Duygusal Hasret Sözleri

Duygusal Hasret Sözleri

Sayfa İçeriği: Duygusal Hasret Sözleri, Duygusal Özlemek Sözleri, Etkili Hasret Sözleri, Duygusal Hasret Mesajları, Sevgiliye Duygusal Hasret Sözleri, Manalı Hasret Sözleri, Duygusal Hasret Sözleri Resimli, Duygusal Hasret Sözleri Facebook

Gündüz insan işiyle meşgul olup gidiyor ama karanlık çökünce gece sessizliğe bürününce sevdiklerine olan hasreti daha da hissettiriyor kendini. Uzaklarda olmak her zaman zor olmuştur. İnsan sevdiğinin her an yanında olmak onun gözlerinin içine bakmak hiç ondan ayrılmak istemez.

Duygusal Hasret Sözleri

Bir isim var unutamadığım, bir çiçek var koparamadığım, bir hayal var kuramadığım, birde sen varsın hasretinden yanıp tutuştuğum.

Nasıl ki yaşamak için nefes almaya ihtiyacım var mutlu olmak için de sana ihtiyacım var Bitanem.

Ah bu uzaklar içimi yakıp kavuruyor, ne hasret bunun adı, ne de özlem düpedüz yangın bunun adı.

Öperken kokusunu içine çektiysen, özerken burnunun direği sızlar.

Seni ne kadar çok özledim bir bilsen sana olan hasretimi bir hissetsen sende benim gibi gözyaşlarını tutamazsın.

Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret nede ulu bir arzulayış. O bence içten içe ağlayış ya da senden ayrı yasayış.

Yüreğim üşüyor senden uzaklardayken gözlerim dalıyor sensiz sabahlarken. Ve ben yine seni bekliyorum.

Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.

Saatlerce günlerce yanında olmak yetmiyor bir an bile ayrılsam yine özlüyorum.

Özledim uzaklarda bensiz hayatı kabullenmiş vefasızı özledim, haykırışımı duymayan, sevgimi belki de hissetmeyen kalpsizi özledim.

Özlemek 7 harf 3 hece ama her gece.

Şimdi sensizliğin uçurumlarındayım. Girdaplarındayım yalnızlığımın. Yokluğun kaygı. Özlemlerindeyim. Yüreğimin seninle olduğu her yerdeyim.

Sen gelsen birlikte olsak mutluluktan gözyaşlarımız aksa, aştan sırılsıklam ıslansak hep birlikte olsak hiç ayrılmasak.

Resmini bakıyorum hasretim dinmiyor, sesini duyuyorum yine oluyor, sen gelsen boynuma sarılsan bu hasretim diner mi dersin be sevdiceğim.

Hasretinden oldum yüreğim yanar, bir avuç gökyüzünü etraf karanlık başımda dolanır zalim ayrılık bir seni özledim bir memleketi.

Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen var ya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin.

Sen yoksun ya. Yanağıma damlayan her yağmur tanesi benim gözyaşlarım üzerime çöken her hüzün senin hasretin odama çöken soğukluk senin hasretin.

Korkunç bir sancı değil mi özleyip de sarılamamak.

Seni görmediğim günler karanlıktayım, katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim. Bir demir nasıl paslanır, bir elma nasıl çürürse İşte öyleyim.

Seni düşünmeden aldığım solukları saymıyorum nefesten, seni içine sığdıramadığım damlaları saymıyorum gözyaşından, saymıyorum tebessümden sensiz kahkahalarımı.

Kış baharı özler bende seni, toprak suya hasret bende sana, acımasız bir dünya her şeyi yalan, sevgisiz bir hayat mecburuz buna.

Ne olurdu saadetlerin en büyüğü işte ellerimde al, diyebilseydim anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.

Sözlerin aklımda ya da aklımın ardında, hayalin karşımda ya da sesin kulağımda, ya ben çıldırıyorum, ya da çok özlüyorum, ya özlemek, ya da özlenen çok özel bir tanem.

Beklemek güzeldir dönecekse eğer beklenen. Özlemek güzeldir özlüyorsa eğer özlenen.

Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor.

Uzaklara gözlerin dalıyorsa ve içini yakıp kavuran bir hasret varsa vardır senin de içinde bir yara.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz