Mekanın Cennet Olsun Sözleri

Mekanın Cennet Olsun Sözleri

Sayfa İçeriği: Mekanın Cennet Olsun Sözleri, Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun Sözleri, Başınız Sağolsun Sözleri, Allah Rahmet Etsin Sözleri, Mekanı Cennet Olsun Sözleri Facebook, Taziye Sözleri Tumblr

Bu sayfamızda vefat etmiş kardeşimize dualarımızı, yakınlarına ise yanında olduklarımızı göstermek amacıyla mekanın cennet olsun sözleri başlıklı bir yazı hazırladık.

Cennetin güzel kokusu ruhuna sinsin, kabri nurlarla dolsun, mekanı cennet olsun. Allah’ım rahmet eylesin. Başınız Sağolsun.

Bu acı gününüzde yanınızda olmak acılarınızı yürekten paylaşmak isterdim. Ama şunu bilin ki kalbimiz her zaman sizinle, acılarınızı paylaşıyoruz. Başınız sağolsun.

Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum. Allah günahlarını bağışlasın mekanı Cennet olsun.

Her insan bir gün ölümü tadacaktır. Önemli olan bugün ölen kardeşimizi gibi hayırlı ve güzel yaşayabilmek. Allah rahmet eylesin başınız sağolsun.

Ölen kişinin ardından ağlamak, acı çekmek, çok üzülmek ona bir fayda vermez. Ellerimizi açıp Yüce Mevla’ya dualar edelim ölen kardeşimizi cennetine koysun. Mekanı cennet olsun Allah rahmet etsin.

Merhuma Allah’tan rahmet, geride kalan kederli ailesine sabırlar diliyorum. Günahları affolsun, mekanı cennet olur inşallah.

İyi günde ve kötü günde bizler her zaman dostlarımızın yanındayız. Yüce Mevla’m kardeşimizin günahlarını bağışlasın, mekanı cennet olsun. Başınız sağolsun.

Kabri pir-i Nur, mekanı cennet olsun. Allah rahmet etsin. Başınız Sağolsun.

Çok değerli bir sevdiğimizi kaybetmiş olmanın en derin üzüntüsünü yüreğimizde yaşıyoruz. Ölen kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Bu dünya bir sınav dünyası herkes sınavını verecek ve kara toprağa girecek. Allah herkese hayırlı ömürler nasip etsin. Bugün vefat eden merhumun günahlarını bağışlasın. Onu Cenneti ala ile müjdelesin. Dostlarım başınız sağolsun.

Acılarınız bizimde acılarımız, Allah’ım dualarımızı kabul etsin, mekanını cennet eylesin, geride kalan ailesine güç versin. Başınız sağolsun.

Allah’ım ölen merhumun günahlarını bağışlasın. Onu cenneti Ala ile müjdelesin. Geride kalan siz dostlarımıza sabırlar versin. Başınız sağolsun.

Bizler bu dünyaya geldik, yaşadığımız her günün hesabını vereceğiz, öldükten sonra gerçek hayatla karşılaşacağız. Acınızı yürekten paylaşıyoruz. Başınız sağolsun.

Merhuma/Merhumeye dualar ediyoruz, acılı ailesine sabırlar diliyoruz, ruhu şad, mekanı cennet olsun. Allah’ım rahmet eylesin.

Cennetin güzel kokusu ruhuna sinsin, kabri nurlarla dolsun, mekanı cennet olsun. Allah’ım rahmet eylesin. Başınız Sağolsun.

Ölen arkasından ağlamak, acılar çekmek onu geri getirmez. Ölüm hayatın acı gerçeği, bizler birbirimizi için dualara edelim. Allah rahmet eylesin başınız sağolsun.

Bu yalancı dünyadan göçüp ahirete giden kardeşimizin günahları affolsun, mekanı cennet olsun inşallah. Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun.

Güzel günlerde nasıl yanınızdaysak, kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız. Başınız Sağolsun. Allah rahmet eylesin.

Mekanın Cennet Olsun Sözleri

Hayat gül bahçesi gibidir. Güllerin birisi tomurcuk olurken, diğeri solar kurur. Zaman su gibi akıp gidiyor. Ecel bir gün bizlerinde kapısını çalacak, ölenle ölünmez. Merhuma Allah’tan rahmet, sizlere de sabırlar dilerim.

Allah’ım merhuma rahmet eylesin, sevapları günahlarından çok olsun, mekanı cenneti ala olsun. Başınız sağolsun.

Ölüm zamansız gelir her insana, her zaman hazır olmalıdır insan ölüme. Acınızı en derinden paylaşıyoruz. Başınız sağolsun.

Rabbim hatalarımızı dualarımızla affetsin, dualarımızı dergâh-ı izzetinde kabul eylesin, mekanımızı Cennetle müjdelesin. Başımız Sağolsun.

Güzel günlerde nasıl yanınızdaysak, kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız. Başınız Sağolsun. Allah rahmet eylesin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. blank ŞAMİL dedi ki:

    MEKÂNLARI CENNET OLSUN.
    TÜRKİYE’DE GELENEKTİR. ÖLENLERİN ARKASINDAN MEKÂNLARI CENNET OLSUN DİYORLAR. BENDE DİYORUM Kİ. CENNET VE CEHENNEM VARSA MEKÂNLARI SONSUZA KADAR CEHENNEM OLSUN. YİYECEKLERİ ZAKKUM AĞACININ ŞEYTAN BAŞINA BENZEYEN TOMURCUKLARI, İÇECEKLERİ DE KAYNAR SU OLSUN. PEKİ, KİMLERİN? YOKSULLARIN 11,5 MİLYARINI ALIP YUTANLARIN VE ALLAH ZİNA İÇİN DÖRT TANIK İSTİYOR DİYEN TÜRK DİN ÂLİMLERİNİN. VALLAHİ VE BİLLAHİ VARSA CENNET VE CEHENNEM ZATEN ÖYLE OLACAK. AKSİNİ EDEN SAPIK BİR DİN ÂLİMİ VARSA BUYURSUN. TÜRK DİN ÂLİMLERİNE SORUYORUM. EŞİNİZİ ZİNA HALİNDE YAKALADIĞINIZ DA AŞAĞIDAKİ AYETİN GEREİĞİ DÖRT TANIK ARAMAYA KOŞAR MISINIZ? EVET DERSENİZ VALLAHİ HELAL OLSUN. İŞTE DİNİ BÜTÜN ADAM DERİM. EVET DEMEZSENİZ ALDIĞINIZ 11,5 MİLYAR ZEHİR VE ZIKKIM OLSUN DERİM. HADİ YÜREĞİNİZ VARSA MESAJIMA YANIT VERİN.
    İŞTE AYET:
    “Kadınlarınızdan zina edenlere karşı, içinizden dört şahit getirin. Eğer onlar, şahitlik yaparlarsa, bu kadınları, ölüm alıp götürünceye kadar veya Allah onlara bir çıkış yolu açıncaya kadar evlerde hapsedin. ( Kuran nisa 15)

Yorum Yaz