İyiki Doğdun Mesajları

İyiki Doğdun Mesajları

Sayfa İçeriği: İyi Ki Doğdun Mesajları, İyi Ki Doğdun Sözleri, Doğum Günü Mesajları, Doğum Günü Sözleri, Yaş Günü Sözleri, İyi Ki Doğdun Mesajı

Bu sayfamızda iyi ki doğdun mesajları konulu bir yazı hazırladık. Doğum günleri özel günlerdir ve çocuklardan büyüklere kadar herkesin kutladığı bir gündür. Doğum günlerinde sevdiklerimize doğum günü mesajları göndererek onları mutlu edebiliriz.

İyi Ki Doğdun Mesajları

İyi ki doğdun, iyi ki doğum gününü kutluyorsun, iyi ki beni de çağırdın, iyi ki seni çok seviyorum.

Doğduğun zaman hayatımıza neşe, gönlümüze sevgi verdin, sabah güneşi gibi doğdun hayatımıza, her zaman mutlu ve sağlıklı ol. İyi ki doğdun.

Bildiğim en tatlı, en şeker, en doğal bal Sivas balıdır. Üzülme sende bal kadar tatlı birisin. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun.

Güzellik gülde değil onu gülde gören gözlerdedir, mutluluk yüzlerde değil onu derinden hissedecek kalplerdedir. Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun nice mutlu sağlıklı, başarılı, mutlu güzel günlere doğum günün kutlu olsun.

Sana bu iyi ki doğdun mesajını yazarken gözlerimden süzüldü bir damla, ben seni hiçbir zaman unutmadım, ne olur sende beni unutma. Doğum günün kutlu olsun.

Yıldızlar parlıyor gökyüzünde, dalgalar vuruyor sahile, seni her zaman seveceğim bu yaralı kalbimle, iyi ki doğdun mutlu yıllara.

Doğdun da ne oldu, ne değişti, sen doğdun diye dünya hızlı mı dönmeye başladı. Düzen aynı düzen ama sen aynı sen iyi ve güzel insan doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun, ömrüm mutlu, geleceğin umutlu olsun.

Yüce Mevla’m senin hakkında hayırlı olan dileklerini kabul etsin. Yeni yaşını mutlu ve hayırlı etsin, yanında olmasam da her zaman seninleyim. İyi ki doğdun.

Canım arkadaşım iyi ki doğdun ve iyi ki benim arkadaşımsın. Doğum günün kutlu olsun.

Hayat çok kısa, hayatını doya doya yaşaman ve dilediğin gibi mutlu olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun mesajları

iyiki-dogdun-mesajlari-1

Sen ne zaman, doğdun, ne zaman büyüdün ve ne zaman bu mumlara üflemeye başladın. Doğum günün kutlu olsun cimcime iyi ki doğdun.

Hayatta ağlamakta çok zor, ağlayamamakta çok zor.  Allah’ım seni bu zorluklarla karşılaştırmasın. Her zaman mutlu ve sağlıklı eylesin. Doğum günün kutlu olsun.

Yarınını oluşturacak her yeni gün, dününden çok daha güzel olsun, sağlıklı, başarılı ve mutlu yeni bir yaşın olsun. İyi ki doğdun mutlu yıllar olsun.

Bugün mutluluğun katlansın tavan yapsın, mutluluk sende alışkanlık olsun. Güzel insan doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Sen ne istiyorsan Allah sana on katını, yüz katını, bin katını versin. Yeni yaşın eski yaşındaki tüm olumsuzlukları silsin götürsün. Doğum günün mutlu olsun.

Bildiğim en tatlı, en şeker, en doğal bal Sivas balıdır. Üzülme sende bal kadar tatlı birisin. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun.

Yüzündeki gülümsemen hiç eksik olmasın, yarınlara uzanan hayallerin hiç yarım kalmasın, doğum günün kutlu olsun.

Hayata olumsuz tarafından bakarsan yaşamın hep olumsuzluklarla geçer ama her olumsuzlukta dahi bir olumlu yön görüp hayata her zaman olumlu taraftan bakmasını bilirsen her zaman mutlu olursun. Hayata hep olumlu bakman dileğiyle iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki anan seni doğurmuş, iyi ki Allah’ım sana bu güzelliği vermiş, iyi ki sen benim olmuşsun, iyi ki doğmuşsun doğum günün kutlu olsun.

Bugün mutluluğun gözlerinden okunsun, yüreğindeki umutların hiç solmasın. Canım doğum günün kutlu olsun.

Şu an ne isterdim biliyor musun? Senin yanında olmak, mumlara üflerken o gözlerindeki mutluluğu ve ışıltıyı görmek ve doğum günün kutlu olsun deyip boynuna sarılmak isterdim. Doğum günün kutlu olsun.

Yarınların güneş kadar parlak, dertler senden Kaf dağının arkası kadar uzak, mutluluğun paylaşacak kadar çok olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yüzünde gülümsemen, kalbinden sevgin eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Şimdi sana güzel bir doğum günü pastası yapacağız. Malzemelerimiz; sevgi, mutluluk, başarı. Sevgi ve mutluluğu karıştırarak başarıyı üzerine ekliyoruz ve sana senin gibi güzel bir doğum günü pastası yapıyoruz. İyi ki doğdun.

Nice nice mutlu yıllara, azıcık bakım yap şu saçlara, bugün senin en mutlu günün hadi gidelim barlara.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın.

Doğum günün kutlu olsun, yarın bugününden daha mutlu olsun

Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın.

Sana yakışan o güzel gülümsemen hiç eksik olmasın, gözlerinden bir damla dahi yaş dökülmesin, doğum günün kutlu olsun.

iyi-ki-dogdun-mesajlari-3

Eski yaşında olduğundan daha çok mutlu olasın, mutluluktan kafanı kaldıramayasın. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Eski yaşını sepetle, yeni yaşını umutla bekle. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun.

Bildiğim en tatlı, en şeker, en doğal bal Sivas balıdır. Üzülme sende bal kadar tatlı birisin. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününe gelmek seninle birlikte eğlenmek ve senin mutluluğuna ortak olmak isterdim. Gelemedim ama seni de unutmadım. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun.

Her mum yaşlandığını simgesidir. Eğer pastanda mum çoksa yaşlısın demektir. İşte böyle dostum gerçekler acıdır. Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlu olur, başarı merdivenlerini tırmanırsın diyeceğim ama şimdi merdiven pek kullanılmıyor asansör çıktı. Doğum günün kutlu olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz