Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Eylül 2023
Anasayfa » Güzel Sözler » İlişkiyi Bitirme Mesajları

İlişkiyi Bitirme Mesajları

İlişkiyi Bitirme Mesajları

Uzun süren bir ilişkiyi bitirmek elbette çok zor olacaktır. Önemli olan ilişkiyi bitirirken iki tarafı da üzmeden bitirilmesidir. Yazımızda ilişkiyi bitiren sözler, ilişkiyi bitirmekle ilgili sözler ve ilişkiyi bitirme mesajları sevgiliye sözlerimizi okuyabilirsiniz.

İlişkiyi Bitirme Sözleri Kısa

– Artık eskisi gibi değilsin. Olmuyor.

– Beni kaybetmeyi başaranı asla kazanmak için uğraşmam.

– Dokunamadığın birini özlüyorsan özlediğin kalbine dokunmuş çoktan.

– Bir zamanlar deli gibi hesap sorduğun birine gün gelir hatır bile soramazsın.

– Bugün ayrılıyoruz. İlişkimiz bitecek ama sana olan sevgim sonsuza dek devam edecek.

– Ağzımda lokma varken konuşmak kolay da yüreğimde sen varken susmak ne zormuş. Mevlana

– Unutma! Nasıl sensizliği ben yaratmadımsa tadacağın bensizlikte benim eserim olmayacak.

– Şimdi bir lades kemiği gibi ortadan ikiye böldük aşkı! Sakın bana dokunma hepsi aklımda!

– Unutmak zaman ister demiştim yanılmışım. Zaman değil yürek istiyormuş. O da sende kaldı.

– Ne kadar çok seversen o kadar çok gider. Ve ne kadar çok özlersen bir o kadar daha gider.

– Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı göz kırpımı kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğunda.

– Benim için öl desen ölmem çünkü ölmek senin için yapacaklarımın 1 milyonda biri bile değil.

– Ayrılıyor olsak da, bir zamanlar sahip olduğumuz sevgiden asla nefret etmeyeceğim. Hoşçakal!

– Kalbim paramparça… Sana sahip olduğum her şeyi verdim ama yine de senin için yeterince iyi değildi. Bitti…

– Gelen bir şey katmaz artık bana giden de hiçbir şey eksiltmez. Gel ya da gelme sevgili artık hiç fark etmez.

– Biz ilişkimiz için planlar yapıyorduk ama hayatın da bizim için planları vardı. Denedik ama olmadı. Hoşça kal…

– Senin için tüm dünyayı reddettim. Ama beni reddetmeni hiç beklemiyordum. Her şey dilediğince olsun, hoşça kal.

– Ayrılığımız beni çok üzecek, ama zehirli bir ilişkide boğulmak yerine kırık bir kalbi onarmayı tercih ederim. Hoşçakal!

– Üzülme değmez sözünü duymaktan sıkıldım. Değmeyenlere zaten üzülmem. Üzüldüğüm şey değmeyenlere. Yüreğimin değmiş olması.

– Sana kalbimi verdim ve sen onu milyonlarca küçük parçaya ayırdın. Ve şimdi tüm parçalarımla senden ayrılıyorum. Hoşça kal.

– Bizim aramızda bağlar çok güçlü hayatta kopmayız demeyin. Ben tek lafına hayatımı değiştirdiğim insanla yedi kat yabancıyım şimdi.

– Bir ilişkide dayanabileceğini hissediyorsan kolay vazgeçme ve bırakacaksan birini sevdiğini söyleme. Her şey için teşekkürler, hoşça kal.

– Zaman aşımına uğrayan bir aşk bizimkisi… Son kullanma tarihi ise çoktan geçti. Daha fazla incitmeden hoşça kal deme zamanı geldi. Hoşça kal.

– Bir sen unutulmazsın bir iz gibi kalbimde daima kalacaksın. Sen vakitsiz gelen kış beni üşüten yazsın. Fakat yine ısıtan yakan sen olacaksın.

– Bazı duygular asla geçmez. Bazı anlar asla kaybolmaz, Senin gibi biri asla unutulmaz. Beni her hatırladığında gülümsemen dileğiyle… Hoşçakal.

– Aşkın bitmiş olsa da hiç sevmesen de beni çok aldattın. Hoş görmesem de bir şeyler bulmuştum ben o sevginde. Bekliyorum bir gün dönersin diye.

İlişkiyi Bitiren Sözler

– Aramızdaki tutku ve aşk, sadece bir günde kaybolmadı. Oldukça tutarlı ve kademeliydi, sadece biz fark etmedik. Şimdi ise veda etme zamanı. Hoşça kal.

– Bir el tek başına alkış sesini çıkaramaz. Tüm ilişkimiz boyunca bunu denedim ve gördüm. Artık tek başıma çabalayamam. Ayrılalım… Kendine çok iyi bak.

– Sadece sevgilimden değil, en iyi arkadaşımdan da ayrılıyorum. Ve bu, şimdiye kadar yaşadığım tüm ayrılıkları gölgede bırakıyor. Yolun açık olsun arkadaşım…

– Şimdi senin ve benim için en iyisi, birbirimiz için en güzel dilekleri dilemek olacak. Bundan sonra yolun hep açık olsun, umarım aradığın aşkı bulursun. Elveda.

– Şimdi beni bıraksan da, birgün geriye dönüp baktığında başına gelen en güzel şeyi kaybettiğini anlayacağını biliyorum. Ama artık çok geç olacak. Yolun açık olsun.

– Zamanın en büyük şifacı olduğunu düşünürdüm hep ama demek ki sen öyle düşünmüyormuşsun. Madem bırakmak istiyorsun, öyle olsun. Her şey için teşekkürler, yolun açık olsun.

– Seni hala seviyorum ama kendimi de çok seviyorum. Bu mutsuzluğun ve umutsuzluğun içinde daha fazla ilerleyemeyeceğimi biliyorum. Her şey için teşekkür ediyorum.

İlişkiyi Bitirmekle İlgili Sözler

– Aşk bir gelgit gibidir; yükselir ve düşer. Ama biz bir süredir, hiç yükselmeyecek bir durumun içindeyiz. Umarım benden sonra seni yeniden yükseltecek birini bulabilirsin.

– Sevgiliden ayrılma sözleri, sizi üzebilir ve kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Aşağıdaki mesajlar arasından sizin için en doğru olanını seçerek ona hislerinizi anlatabilirsiniz.

– Bunca zamandır seni ne kadar sevdiğimi ve hayatımdaki yerinin ne kadar vazgeçilmez olduğunu sana anlatamadıysam, bu benim hatamdır. Kartlarımı açık oynayamadığım için beni affet.

– Senden uzaklaşarak, kalbini özgür bırakıyorum. Bu, belki de kalbime bir hançer saplayacak ve çok acıtacak ama buna değeceğini biliyorum. İkimiz için en iyisi, bunu kabul etmek olur.

– Bir ilişkide, sevdiğin kişinin seni özel hissettirmesini istersin. Özür dilerim bebeğim ama beni hiç özel hissettirmedin. Bu yüzden lütfen sevginin layık olacağını hissettiğin insanı bul. Güle güle!

– Aramızdaki sorunları konuşmanın artık hiçbir şeyi çözmeyeceği apaçık ortada. Belki biraz ayrılık mantıklı düşünmemize yardımcı olur ve belki daha sonra tekrar bir araya gelebiliriz. Şimdilik hoşçakal…

– Hayatımın geri kalanı sensiz anlardan ibaret olacak. Hayatımın geri kalanında kalbimde biraz daha ağırlık taşıyacağım. Ama kendim için bu kararı almam gerekiyor. Senden ayrılıyorum, kendine çok iyi bak olur mu?

İlişkiyi Bitirme Mesajları Sevgiliye

– Anlayamadığım tek şey, seninle güzel başlayan bu ilişkiyi nasıl yürütemediğimiz ve nasıl bu hale geldiğimiz… Belki de aşkımız gerçek olamayacak kadar güzeldi, keşke söylediklerin de güzelliğini yitirmeseydi. Elveda.

– Belki de bizim sorunumuz, yanıldığımızı ve başaramadığımızı kabul etmek yerine hiç durmadan devam etmekti. Bugün, bunun ne kadar yanlış bir karar olduğunu anlıyorum. Seni daha fazla incitmek istemiyorum, yolun açık olsun.

– Sevdiğin erkeğe veda mesajı atmak, tüm kadınlar için zordur. Bir erkeğe ayrılık mesajı atarken oldukça dikkatli olmakta fayda var. Çünkü erkeğe ayrılık mesajı, en az kadınlara atılan mesajlar kadar ince düşünülmüş olmalı.

– Bir zamanlar sana karşı sahip olduğum hisler farklı bir şeye dönüştü. Bu şekilde seninle birlikte olmaya devam edebileceğimi sanmıyorum. Hala seni önemsediğimi bilmeni istiyorum ve bana ihtiyacın olduğunda, her zaman senin için burada olacağım. Hoşçakal!

– Bazen sadece çekip gitmek daha iyidir. Hala bir şansımız olduğunu düşündüğünü biliyorum ama ilişkimiz için daha ilerisini göremiyorum. Çünkü sağlıklı bir ilişki için güçlü duygular gerekir. Artık böyle hissedemediğimizi görüyorum. Kendine çok iyi bak, hoşça kal.

– Zamanında sevdiğiniz ve birlikte zaman geçirdiğiniz birinden ayrılmak asla kolay değildir. Ama zaman her şeyin ilacıdır. Ayrılık her ne kadar zor olsa da, acınız gün geçtikçe azalacak ve bir gün uyandığınızda, hissettiğiniz tüm bu hayal kırıklıkları son bulacaktır.

– Ayrılık asla tek tarafın hatasından kaynaklanmaz. Özellikle de bizim durumumuzda, ikimiz de suçluyuz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya sevgimesajlarim.com çalışsak da, işe yaramadı. Bu yüzden hala konuşabilecek durumdayken, burada bitmemizin daha iyi olacağını düşünüyorum. Üzgünüm…

– Ayrılık zamanı geldi… Belki bir gün tekrar arkadaş olabileceğimiz bir noktada olabilir ama şimdilik seninle yollarımızı ayırmamız gerekiyor. Bunu söylemek benim için ne kadar zor olsa da, sonucunda ikimiz için de doğru kararı vermiş olmanın vicdanıyla içim rahat. Kendine iyi bak.

– Her mutlu başlangıç size sonsuza kadar sürecek gibi gelse de, maalesef işler bazen planladığınız gibi gitmiyor ve ayrılıklar kaçınılmaz oluyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz