Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Sözler » Anneye Güzel Sözler

Anneye Güzel Sözler

Anneye Güzel Sözler

Bu sayfamızda anneye güzel sözler, anneler için güzel sözler, anne ile ilgili güzel sözler, anneye sözler, annelere güzel sözler, annelerle ilgili sözler ile ilgili bir yazı hazırladık. Ayrıca anne ile ilgili güzel sözler, anneye sözler, annelere güzel sözler, annelerle ilgili sözler yazılarını da yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Annelerimiz bizlerin hayatı boyunca sevip ve onları her zaman saygı ile anacağımız çok değerli kişilerdir. Bir anne evladı için her türlü tehlikeye karşı gözünü kırpmadan yürür. Ailemizin şefkatli yüreği anneye güzel sözler söyleyerek onları mutlu etmek onlar için çok olmasa gerek.

Anne İle İlgili Güzel Sözler

Bir kadının çok güzel veya çirkin olması onu anne yapmaz, sadece anneliğini daha da güzelleştirir. Güzel annem seni çok seviyorum.

Benim senin gibi iyi kalpli bir melek gibi bir annem olduğu için kendimi dünyanın en şanslı insanı olarak görüyorum.

Anneye güzel sözlere ne gerek var ona en güzel söz seni çok seviyorum canım annem demek onu çok mutlu edecektir.

O kahkahayla neşeli gülüşünü, tatlı tatlı bakan gözlerini, şefkat kokan yüreğini, birde yürekten yavrum deyişini özledim canım annem.

Hayatta kadının elinden geçmeyen ya da elinin değmediği bir iş yoktur.

Annemizin değerini her zaman bilmeliyiz. Bazen onun yanındayken ona öf diyebiliyoruz ama zamanla anlıyoruz ki ona dediğimiz öf bizim yüreğimiz yakıyor.

Saraylarda kuş tüyü yataklarda uyumaktansa derme çatma bir yerde annemin kucağında uyumayı tercih ederim.

Anneciğim sen benim hayatımdaki en büyük arkadaşım, can yoldaşım ve sır vermeyen bir sırdaşım oldun. Ben seni ömrümün son anına kadar seveceğim.

Bana biraz mutluluktan bahset deselerdi, direk seni gösterirdim annem.

Annemdir bana hayatı öğreten, beni yetiştirip güçlü kılan, bana her zaman destek veren, acılarımı azaltıp, sevinçlerimi paylaşan benim canım annemdir.

Bir annenin gülmesi demek bütün evlatlarının mutlu olması demektir. Allah’ım senin yüzünden gülmeyi eksik etmesin canım annem.

İnsan dünyada yaptığı her şeyin karşılığını ödeyebilir ama anne hakkını hiçbir zaman ödeyemez.

Anne demek acı demektir. Bizleri dünyaya getirmek için acılara katlanan, bizler yaşarken acılarını bizlere hissettirmeyen melek insanlardır onlar.

Anneciğim seni çok seviyorum sadece sana bunu söylemek istiyorum.

Allah’ım seni bizlerden ayırmasın, sen olduğun sürece bizler seninle mutlu olmaya devam edeceğiz. Sen bizim koruyucu meleğimizsin.

Anne ne demektir? Anne çocuğu doymadan kendi doymayan, çocuğu uymadan kendi uyumayan, çocuğu gülmeden kendi gülmeyen demektir. Anne demek fedakârca sevmek demektir. Anne demek hiçbir karşılık beklemeden sevmek demektir.

Annen varsa hayatında korkma yaşamın üzerine yürümekten, annen yoksa ömür boyu korkarsın cesurca yaşamaktan.

Hayatta iyiye dair ne varsa hepsi bize annemiz tarafından öğretilir. Bir annenin evladına bakışı bile ona çok şey öğretir.

Annesiz bir hayat, nefessiz bir hayata benzer.  Sevgimesajlarim.com Anneye güzel sözler yazısını okumaktasınız.

İnsan hiç annesinden dayak yediği zaman anne diye ağlar mı? Ağlar çünkü sana vurduğu zaman annenin vicdanı sızlıyordur. Sana attığı her tokadın acısını senden önce kendi yüreğinde hissediyordur. Sana hayatı öğretmek için de bunu yapmak zorundadır. Hiçbir anne zevk için evladına vurmaz. İnsan hiç kendi kalbine bıçak sokar mı? İşte bu yüzden annen sana vurdukça anne diye ağlarsın.

Dinle annenin sözlerini, kırma onun kalbini, sonra sen çekersin dünya ahiret acısını.

Bu hayatta parayla alamayacağın tek şey anne sevgisidir.

Anneciğim sen benim hayatımdaki en büyük arkadaşım, can yoldaşım ve sır vermeyen bir sırdaşım oldun. Ben seni ömrümün son anına kadar seveceğim.

Bir annenin evladıyla ilgili bir şeyi görmesi için gözüyle bakması gerekmez, anne bakmadan da kalbiyle görür.

Anne gibi yar olmaz, anne gibi güzel kokan gül olmaz. Anne sevgisi bu başka hiçbir şey de olmaz.

Anneciğim hayatım boyunca her zaman senin gibi bir anne olmak istemiştim. Şükürler olsun ki Allah’ım bana nasip etti. Bende senin bir kopyan oldum canım annem.

Canım annem seni ve babamı çok seviyorum. Sizleri çok üzdüm biliyorum ama sizler büyüklüğünüzü gösterdiniz beni affettiniz. Bundan sonra sizi hiç üzmeyeceğim. Sizleri çok seviyorum.

Benim annem ben üzüldüğüm zaman üzülme dünyanın sonu değil derdi, her zaman bana destek çıkardı. Hayat yolunda her zaman yanımda durdu.

Güzel bir gül koklamak istiyorsanız annenizi koklayın, bir meleğe dokunmak istiyorsanız annenizin saçlarına dokunun.

Ben şimdi sana nasıl tarif edeyim ki sevgimi, hangi kelimeyi yazsam hafif kalır san olan sevgimi ifade etmek. Ben seni çok seviyorum canım annem. Seni çok özledim.

Her şeyden korkarım ama senden korkmam, herkesten kötülük geleceğine inanırım ama senden asla ve benim güzel annem herkesi severim ama seni daha çok seviyorum.

İstediğin kadar lisan öğren, istediğin kadar bilgi öğren, eğer hayatında anne sevgisini öğrenememişsen öğrendiklerinin, bildiklerinin hep si boş.

Bir kadın zayıf olabilir, zorluklar karşısında duramayabilir ama bir anne öyle değildir.

İnsan hayatında bazı sevgileri ömrünün sonuna kadar unutmaz ve bu kişilere olan sevgileri azalmaz. Bunlardan birisi ilkokul öğretmeni, diğeri ise elleri öpülesi anne sevgisidir.

Ben annemi çok üzdüm ama benim annem beni hiç üzmedi, ben annemi kırdım ama annem beni hiç kırmadı. İşte böyle bir insanın hakkını ben nasıl ödeyebilirim. Seni çok seviyorum canım annem.

Hep evlada mı güzel söz söylenir anneye de güzel sözler söylenmeli hem de en güzeli seni çok seviyorum anneciğim denmeli.

Benim annem candır, o evladının için sıkıntı çeken cefakâr bir annedir. Annem hakkını helal et seni çok seviyorum.

Olmasın bir yanan ocağım, olmasın bir koynunda uyuyacağım, olsun bir sıcacık sevgisiyle beni saracak bir ana kucağım.

Ben mutlu olmayı annemi kaybettiğim zaman bıraktım. Annemsiz mutlu olmak yakışmıyor bana.

O kahkahayla neşeli gülüşünü, tatlı tatlı bakan gözlerini, şefkat kokan yüreğini, birde yürekten yavrum deyişini özledim canım annem.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. blank Melike dedi ki:

    Benim canım annem sözlerin en güzeline layık, benim annem dünyalar kadar tatlı bir melek. Canım annem seni çok seviyorum.

Yorum Yaz