Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2730

Canım Eşime Güzel Sözler

Canım Eşime Güzel Sözler

Kadından kocasına ve kocadan karısına gönderebileceği birbirinden güzel sözler hazırladık. Ayrıca bu yazımızı okurken biricik eşime güzel sözler, erkek eşime güzel sözler ve canım eşime güzel sözler uzun sözleri okuyabilirsiniz.

Canım Eşim Sözleri

– Sen ummanlara ulaştığım bir gemi, demirlediğim son liman, yapraklarımı titreten en son rüzgarsın. Sen aşkla sevdiğim son insan, vazgeçilmez sevdamsın.

– Ellerin ellerimde, gözlerin gözlerimde, ruhun bedenimde ve aşkın içimde olduğu müddette, seni daha çok seveceğim canım eşim.

– Sen yanımdaysan mevsimin bir önemi yok. Sıcacık sarılmanla kışım bahar oluyor. Bir gülümsemenle güneş açıyor içimde. Anlam buluyorum, tamamlanıyorum seninle.

– Biricik eşim, o cennet gülüşünü cennetten gönderilen bir hediye diye hissediyorum.

– Seni sevmek yaşamak gibi, seni sevmek nefes almak gibi, seninle olmak dünyanın en güzel yerinde yaşamak gibi. Seni çok seviyorum.

– Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık. Bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık. Bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık. Bu ömür senle biter başkası hiç olmaz artık.

– Bir gün bir melek girdi dünyama ve o benim karım oldu. Bugün ise meleğim bana bir melek daha verecek. Gözlerinin güzelliğini senden alan bir bebeğimizin olmasını ne kadar çok istediğimi biliyorsun hayatım. Ben artık dünyanın en mutlu insanıyım. İki meleğe sahip olacağım, benden mutlusu yok bugün..

– Allah biliyor ya ne yalan söyleyeyim. Bir ömür yanında olmak, yanında ihtiyarlamak istiyorum.

– Ben seni severken, asil insanın basit sevgisi ile değil, basit bir insanın hiçbir yerde bulamayacağın asil sevgisi ile sevdim. Bu güzel aşkımıza, hiçbir zaman nokta koyma canım eşim. Sana kucaklar dolusu virgüller getirdim.

– Gülüşlerine hayran kaldığım. Ruhumun hayat arkadaşı. Seni çok seviyorum.

– Seninle birlikte dünya evine girmeyi, benim dünyam olmanı çok istiyorum.

– Seni gördükden sonra dedim ki, işte bu adamdan baba olur, ben ölsem eğer sen annede olursun.

– Dünyam boşken dünyama geldikden sonra her şey güzelleşti.

– Aşkımın ortağı kalbimin sahibi. Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana..

– Ben senin gülüşüne aşık olmuşum, diğerlerinin kahkahası umurumda değil!

– Seninle karşılaştığım an birisi benim için dua etmiş sandım.

– Sen benim her şeyim olana kadar, anladım ki benim hiçbir şeyim yokmuş. Seni tanıyınca, eşim olunca hayatımdaki tüm hüzün bulutları kaybolup gitti. Mutluluk rüzgarları estirdin benim dünyama.

– Tek dileğim, kendini benim gözlerimden görebilmen. Ancak o zaman benim için ne kadar önemli olduğunu ve seni ne kadar sevdiğimi anlayabilirsin. Sen benim her şeyimsin ve hep öyle kalacaksın canım eşim seni çok seviyorum.

– Sen benim ellerimi açıp gökyüzüne gönderdiğim duamın, yeryüzündeki en güzel cevabısın.

– Bir dalda iki gül gibiyiz. Sen bensin, ben ise sen.

– Senin yüzündeki güzelliğin, ruhunun derinliklerinden geldiğini biliyorum. Sırf yüzün güzel diye değil, ruhunun da güzelliğini seviyorum. Hiçbir ayrılık, seni benden koparamaz canım aşkım.

– Yıldızlar geceyi mutlu edip mutluluk fısıldarken, gökyüzü tüm sevincini yer yüzü ile paylaşırken, ben sana sadece bir parça mutluluk yolluyorum bir tanem. İçinde yeşeren umut çiçekleri hiçbir zaman solmasın diye.

– Evimin huzuru, gönlümün nuru canım eşim seni çok seviyorum.

– Belki herkesi sevebilirdim ben. Sevmeye senin gibi birinden başlamasaydım. Evimin neşesi, canımın içi.

– Daha birkaç saat önce yanındaydım. Ama öyle özledim ki. Yalvarsam, kokundan bir tutam getirir mi rüzgar bana? Ya da selamımı değdirir mi saçlarına?

– Seninle geçirmeye bir değil bin ömür lazım. Bir ömür sana doymak için çok kıza bir zaman sevgilim.

– Bu gözlerim seni gördü ya, artık başkasını asla görmez. Bu yüreğim seninle güldü ya artık, başkasıyla hiçbir şekilde gülemez artık. Şu kalbim seni sevdi ya artık, bir daha başkasını sevemez. Bir ömür seninim, seninleyim aşkım.

Erkek Eşime Güzel Sözler

– Tepeden tırnağa o kadar seninle doluyum ki sevgilim. İnsanlar gözlerime bakıp, gözlerimde seni görür diye korkuyorum ve kıskanıyorum. Bu sevgi hiçbir zaman bitmesin, aşkımız hiç tükenmesin canım aşkım. Yokluğun ruhumu huzursuz ediyor. Sen yanımda olunca, koca dünya sanki benim oluyor. Sana olan duygularım sevgi değil, sevginin de ötesinde bir şey.

– Biricik eşim. Bazen bana hasret kadar uzak olsan da, aslında bir nefes kadar yakınsın. Sevgime ve ömrüme, ömür katan canım yarim.

– Sevmek ve sevilmek seninle güzel bir tanem! Sen ki ömrüme ömür katan, aldığım her nefes kadar önemlisin. İyi ki benim eşimsin.

– Seni öyle çok seviyorum ki. Başımı omzuna yasladığımda bir tek düşmanım var, oda umursamadan geçip giden zaman.

– Seni öyle çok seviyorum ki canım eşim. Hiçbir zaman ayrılmayalım. Bizi sadece ölüm ayırsın. Ömrümüzün sonuna kadar, birbirimizi hiç üzmeden aynı yolda yürümeye devam edelim. Eğer bir gün ayrılırsak, sadece öldü diyebilsinler.

– Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

– Aşk, rüzgarların getirdiği tohumlarla açan bir güldür. Habersizce, plansızca gelen tohumdan, bülbülü kendine aşık eden bir gül yetiştirir toprak. Sen dalında gül isen, bende bülbül oldum sana her an.

– Varlığınla başlayan her gün güzel. Ellerinin değdiği her şey şaheser. Senin olduğun bir hayat cennet.

– Bana bazen soruyorlar aşk nedir diye, işte diyorum aşk dediğiniz şey bizim yaşadığımız hayat. Seven ben sevilen canım eşim diyorum.

– Benimle olduğunu bilmek bunca zamandır içimi ısıtıyor. Sabahların senin gülümsemen ile başlamasını seviyorum. Akşamları her şeyi bir kenara bırakıp seninle sohbet etmeyi seviyorum. Çocuksu küskünlüğünü, sevimli haşarılığını seviyorum.

– Başımı göğsüne yasladığımda tek düşmanım geçen zaman oluyor.

– İçim o kadar senle doldu ki. İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum.

– Yıllar sonra seni bana sorduklarında, “Evde beni bekliyor” demeyi seviyorum.

– Seninle çıktığım her yol cennete giden bir tünel gibi. Hayatını benimle paylaşman en büyük şansım.

– Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak. Ölsem de ruhum seninle kalacak. Kapanırsa gözlerim senden önce, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

– Canım eşim. Hatalı olduğum anlarda da beni sev. Korktuğum zaman beni sımsıkı sar. Ve uzaklaşmak istediğimde, beni yüreğimden tut. Çünkü benim ihtiyacım olan tek şey; Sensin.

– Canım eşim sen benim için ne büyük bir lütufsun, iyi ki seni tanımışım ve iyi seninle evlenmişim.

– Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu, seninle hayatımı birleştirmek.

– Seni sevdiğimi göstermek için binlerce yol var, Ben sevgimesajlarim.com iki kelimesini seçiyorum, “Seni seviyorum”

– Yıllarca huzur kokan bir yer aradım. Boynunda buldum aradığım kokuyu, sonra evimin içinde.

– Ömrümüz tükenebilir ama unutma ki sevgimiz asla tükenmez.

– Ben aşk nedir bilmem. Eski kafalıyım. Bir seni bilirim, bir de adın geçince sıkışan kalbimi.

– Dünyamı parlak renklerle boyayıp hayatıma anlam katan tek gerçeğim. İyi ki varsın canım eşim.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2730