Oğluma Güzel Sözler

Oğluma Güzel Sözler

Bu sayfamızda oğluma güzel sözler, evlada güzel sözler, oğlum sözleri, oğula sözler, annenin oğluna yazdığı güzel sözler, erkek evlatla ilgili güzel sözler yazılarımızı bulabilirsiniz.

Benim gönlümün ilk eri, hayatımın son neferi canım oğlum seni çok seviyorum. Seni çok özledim.

Ben seninle bir gün değil, her gün gurur duydum ve ben senin gibi bir oğlum olduğu için Allah’ıma hep şükrettim. Yüce Mevlam seni korusun canım oğlum.

Evlat candan öte bir canmış. Oğlu olmayan bunu anlamazmış. Oğlu annesinden çok uzaklarda olsa da annesi onu her zaman severmiş.

Oğluma güzel sözler yazmam için ona sevgimi anlatacak kelimeler yetersiz, cümleler çaresiz kalır. Benim oğluma sevgim sözlerle zor anlatılır.

Bana gönderdiğin çiçekler için çok teşekkür ederim ama şunu unutma canım oğlum. Hiçbir çiçek bana senin kokun kadar güzel kokmaz.

Doğduğun gün bizi çok mutlu etmiştin, şimdi bizi bu başarınla daha da gururlandırdın, sen bizim gurur kaynağımız canım oğlumuzsun.

Rabbim her zaman seni korusun, sıkıntılı zamanlarında gönlünden huzurun eksik olmasın, her zaman sağlıklı ve mutlu bir yaşamın olsun. Seni özledim canım oğlum.

Benim haylazım, dur oğlum dediğimde durmazım, her şeyimde oğlum olmazsa olmazım canım evladım. Seni çok özledim.

Bazen hayattan bıkarsın, yorulursun umudunu yitirmeye başlarsın. Sonra oğlun aklına gelir hiçbir şey olmamış gibi yeniden sarılırsın yaşamaya.

Vazgeçilmeyecek bir sevda varsa o da annelerin oğluna olan sevdalarıdır.

Canım oğlum bugüne kadar sen hep yüzümüzü güldürdün. Yüce Mevla’mda ömrün boyunca senin yüzünü güldürsün.

Meğer canda, cananda yalanmış bir evladın hiç onların yerine konmazmış.

Sen benim biriciğimsin, ben seni nasıl başkalarının biriciği yapacağım canım oğlum.

Benim yakışıklı prensim nerelerde ne yaparmış. Yoksa oralarda bir prensese gönlünü kaptırıp kraliçesini unutmuş mu? Seni özledim yakışıklım.

Canım oğlum sen benim güldüğümde yüzümdeki gülümsemem, uzaklara daldığımda en güzel hayalim, yarına umutla bakışımsın. Allah’ım seni her zaman mutlu etsin.

Senin gibi evladı olmayan evlat sevgisini bilemez, senin gibi bir evlat böyle kolay kolay dünyaya gelmez. Seni seven insan hiçbir zaman pişman olmaz. Sen benim biricik oğlumsun

Sen bizi her zaman mutlu ettin ve güldürdün, Allah’ımda seni her zaman güldürsün ve mutlu etsin. Sen iyi ki benim oğlumsun. Canım oğlum seni çok ama çok özledim.

Şu dünyadaki en değerli varlığımsın, yaşamamın kaynağı neşelerimin mutluluk kaynağısın, sen benim iyi kalpli canım evladımsın.

Sen annene, babana ve ailene karşı saygılı bir evlat oldun. Bu iyi kalpli biri olmanın karşılığını aldın. Dileğim bundan sonra daha mutlu olman.

Yakışıklım akşama geç kalma en sevdiğin yemeklerden yaptım. Ve sana olan hasretimi fırında yaktım. Geliyorsun diye çok mutluyum. Dört gözle yollarını bekliyorum.

Sen benim kalbimdeki heyecan, rüyalarımdaki beyaz atlı prensim, sen benim uzaklarda da olsan yanımdaymış gibi sevdiğim can oğlumsun.

Bir erkek evlada sahip olmanın mutluluğunu herkes bilmez, senin gibi bir evlat her zaman dünyaya gelmez. Sen benim yaşamama sebebimsin canım oğlum.

Doğduğun gün dün gibi aklımda, o ilk kokun hala hafızamda, sen benim hiçbir zaman büyümeyen canım oğlum olacaksın.

Hayatımıza geldin sen bize mutluluk verdin, büyüdün sen bizim mutluluğumuzu tarifsiz ettin, sen bizim yüzümüzü hep güldürdün, Mevlamda senin yüzünü güldürsün.

Sen bizlerden çok uzaklara gittin ama sen orada hiç yalnız değilsin bizim kalbimiz her zaman seninle, uzakta olsa, yakında olsa hiç farketmez. Sen bizim canımız, biricik evladımızsın.

Senin saçının bir teline zarar gelse benim kalbim ağrır, senin gözlerinden bir damla yaş aksa, benim gözlerim çağlayan olur akar.

Bebek iken seni seviyordum ama şimdi seni çok daha fazla seviyorum. Sen benim karanlık gecelerde yolumu aydınlatan ışığım, umutsuz dünyamda hayata tutunuşumsun. Sen benim yakışıklı iyi kalpli büyümeyen bebeğimsin.

Her sevdanın karşılığı olmaz, bu sevdada bir beklenti olmaz, bu sevda yıllar geçse de unutulmaz. Aynı benim oğluma duyduğum ölümsüz sevdam gibi.

Yavrum mutlu olmak için bir sebep bekleme, mutluluk sana gelmiyorsa sen ona git, eğer senden kaçıyorsa onu kovala. Her zaman mutlu ve sağlıklı olman dileğiyle mutlu yıllar.

Güzel oğlum mutlu olmak istiyorsan sürekli geçmişe değil geleceğe bakmalısın, geçmişte yaşadıklarını unutup geleceğe yeni bir sayfa açmalısın.

Gündüzün iş yerinde, gecen huzur bulduğun evinde, yaşadığın her günün sevdiklerinle birlikte keyfin yerinde olsun. Oğlum her zaman mutlu olsun.

Senin özleminle yanan bir annen var, hadi fazla bekletme kadını, gel de dindir bu özlemini.

Bir anne, bir baba acısı olduğunda gizler, evladının mutlu olması için acısını da, kederini de sinesine gömer.

Bir erkek evlat bir baba gibi yaşar, bir kız ise anne gibi ama evlatlar bunu farkedemez, bunu ancak anne ve baba farkeder.

Bir anne, bir baba evladının başına gelecek bir tehlikeyi evladım zarar görmesin diye düşünmeden kendi üstüne çekendir.

Daha dün gibi aklımda dünyaya geldiğin, sen ne zaman büyüdün kocaman adam oldun anlayamadım. Sen ne kadar büyürsen büyü benim koca bebeğimsin. Seni her zaman seviyorum büyümeyen bebeğim.

Evlat candan öte bir canmış. Oğlu olmayan bunu anlamazmış. Oğlu annesinden çok uzaklarda olsa da annesi onu her zaman severmiş.

Benim gönlümün ilk eri, hayatımın son neferi canım oğlum seni çok seviyorum. Seni çok özledim.

Benim iyi kalpli çok sevdiğim oğlum, sen ne kadar uzakta olsan da yine çok seviyorum. Senin her gününü ayrı ayrı düşünüyorum. Allah’ım seni kötülerden, belalardan uzak etsin. Hayatında her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin. Sen saf temiz ve iyi kalpli birisin. Hayatta da karşına her zaman senin gibi insanlar çıkarsın.

Ben her anımı seninle yaşıyorum, buralara döneceğin günleri sayıyorum. Seni çok seviyorum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz