Evlenen Abiye Güzel Sözler

Evlenen Abiye Güzel Sözler

Sayfa İçeriği: Evlenen Abiye Güzel Sözler, Evlenen Abiye Sözler, Evlenen Abime Sözler, Evlenen Abim İçin Güzel Sözler, Evlenen Kardeşe Güzel Sözler, Evlenen Abiye Mesajlar, Evlenen Abime Mesaj, Dünya Evine Giren Abiye Sözler

Evlenen abimiz için ona gönderebileceğimiz en güzel sözlerden oluşan bir yazı hazırladık. Abilerimiz her zaman bizleri düşünen ve sevenler olmuştur.

Evlenen Abiye Güzel Sözler

Canım abim Allah’ım seni bir ömür boyu mesut etsin. Mutluluklar dilerim.

Benim bitanecik abimin bugün en mutlu günü olsun. Ömrü hep mutluluk içinde geçsin. Eğer bir gün ağlarsa o da mutluluktan olsun.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle yengeme ve abime mutluluklar dilerim.

Canım abim birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle ömür boyu mutluluklar dilerim.

Seni başkasıyla paylaşmak çok zor olacak biliyorum ama senin mutlu olduğunu görmek beni de mutlu edecektir. Ömür boyu mutluluklar abiciğim.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim. Sana mutluluklar dilerim abim.

Biz iki arkadaş gibi birlikte büyüdük, artık ayrılık vakti geldi çattı. Şimdi sen benden ayrı yaşamaya başlayacaksın ve her zaman değil de arada bir görüşeceğiz. Senden ayrı yaşamak çok zor olacak ama senin mutlu olman her şeye değer canim abiciğim.

Canım abim sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Senin gibi bir abim olduğu için ne kadar gurur ve mutluluk duysam azdır. Seni ne kadar sevdiğimi sözlerle anlatmak yetersiz kalır. Beni her zaman sevdin, korudun ve güvende hissettirdiğin için binlerce kez teşekkürler. Seni çok seviyorum canım abim

Mutluluklar dilerim canım abim. Allah’ım her şeyi gönlüne göre versin. Bu hayatta istediğin her şey senin olsun. En mutsuz anında bile yüzün gülsün.

Yengemi görünce bizleri unutma, bizleri senin yokluğunla bırakma, senin hasretinle yakma. En mutlu gününü kutlarım.

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın. Yuvanızdan sevgi eksik olmasın.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın. Ömür boyu mutluluklar abiciğim ve yengeciğim.

Geçmişe dönük anılarıma baktığımda abimle geçirdiğimiz güzel günleri hatırlıyorum. Oynadığımız oyunda kazanan hep ben oluyordum kaybeden ise abim oluyordu. Şimdi çok daha iyi anlıyorum ki kazanan ben değil senmişsin güzel abim.

Canım Abim, Canım Yengem; bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle; Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar…

Canım abimi Yüce Mevla’m mutluluğunuzu her iki cihanda da daim kılsın. Evliliğinizi kutlar bir ömür mutluluklar dilerim.

Yakışıklı abim ve güzel yengemin evliliğini tebrik eder bol çocuklu ve mutlu bir ömür dilerim. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

Allah’ım sana çektiğin acıları sıkıntıları unuttursun. Bu evlilik senin için mutluluğun başlangıcı olsun. Bundan sonra yüzün hep gülsün, gönlünden mutluluk neşe hiç eksik olmasın.

Bana hayatı öğreten, başım sıkıştığı zaman hemen imdadıma koşan, derdimle dertlenen canım abim bugün artık mutlu bir yuvanın ilk adımını atıyor. Allah’ım ömür boyu mutluluklar nasip etsin sana canım abim. Seni çok seviyorum.

Bir baba gibi bana her zaman nasihatler verdin, yanlış yaptığımda elimden tutup doğruyu gösterdin, ben seni kızdırsam bile sen beni her zaman sevdin. Bende seni çok seviyorum abiciğim.

Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle yengeme ve abime mutluluklar dilerim.

Artık rahat rahat televizyon izleyebilecek, tuvalette istediğin kadar duracağım. Artık şahta benim padişahta benim. Sana evlilik yolunda mutluluklar dilerim abiciğim. Bu kalan eşyalarını da bir an önce alırsan beni çok mutlu edersin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz