Kayınvalideye Geçmiş Olsun Mesajları

Kayınvalideye Geçmiş Olsun Mesajları

Sayfa içeriği: Kayınvalideye Geçmiş Olsun Mesajları, Kayınvalideye Komik Geçmiş Olsun Mesajları, Kaynanaya Geçmiş Olsun Mesajları, Kayınvalideye Geçmiş Olsun Sözleri, Kaynanaya Geçmiş Olsun Sözleri, Kaynanam İçin Geçmiş Olsun Mesajları, Kaynanaya Resimli Geçmiş Olsun Mesajları

Kayınvalideye Geçmiş Olsun Mesajları

Duyunca çok üzüldüm geçmiş olsun Rabbim hepimizin yâr ve yardımcısı olsun.

Geçmiş olsun kaynana, Allah acil şifalar versin, çok gezmeyip evinde otursaydın böyle hasta olmazdın.

Sıhhatten daha önemli bir şey yok bu dünyada. Kaybettiğin sağlığına en kısa zamanda kavuşman dileğiyle çok büyük geçmiş olsun kaynanama.

Rabbim Şâfi ismi hürmetine şifa versin, çok geçmiş olsun kayınvalideciğim.

Sen oralarda kendi başına hiç iyileşemezsin, topla mili mitili gel buraya sana çok iyi bakarız. Geçmiş olsun kayınvalidem.

Sakın bir daha hastalanıp kayınbabaya aç susuz bırakma. Geçmiş olsun kaynana.

Çok büyük geçmişler olsun. Allah başka dert keder vermesin. Tez zamanda iyileşmen dileğiyle büyük geçmiş olsun kaynanam.

Kendi öz annem kadar çok sevdiğim değerli kayınvalidem çok büyük geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin, ilk fırsatta yanına geleceğiz inşallah.

Hastalanmana üzüldüm bir an önce seni eski halinle aramızda görmek istiyoruz ve acil şifalar diliyoruz geçmiş olsun kayınvalide.

Geçirmiş olduğunuz kazayı duyunca büyük bir şok geçirdim ama sizlerin iyi olduğunu öğrenince çok sevindim. Rabbim sizleri korusun geçmiş olsun.

Başından böyle bir şey geçmesine çok üzüldüm. Yüce Mevla daha kötülerinden korusun, Rabbim her zaman iyi insanlarla karşılaşmayı nasip etsin. Geçmiş olsun.

Rabbim Eş-Şafi ismi hürmetine şifalar versin, geçmiş olsun.

Rahatsızlığını duyunca çok üzüldüm, çok büyük geçmiş olsun. Allah’ım tez zamanda eski sağlığına kavuşmayı nasip etsin.

Geçmiş olsun dileklerimle çekiyorum bu mesajı sana sakın üzülme biz her zaman senin yanındayız kaynanam tekrar geçmiş olsun.

Geçirmiş olduğunuz kazayı duyunca çok üzüldüm, şükür ki sizde bir şey yok atalarımızın da dediği gibi “cana geleceğine mala gelsin.” Geçmiş olsun.

Hastalığı verende şifasını gönderende Allah’tır. Bize sabır etmek ve umudumuzu yitirmeden dua etmek düşer. Rabbim tez zamanda şifa versin. Geçmiş olsun.

Allah başka rahatsızlıklar vermesin. Kendine bundan sonra dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun kayınvalide.

Allah seni sağlığına en kısa zamanda kavuştursun. Büyük geçmişler olsun çok sevdiğim kayınvalidem.

Dağlar senin kadar cesur ve senin kadar dayanıklı olamaz. İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceğine ve o eski güçlü ve sevecen halini görmeye. Acil şifalar diliyoruz.

Kayınvalideye Geçmiş Olsun Mesajları

Yüce Mevla böyle bir olayla bir daha karşılaştırmasın, Rabbim yar ve yardımcınız olsun, çok büyük geçmiş olsun.

Hastalıklar alsın başını gitsin, hastalığın bir an önce  sevgimesajlarim.com geçmiş olsun en kısa sürede aramızda görmek dileğiyle geçmiş olsun.

İnanıyoruz ki en kısa zamanda rahatsızlığını yeneceksin ve o eski güçlü, sevecen halinle yanımızda olacaksın. Acil şifalar diliyoruz kayınvalideme.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz