Teröre Lanet Sözleri

Teröre Lanet Sözleri

Bu sayfamızda teröre lanet sözleri, teröre lanet olsun sözleri, teröre lanet mesajları, Pkk’ya Lanet Sözleri, teröre lanet sözleri kısa konulu bir yazı hazırladık. Ülkemiz terör olaylarında çok çekti. Birçok vatan evladı şehadet şerbetini içmiştir. Allah ülkemizi bu terör belasından tez zamanda kurtarsın.

Yapılan bu terör saldırıları ve eylemleri Ülkemizin birliğine, beraberliğine ve huzuruna karşı yapılan saldırılardır. Bu saldırılar karşısında ülke olarak birbirimize daha da kenetlenip sağduyumuzu korumalıyız. Terör ile çözüm arayanlar hiçbir zaman çözüm bulamayacak. Masum insanları bombalarla, pusularla öldürenlerin yeri cehennem olacaktır. Bu saldırılar karşısında milletimize korku salarak meydanları boş bırakmak, kaos ortamı yaratmaktır bu şerefsizlerin amacı.

Terörü yapana, terörü destekleyene, terör üzerinden siyaset yapana lanet olsun. Cennet vaadiyle dünyayı cehenneme çevirenlere de lanet olsun. Yüreğimizi yakanların yürekleri yansın. Başın sağolsun Türkiyem.

Ülkemizin huzurunu kaçırmaya yönelik, bizleri bölmeye çalışan, birlik ve beraberliğimize yapılan saldırıları lanetliyoruz.

Ülkemizi bölemeyeceksiniz, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, minaremizden duyulan ezan seslerini susturamayacaksınız. Kahrolsun terör eylemlerini yapanlara, teröre destek verenlere.

Masum insanları öldüren, çocuk, kadın, yaşlı genç ayrımı yapmayan, insanlık suçu işleyen bu hainleri Allah Kahretsin.

Bu vatana göz diken tüm hainlerin gözü çıksın, suçsuz insanları öldürün çocuk katillerini Allah kahretsin. Teröre lanet olsun.

Biz vatan ile doğduk vatan ile öleceğiz. Biz bu bayrak altında büyüdük, bu bayrak altında öleceğiz.

Teröre her türlü destek verene, terör üzerinden rant elde etmeye çalışan, terör üzerinden siyat yapmaya çalışanlara lanet olsun. Teröre lanet sözleri

Tüm İslam aleminde terör estiren, masum çocukları gözünü kırpmadan öldüren, camileri yakıp bombalayan, Müslüman görünümlü teröristlerin Allah belasını versin.

Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmaya çalışanlara fırsat vermesin, ülkemizi bölmeye çalışan tüm vatan hainlerine fırsat vermesin.

Ramazan demeden, Bayram demeden Hem Türkiye hem de Dünya üzerinde terör estiren tüm teröristleri Allah’ım Kahhar sıfatıyla kahretsin.

Bu vatan uğrunda şehit olan mehmetçiğimizin ve polislerimizin Allah geride kalan ailelerini sabırlar ihsan etsin. Allah’ım ülkemizi bu terör belasından kurtarsın.

Ne uğruna dağlarda aç köpekler gibi gezdiğini bilmeyen bu üç beş çapulcuya vatan bırakmaz bu millet. Bu millet bu vatanı kanlarıyla suladı.

Yola sinsice, haince bomba koy ve oradan geçen masum insanları patlatarak şehit et. Yürekli isen çık mertçe savaşta ne olduğun belli olsun. Sana ve senin gibi tüm teröristlere lanet olsun.

İslam dinimiz dinde suçsuz birinin öldürülmesini yasaklamıştır. İslamiyet adı altında terör yapan masum insanlara öldüren tüm teröristlerin Allah belasını versin.teröre lanet sözleri yazımızı okumaktasınız.

Biz öldükçe diriliriz, biz vuruldukça şehit oluruz. Biz bu vatan için gözümüzü kırpmadan şehit oluruz.

Allah’ım şehitlerimizi en güzel mertebe ile ödüllendirsin. Geride kalan ailelerine sabır ve metanet ihsan eylesin. Her türlü teröre lanet olsun.

Vurulunca Allah’ına şehit olduğu için şükürler eden bir vatanın evladından vatanını almak kolay mı sandınız?

Masum vatandaşlarımıza yapılan bu saldırı sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet geride kalan kederli ailesine baş sağlığı diliyorum.

Elleri kanlı tetikçilerin hiçbir zaman yüzü gülmeyecek. Bu ezanlar susmayacak, bu bayrak inmeyecek.

Terör her yerde terördür. Teröre destek veren terörü bir maşa ile tutan, unutmasın ki bir gün o maşa onlarında elini yakacaktır. teröre lanet olsun sözleri

Bakara suresi 154. Ayette ne diyor: Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyin. Hayır, onlar diridirler. Ancak siz bunu bilemezsiniz.

Biz vatan ile doğduk vatan ile öleceğiz. Biz bu bayrak altında büyüdük, bu bayrak altında öleceğiz. Vatanımıza göz dikenlerin gözlerini oyacağız.

Allahtan temennimiz en kısa sürede bu terör belası biter ve Ülkemiz huzur içinde birlikte beraberce olur.

Bizler doğusuyla, batısıyla, kuzeyi ile, güneyi ile, Türkü ile, Kürdü ile, Alevisi ile, Çerkezi ile, Lazı ile 75 milyon tek yürek, tek sesiz.

Gencecik Mehmetleri şehit edenlerin elleri kırılsın, dünya ahiret yüzleri gülmesin. Bunları besleyen herkesin Allah belasını versin.

Terör nerde olursa olsun, nerden ve hangi amaçla gelirse gelsin lanetliyoruz ve terörün her türlüsüne lanet olsun.

Asker ve polisimizin bir damla kanını dökenlerin, kanları kurusun. Her tetiğe basmaya çalıştığında eli ayağı tutulsun. Bombaları kazdığı kuyularda kendileriyle beraber patlasın.

Biz Türküz, Biz Kürdüz biz bu vatanın evlatlarıyız, bu vatanı bölmeye çalışan hainlere Allah fırsat vermesin. Allah teröre destek verenleri kahretsin.

Vurulunca Allah’ına şehit olduğu için şükürler eden bir vatanın evladından vatanını almak kolay mı sandınız?

Bu bayrak inmez, bu milletin bileği bükülmez, şehitler ölmez vatan bölünmez.

Eğer askerlikten korksalardı askere düğünlerle, halaylarla gitmezlerdi. Onlar gencecik analarının kuzularıydı. Onlar delikanlı sevdiğinin aşıklarıydı. Ama onlar bu vatana göz diken olduğu zaman her birer kükreyen birer aslandı.

Ülkemizdeki teröre lanet olsun. Dünyadaki teröre lanet olsun. Terörü destek veren ülkelere lanet olsun.

“Her-şey va-tan için” dediler. Düğüne gider gibi şehitliğe gittiler. Bu bayrak için, bu vatan için seve seve kanlarını döktüler. Ruhun şad olsun Şehidim.

Ülkemiz üzerinde oynanan bu oyunlar hiçbir zaman bitmeyecektir. Artık bilinçlenip ülkemiz üzerine oynana oyunlara karşı dikkatli olmalıyız. Bizi birbirimize düşürerek ülkemizi bölmeye çalışan dış mihraklara prim vermemeliyiz. Biz Türk ya da Kürt dedelerimiz Çanakkale de omuz omuza savaşmış, aynı tastan yemek yemişler, aynı ekmeği bölüşmüşler. Biz yine birlik olursa hiç kimse bu güzel vatanımıza göz dikmeye cesaret edemez. Terörist faaliyetlerle masum insanların canlarını alanları Allah’ım eğer ıslah oluyorlarsa ıslah etsin. Islah olmuyorsa Kahrı perişan etsin.

Okumuş olduğunuz teröre lanet sözleri, teröre lanet olsun sözleri ve teröre lanet mesajları konulu yazımız hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum yazarak paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz