldi. Seni özledim meleğim. Tez zamanda toparla işlerini bekliyorum seni.

Allah’ım yağmurunu göğümüzden sevdiklerimizi göğsümüzden annemi de evimizden hiç eksik etme.

Senin o güzel yemeklerini özledim, ye ye can boğazdan gelir demeni özledim, gülen gözlerini, canım yavrum sözlerini özledim. Ben seni çok özledim be güzel annem.

Ne zaman anne kelimesini duysam bir köşede oturup ağlayasım geliyor.

Şimdi yanımda olsan, boynuna sarılsam, öpsem, koklasam, hiç gitmesen, yanımdan ayrılmasan…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz