İyi Ki Varsın Mesajları

İyi Ki Varsın Mesajları

Sayfa İçeriği: İyi ki Varsın Mesajları, Sevgiliye İyi ki Varsın Mesajları, Arkadaşa İyi ki Varsın Mesajları, İyi ki Varsın Sözleri, İyi Ki Varsın Mesajları Dosta, Arkadaşa İyi Ki Varsın Sözleri, İyi Ki Varsın İyi Ki Benimlesin, İyiki Varsın İyiki Hayatımdasın, İyiki Varsın Sözleri Resimli, İyiki Varsın Sevdiğim Adam, İyi Ki Varsın Tumblr

İyi ki Varsın Mesajları

Dün söyledim bugün de söylüyorum yarında ve sonsuza kadar da söyleyeceğim iyi ki varsın canım ve iyi ki benim sevdiğimsin.

Dostlar vardır keşkelere seni boğdurur! Ama öyle dostlar vardır ki; iyikiler ile gözlerini doldurur. İyi ki varsın dostum.

İyi ki varsın be adam. Niye geçekaldın ki bu kadar? Sensiz meğer nefes almıyor, yaşamıyormuşum ben. Hoş geldin hayatimin kıymetli incisi.

Seni tanıdıktan sonra anladım ki hayatta iyi arkadaşlarda varmış. İyi ki varsın canım arkadaşım.

Bizim hikayemizin sonu da mutlulukla bitecek iyi ki varsın iyi ki sevmişim seni.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın Bitanem.

Nefesime nefes canıma cansın iyi ki varsın. Sen varsan bende varım sen yoksan ben zaten hiç olmadım.

İyi ki varsın, iyi ki benimsin, iyi ki seni sevmişim, iyi ki seninle evlenmişim, iyi ki benim Bitanemsin iyi ki iyi ki iyi ki….

Şu kısacık ömürde, bana bütün bu güzellikleri yaşattığın için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum her şeyim.

Yüreğim yüreğinde gözlerim gözlerinde bunu sakın çıkarma aklından. Diyorum ki İyi ki varsın bir tanem.

Ne güzel bir duygudur hayatında en çok sevdiğin, değer verdiğin, gönlünün en güzel yerinde taşıdığın insanlara ”iyi ki varsın” diyebilmek.

Sensiz bir hayat düşünemiyorum. İyi ki varsın bir tanem. Günaydın.

Ne güzel bir şeydir birini koşulsuz, kuralsız, hiç beklentisiz olduğu gibi kabul etmek. Ve ona “iyi ki varsın” diyebilmek.

Sendin benim hayatıma anlam katan, yaşama sebebim olan. Öyle bir girdin ki, çıkmamak üzere yerleştin bu yüreğime. Ne kadar isterdim yanında olmak, sana sarılmak, gözlerinin içine bakarak seni seviyorum demek. İyi ki varsın aşkım.

İyi ki geldin. Hoş geldi yüreğime yüreğin. İyi ki varsın. Canımsın, dualarımsın.

Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin o da seni çok ama çok sevdiğim. İyi ki varsım hayatımın anlamı.

Yüzümden düşen bin parçayı toplayıp da, yerine kocaman bir tebessüm yerleştiren insanlar var ya, onlar iyi ki var!

Benim hayatım, benim canım benim her şeyim iyi ki varsın iyi ki ve her an benim yanımdasın.

Ayrı şehirlerde olsak da kalplerimiz her zaman bir atacak, sen benim hayat güneşim, gündüzüm gecemsin.  İyi ki seni tanıdım ve iyi ki varsın.

Seni seviyorum! Bitanem, hayatım, her şeyim. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

Bir tek insanın bize “iyi ki varsın” demesi, var olduğumuz için mutlu olmamızı sağlar. -Can Yücel-

Sana süslü sözcükler ile süslenmiş cümleler söylemeyeceğim. Sadece diyeceğim ki seni aldığım nefes kadar seviyorum. İyi ki varsın Hayatımın anlamı.

Sen kendini değersiz görme, bu sözü okuyorsan iyi ki varsın unutma hiçbir şey senden daha önemli ve daha değerli değildir.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın.

Âh dua iyi ki varsın, sen olmasan nasıl dertleşirdik biz rabbimizle. Nasıl dökerdik içimizi. Düğümlü sözlerimiz bir tek o’nun huzurunda çözülüyor. Hamdolsun bizi dua ile hemhâl edene.

Bozguna uğramış bir orduya benzetiyorum hayatımda olmadığın günleri. Ve şimdi hayatımdasın, zafere doymayan kumandan gibiyim varlığının tesiriyle. İyi ki varsın.

Bana “iyi ki varsın” deme, iyi ki varmışım gibi davran.

Hayata anlam katanım saklı düşlerimin sevdası seni sevmek çok ama çok güzel bir duygu bilesin. Onun için bırak seni her gün sil baştan seveyim. İyi ki benimlesin yüreğimin sevdası.

Gülmeyi, sevmeyi öğretenleriniz eksik olmasın olmasına da; İnsan yalnızlığı en çok “iyi ki varsın” diyenlerden öğreniyor.

Baktığım sen gördüğüm sen istediğim sen sevdiğim sensin. Ey hayalimin sevdası düşlerimin meleği seni çok ama çok sevmekteyim bunu unutma İyi ki varsın bir tanem.

İyi ki varsın” demenin borç para vermek olmadığını, “Lütfen” demenin utanılacak bir şey olmadığını, “Özür dilerim” demenin küçültücü olmadığını, Paylaşmanın kendini azaltmak olmadığını, Yüz yüze konuşmanın, arkadan konuşmaktan daha etkili olduğunu, Küçücük bir gülümsemenin tüm kapıları açacağını hiç unutmayalım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz