Evlilik Yıldönümü Mesajları Komik

Evlilik Yıldönümü Mesajları Komik

Evlilik Yıldönümü Mesajları Komik, Komik Evlilik Yıldönümü Mesajları, Evlilik Yıldönümü Sözleri Komik, Evlilik Yıldönümü Komik Mesajları, Evlilik Yıldönümü Mesajları Esprili, Komik Evlilik Yıldönümü Sözleri, Komik Evlilik Yıldönümü Sözleri Resimli

Evlilik Yıldönümü Mesajları Komik

Canım bugün evlilik yıldönümümüz var.  – Hangi kanalda?

Hayatımın geri kalanında benimle kalmanı istiyorum. Çünkü gerçekten her seferinde bağırması gereken birine ihtiyacım var. Seni çok seviyorum! Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Takma dişlerimizin yerini unutana kadar, seveceğim seni. ‪Tansiyonum düşse bile, sen düşme diye tutacağım ellerini. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Bitanem.

Ağırdır sevmelerim her lastik taşıyamaz, büyüktür umutlarım her bagaja sığmaz, şu kalbim bir tek sensiz olmaz. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun Aşkım.

O gün hala dün gibi aklımda hiç unutamıyorum nasıl oldu da seninle evlendim. İyi ki de evlenmişim evlilik sene dönümü kutlu olsun.

Bir sana doyamadım birde sabah uykusuna aşkım. Daha birlikte nice güzel yıllara inşallah…

Çok horlaman beni deli etse de yatağımı senden başkasıyla asla paylaşmazdım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevdiğim.

Sevgilim, seni TV kumandasından, futbol topundan, pazar gazetesinden çok daha fazla sevdiğimi söylemiş miydim? Evlilik yılımız kutlu olsun.

Bu bir ironi! Seni çok seviyorum ama aynı zamanda seni öldürmek istiyorum Bu yüzden seni sevgiyle öldürmenin bir yolunu bulmaya çalışıyorum. Mutlu yıl dönümleri!

Tüm çılgınlığından vazgeçtiğin için mutlu yıldönümleri. Çünkü eğer bırakmasaydın, sonuçta mutlu yıldönümleri olmayacağını biliyorsun!

Aşkım seni seviyorum! Ama parayı daha çok. Lakin paranın ne önemi var, mühim olan miktarı!

Bunca yıldır yanımda olduğun ve uyurken hala beni öldürmediğin için teşekkür ederim. Biraz can sıkıcı olabilirim ama beni tolere edebilecek kadar sabırlı olduğunu biliyorum! Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Sen her zaman haklı oldun canım karıcığım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun kocam.

Gerçekten umarım biliyorsundur ki, seninle evlendiğimden beri, seni kızdırmak benim en sevdiğim hobim ve evet, bunu yakın zamanda ya da hiç yapmayı bırakma planım yok.

Sana bir şey söyleyeceğim, ama sakin üzülme; dun doktora gittim, böbreklerimde kum, kalbimde seni buldular.

Bir kez daha hayatımızda çok özel bir gün. Hayatında olduğum için çok şanslı olduğunu hatırlatmak istiyorum. Ben de kendimi şanslı hissediyorum çünkü aptalsın ama itaatkârsın!

Bunu iyi belle Cehennem buz tutuncaya kadar seni seveceğim.

Bana evde kalmayı sevgimesajlarim.com öğretip bilgisayar oyunları ile zaman geçirmeyi öğrettiğin için teşekkürler canım. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun.

Hayatıma peynir katıyorsun ve bu oldukça lezzetli, biliyorsun! Yıldönümümüz kutlu olsun

Benim gibi bir deliye katlandığın için teşekkürler canım. Seni deli gibi seviyorum. Daha birlikte nice güzel evlilik günlerine inşallah…

Nasıl geçti habersiz o güzelim yıllarım. İnsan bi haber verir burada boşuna mı bekledik.

Bir sana doyamadım birde sabah uykusuna aşkım. Daha birlikte nice güzel yıllara inşallah…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz