Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Mesajlar- Güzel Sözler » Vazgeçtim İle İlgili Sözler

Vazgeçtim İle İlgili Sözler

Vazgeçtim İle İlgili Sözler

Vazgeçtim İle İlgili Sözler, Severken Vazgeçtim Sözleri, Vazgeçtim Sözleri Tumblr, İnanmaktan Vazgeçtim Sözleri, Senden Vazgeçtim Mesajları, Vazgeçtim İlgili Whatsapp Durumları, Hayallerimden Vazgeçtim Sözleri

İnsan bazen olur hiç vazgeçmem dediklerinden vazgeçer. Hayallerinden, umutlarından, sevdiklerinden vazgeçer ya da vazgeçmek zorunda kalır. Hayat bizi öyle bir noktaya getirir ki vazgeçmekten başka bir çare bırakmaz.

Vazgeçtim Sözleri

Vazgeçtim hayallerimden artık çünkü hepsi bir bir yıkılıyor.

Ne insanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler. Hepsi göklerdeydi parlıyordu. Ama ben seni güneşi seçtim. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim (Hz. Mevlana)

Kendini vazgeçilmez sanan herkesten vazgeçtim.

Vazgeçtim. Çoğu şeyden vazgeçtim. Mesela beklemekten, üzülmekten, sevmekten, yaşamaktan bu dünyadan vazgeçtim. Ama en çok kendimden vazgeçtim.

Severken vazgeçmek ne kadar acıymış, insan her zaman geçmişte yaşıyor, her zaman keşkeler içinde boğuluyor.

Öyle bir kırılmıştım ki, o günden sonra hayatımda iyi bir şeyler olmasını beklemekten vazgeçtim. Bilemezsin.

Vazgeçtim ama unutmadım, bazı vazgeçişler tercihtir, benimkisi mecburiyet. (Sezen Aksu)

Ben, kendimden vazgeçtim. Artık sevmek ya da sevilmemek umurumda değil. Ben kendimle beraber birçok şeyin üstünü çizdim.

Konuşunca kaybediyordum, susmayı seçtim. Ben hep birileri için kendimden vazgeçtim.

Sanırım en kötüsü vazgeçmek istediğin birinden vazgeçtiğini bilmek. Asla vazgeçemem diyorsun asla vazgeçemeyeceğine inanıyorsun. Ama öyle olmuyor.

Asla giremeyeceğim kapıları çalıp durmaktan uzun zaman önce vazgeçtim ben. (Jeffrey Moore)

Bazen en iyi seçim vazgeçmektir. Yola yine devam edersin. Ve hayat sana vazgeçtiklerinle değil, seçtiklerinle ilgilenme kararlılığını öğretir. Çünkü geriye bakarak, ileriye yürüyemezsin. (Kahraman Tazeoğlu)

Eğer sana vazgeçtiğimi söylersem bana inanma, vazgeçmek o kadar kolay değil. İlk defa bana inanmamanı istiyorum.

Artık dünküleri hatırlamaktan, yarınkileri istemekten vazgeçtim; şimdi, şu anda ne oluyor, o ilgilendiriyor beni. (Nikos Kazancakis)

Aslında vazgeçtiğin an bitiyor savaşın. Kaybetmiş olmak umurunda bile olmuyor.

Vazgeçtim. Bu bahar yağmuru saçlarından, vazgeçtim. Toprağın rengi gözlerinden… Adını unutursam namerdim. İhanetinle ödediysem en ağır bedelinden, köprüleri yıkar giderim.

Evet vazgeçtim sakın bunu benim zayıflığım olarak görmeyin.

Vazgeçtim. Vazgeçmek zorunda kaldım. Çok zor oldu elbet. Ama izleri var ve o izlere baktıkça canım yanıyor, artık onun dışında hayat onsuz da yaşanıyor.

İnanmaktan vazgeçmedim hiçbir zaman, ne kadar acı içinde, yaralı olsam da hiçbir zaman inanmaktan vazgeçmedim, geçmeyeceğim de.

Ben artık gelmeyecek olanı sevgimesajlarim.com beklemekten vazgeçtim. İsteyen insan, seven insan çoktan gelirdi. Boşa beklemenin anlamı kalmadı, benden bu kadar.

Vazgeçtim çünkü ona daha fazla acı çektirmek, onu daha fazla üzmek istemiyorum.

Evet, ben uzaklaştım, ben içime kapandım, ben duvarlar ördüm. Ama sen de aksi için hiç çabalamadın. Gözlerinin önünde kendimden vazgeçtim, ve sen sadece izledin.

Vazgeçmek, her zaman zayıflık değildir. Bazen bırakacak kadar güçlü olmaktır.

Vazgeçtin mi diye sorduklarında tepkisiz kalıyorum, vazgeçmedim ama razı gelmek zorunda kaldım demek ne kadar zor bilemezsiniz.

Aslında her seçim bir vazgeçiştir.

Göğsüne vura vura “ulan ben senin için kendimden vazgeçtim” diye bağırmak istiyorum.

Ve gerektiğinde vazgeçtim demek de sevdaya dahil.

Canın sıkıldığında benimle paylaşmadığı, kırılacak veya tedirgin olacak olsam bile düşüncelerini açıkça söylemediğini anladığım zaman vazgeçtim. (Frida Kahlo)

Sevgim bir günde vazgeçebilecek kadar az değildi, inan. Bana hissettirdiklerini başkalarına da iliklerine kadar hissettirdiğini anladığımda sevmemekten değil, gururumdan vazgeçtim.

Bazen hiç vazgeçmem dediklerinden de vazgeçtiği oluyor insanın.

Hayallerinden vazgeçmek yerine, hayallerini yıkandan vazgeç. (La Edri)

İçimde adı boş ukdeler biriktirdim. Dolduracak birini bekledim, kendimden umudu kestikten sonra. Sonra beklemekten de vazgeçtim. (Oğuz Atay)

Olsun be ben vazgeçtim hürriyetimden. Yeter ki yetim bir çocuk gibi bırakma yüreğimi. (Nazım Hikmet)

Ağrılarımı dindirecek o yakıcı sevgiyi bana vermediğin için senden vazgeçtim. (Frida Kahlo)

Ama iyiyim, mutluluk denen şeyi abartmaktan vazgeçtim. Sonuçta insan kalbi küçücük ve içine pek az şey sığıyor. (İnci Aral)

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz