Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Sayfamızda erkek sevgiliye iyi geceler mesajı uzun, erkek sevgiliye iyi geceler mesajı romantik ve sıladaki sevgiliye iyi geceler mesajını okuyabilirsiniz.

Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Kısa

Melekler uyurken kraliçemi korusun. İyi geceler tatlım.

Sen uyurdun, bilmezdin. Ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Benim için dünyasın tatlım. İyi geceler güzel bayan. Tatlı Rüyalar.

Ve bazen unutmak için uyumak gerek, rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler

Yıldızlar gözlerine özensin, sen bir tanesin sevgilim. İyi geceler dilerim.

Uyumadan önce ve uyandığımda düşündüğüm tek şey sensin. Tatlı rüyalar tatlım.

Uyumadan önce, seni deli gibi seven birinin olduğunu bilin. İyi geceler tatlım.

Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol. İyi geceler olsun aşkım.

Sana olan aşkımın sonu yok, sınır yok. Sana sahip olmak bir nimet. İyi geceler hayatım.

En parlak yıldızların bugün hayallerinize rehberlik etmesini diliyorum. İyi geceler aşkım!

Bugün minnettar olduğum her şeyi listeleyebilirsem, en tepede olacaksın. İyi geceler kıymetlim!

Seni her gün ve her gece düşünüyorum çünkü sen benim için teksin. Seni çok seviyorum! İyi geceler!

Sen benim gözümün bebeği, gözümün nurusun ama asla gözümdeki uykusu değilsin. Tatlı rüyalar gülüm.

Seni ifade edebileceğimden daha çok özlüyorum, seni sandığından daha çok düşünüyorum. İyi uykular!

Birbirimizden uzakta olabiliriz ama ruhlarımız her zaman aşkla bağlantılıdır sevgilim. İyi geceler.

Rüyalarımı süsle, gecemi ışığınla aydınlat ve hep benim ol. İyi geceler bitanem. Seni çok seviyorum.

Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler, mutlu yarınlar aşkım.

Geceleri aya bakarak uyuyorum. Çünkü senin güzel yüzünü ben ancak orada görüyorum. İyi geceler sevgilim.

En güzel geceler ve en güzel rüyalar her daim seninle olsun bir tanem. Hayatımı süsleyen güzel meleğim iyi geceler.

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim Gül parem iyi geceler.

Sen hayatımın en değerli varlığı, bana mutluluk veren güneşim, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler biriciğim.

Sevgimle seni ısıtıp yatağında kıvrılsam keşke, Kalbim her an seninle canımın içi. İyi geceler bitanem seni seviyorum.

Gece ne kadar karanlık olursa olsun, hayatımın ayı her zaman bir milyon yıldızın ışığıyla parlayacak. İyi geceler aşkım!

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi geceler her şeyim.

Bu gece ne kadar gözlerimden uzak olsan da hep yüreğimdesin. Seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum… İyi geceler

Yatakta yatan ve şu mesajı okuyan dünyanın en tatlı kızına: Umarım bu iyi geceler mesajı onu gülümsetir. İyi geceler aşkım!”

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara. İyi geceler aşkım.

Gözüm görmese de gönlüm seni her zaman en derinden hissediyor. İyi geceler tatlı rüyalar görmen dileğiyle bir tanem. Seni seviyorum.

Allah rüyalarımda seni bana göstersin. Uyurken seni özlediğimi de bilmeni isterim canım sevgilim. İyi uykular iyi geceler bir tanem.

Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler…

Güneşim, dünyam, gecemi aydınlatan ay ışığım… İyi ki benimsin. Her gece hayatımda olduğun için Allah’a şükrediyorum. İyi geceler hayatım.

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Romantik

İyi geceler diliyorum küçük meleğim. Seni çok seviyorum ve hayatım boyunca da her zaman seveceğim. Rüyanda beni görmen dileğiyle bir tanem

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Seni gökyüzünden alıp rüyalarıma dâhil ediyorum sevgilim. Gecelerimi ve uykumu güzel yapan tek şey senin varlığın. Seni çok seviyorum sevgilim iyi geceler.

Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Ve de duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman aşkım tatlı rüyalar.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem…

Geceler pusu kuruyor  bana, Hasretliği hatırlatır gibi bekliyor karanlık odamda. Yine de dayanıyorum. Bu hasretin biteceği günler gelecek bilirim. İyi geceler sevgilim.

Sıladaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Bataryası zayıf rüyalarımızın kaрsama alanı dışında kalan kesimlerine şeƅeke hatası seƅeƅi ile ulaşamadık ful çeken hatlarımla seni çok seviyorum aşkım tatlı ƅenli rüyalar.

Bir tek sıcak gülüşünle rüyalarıma girdin. Ben sensiz sadece tatsız rüyalardaymışım da haberim yokmuş. Hayatta, rüyalarda sen de buldu gerçek rengini. İyi geceler bir tanem.

Yastığıma sarıldım sen diye, gecenin karanlığını izliyorum saçların diye, nefesimi içime çektim ve tuttum nefesin diye. İyi geceler soluğum nefesim, her şeyim, biricik aşkım!

Sana öyle tutkun ve vurgunum ki artık sensiz kalkmaktan çok korkuyorum. Hiç ayrılmadan beraber uyuyacağımız gecelerin yaklaşması için benim tek duamsın. Hayırlı ve mutlu geceler.

Sen uyurken aslında ben hep yanındayım. Saçlarını okşuyorum, güzel yüzünü seyrediyorum. Nefesine nefes oluyorum. Beni senden ayırabilecek bir güç yok sevgilim, ben seninim sen de benim.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek sevgimesajlarim.com bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Uyumaya hazırlanırken kalbimin etrafında dolandığını bilmeni isterim. Duygularını paylaşacak birini istersen etrafında ben her zaman yanındayım bir tanem. İyi uykular tatlı rüyalar aşkım.

Sen şimdi çoktan uyumuşsundur, bense seni özlemekle meşgulüm. Sesini, gözlerini ve en çok da ellerini özledim. El ele yürüdüğümüz tüm o yollar geliyor aklıma, seni yine çok özledim sevgilim.

Seni sen olduğun için sevdim daima senden başkasını asla düşünmedim düşünmeyeceğim de seninle kurduğum hayaller, sana verdiğim zamanlar hepsi senin içindi. Muhteşem bir güne uyan sevgilim. İyi uykular.

Yaşanmış ve yaşanacak en tutkulu aşkların tek şahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyor ki bana, yat uyu güneş doğacak ve sen yine ona koşacaksın. Ayaklarımın tek gideceği yerdeki büyük aşkıma iyi uykular.

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin… Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana, geldin usulca yaklaşıp yanağıma bir buse konduruverdin… Bende sana öpücükler gönderiyorum canım sevgilim… İyi geceler…

Yine yanımda olmadan bir gün daha bitti. Sensiz yaşadığım her gün beni çok üzüyor sevgilim. Yanımda olmanı çok istiyorum. Fakat rüyalarıma gireceğini biliyorum ve uyumak için sabırsızlanıyorum. İyi geceler tatlı rüyalar canım sevgilim.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2740