Lise Mezuniyet Sözleri

Lise Mezuniyet Sözleri

Sayfa İçeriği: Lise Mezuniyet Sözleri, Lise Mezuniyet Sözleri Komik, Liseden Mezun Olma Sözleri, Liseyi Bitirme Sözleri, Lise Mezuniyet Kutlama Sözleri, Lise Mezuniyet Sözleri Esprili, Lise Mezuniyet Sözleri Güldüren, Lise Mezuniyet Sözleri Resimli

Lise Mezuniyet Sözleri

Bir zildi tüm yılı başlatan bir zildi sözlüden kurtaran ve yine bir zil olacak hepimizi ayıran.

Beraber yürüdük biz bu yollarda beraber kopya çektik kaldığımız tüm derslerden, beraber kaçtık derslerden, bana her şey lise arkadaşlarımı hatırlatıyor, bana her şey en güzel yıllarımı hatırlatacak. Elveda canım arkadaşlarım.

Yazılıdan kaçan sözlüye tutulur, mezun olan iş hayatına atılır.

Ne acelemiz vardı dört senede bitirdik şöyle 5-6 sene okusaydık ya bilgilerimiz taze olur hiç unutmazdık.

Dört sene bitti biz kaçar, kalanlara sabır.

Biraz şen biraz deliyim hoş görün ben liseliydim şimdi mezun oldum.

Liseyi bitirdiğime en çok babam sevinecek oğlum sen liseyi bitir aile bütçesine büyük katkı olur diyordu.

Yaz tatili var, diploma var, cebimizde az da olsa paramız var ama sevgili: 404 not found error.

Bitlikte geçirdiğimiz dört yılımızı sakın unutmayın, mezun olduk diye her bitti sanmayın, hayat şimdi

Lise bitti ama bu arkadaşlıklar burada bitmez, bu bağ böyle kolay kopmaz. Mezun olduk ama yine birlikteyiz.

Hiç kimse başarı merdivenine elleri cebinde tırmanmamıştır sözüne katılmıyorum bizim sınıftakilerin çoğu ellerini cebinden çıkarmadan okul bitirdiler.

Babam okulu bitirdiğime inanamayacak, diplomayı görünce çok duygulanacak. Adam da haklı…

Ne zaman bitecek bu okul diyordum ama şimdi bitmesin istiyorum. Canım arkadaşlarımdan ayrılmak çok zor olacak. Hepinizi çok seviyorum.

Yolunuz bahtınız açık olsun. İleriki yıllarda yine karşılaştığımızda sizleri başarılı bir iş adamı güzel işler başarmış bireyler mutlu ve huzurlu yaşam süren insanlar olarak görmenin gururu bize yeter de artar bile.

Arkadaşlar bende liseyi bitirdim hayata atılıyorum kenara çekilin.

Müdür diplomayı verirken sen bunu hiç hak etmiyorsun dedi o zaman bir sene daha okuyayım hocam dedim. Al al al hemen git geç kalma dedi.

Bilgi ve tecrübelerini gelecek nesillere aktarma zamanı geldi demek. Ne çabuk geçiyor yıllar mutluluklar.

Artık derslerden sınav bitti şimdi gerçek hayatın gerçek sınavı başlıyor. Mezun olan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

Zaman öyle hızlı bitti ki hiç inanamadım yolun sonuna geldiğimize. Yıllığımız için yazılar yazmaya başladığımızda mezun olmanın sınırında olduğumuzu fark edemedim bile. Hepinizi çok özleyeceğim ve sizi hep gülümseyerek anacağım.

Biz neyi kutluyoruz bilmiyorum ortaokuldan mezun olurken mezun oluyoruz dedik gece yaptık yine okuyoruz liseden mezun oluyoruz diye gece yapıyoruz eee seneye üniversiteye başlayacağız. Bu ne iş anlamadım.

Hiç unutulmaz okul yılları, hele içinde bir de sevdiğin varsa her zaman özlemle anılır o yıllar. Mezun olan tüm arkadaşlarıma başarılar.

Geride 4 koca sene bıraktık ve simdi mezun olduk hayatımın geri kalanı da umarım bu günüm ki gibi eğlenceli hüzünlü ama en önemlisi arkadaşlarımla geçer.

Bugünler hiç unutulmayacak, anılarımızda en güzel günler olarak her zaman yer bulacak, bakalım yarın ne olacak.

Yeni bir dönem başlıyor hayatında ve her şey senin şekillendirdiğin şekilde yol alacak. Umarım bu hayat sana hep güler şans ve başarı asla peşini bırakmaz.

Lise Mezuniyet Sözleri

Lise mezuniyeti de ne kadar zormuş hem okul hayatından ayrılmak, hem sevdiğin arkadaşlarından.

Gitmek! Ne acımasız bir kelimedir ünlemleri takarcasına peşine vurgun yemişçesine hayattan. Bizler ayrılık adına el sallarken geride kalan bir büyük aile. Elveda arkadaşlarım.

Okul yıllarını çok arayacaksın hayat sandığın kadar kolay değil! Bunu bilmeni isterim çünkü sana değer veriyorum ve ilerde üzülmeni istemiyorum. Mezuniyetini kutlarım sevgili arkadaşım.

Arkadaşlarım olmadan bu kadar sene nasıl geçerdi hiç bilmiyorum ve bana her gün yeni şeyler katan değerli hocalarım. Hepiniz iyi ki vardınız ve iyi ki girdiniz hayatıma sizleri çok seven arkadaşınız ve öğrenciniz.

Bu şehirde ve bu okul kampüsünde yaşadığım her anının benim için ayrı bir önemi var. Her karesinde anılarım var bu okulun ve her köşesinde tanıdığım birleri. Burada geçen güzel günlerimi ve burada edindiğim arkadaşlıklarımı asla unutmayacağım…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz