Uzun Mesajlar

Uzun Mesajlar

Bu sayfamızda sevgiliye uzun mesaj, sevgiliye uzun mesajlar, sevgiliye mesaj, uzun mesajlar, uzun aşk mesajları, sevgiliye uzun aşk mesajları ile ilgili bir yazı hazırladık.

Sevgiliye bir mesaj gönderecekseniz bir türlü seçmekte zorlanırsınız. Uzun mesajlar mı olsun, kısa mesajlar mı olsun diye ama ona yakışabilecek en iyi mesaj seçilmelidir. Sevgiliye uzun mesajlar göndermek ona olan sevginizi daha iyi anlatmanızı sağlar.

Her umurumda değilsin dediğimde aslında senden vazgeçemiyorum, her seni istemiyorum artık dediğimde aslında benim sana çok ihtiyacım var, her sensiz geçen gecelerde ıstırap ve acı veren saatler olduğu ve her uzun sessizliğin altında söylemek isteyip de söylenememiş binlerce kelime var.

Benim sana olan sevgim sonsuz, bu hayat olmaz sensiz, biz seninle bir ömür boyu mutlu olalım ikimiz.

Seni ben gecenin karanlığında değil, karanlığın aydınlığında sevdim. Seni ben anlık değil bir ömür boyu seveceğim. Seni seviyorum.

Seni özlemek 30 derece havada üşümek gibi soğuk, sahil boyunca yağmur altında sırılsıklam olmak, seni özlemek fırtınada alabora olmuş bir geminin sığınacak bir liman araması gibi.

Gece olsun istemiyorum, çünkü gece oldu mu bana sensizlik çöküyor, içimi bir hüzün kaplıyor. Yanımda sen olmayınca ne çayın, ne kahvenin, ne de vazgeçemediğim sigaramın bile tadı olmuyor. Duvarlar sanki üstüme üstüme geliyor, açtığım her müzik bana acı vermek için çalıyor. Yastığım,yorganım üzgün üzgün bana bakıyor. Sensizlik çok ama çok canımı yakıyor. (Uzun Mesajlar)

Bakışların vardı beni benden alan, bakışların vardı gel bana aşık ol dercesine, bakışların vardı tüm yaşamı senin üzerine inşa ettiren.

Benim mutluluğum olacaksa senle olsun, sensizlik hiçbir zaman benim kapıma uğramasın. Seninle bir ömür boyu sürsün sevdamız, sana gönderdiğim bu mesajda sevdamızın kanıtı olsun. Seni son kez gördüğüm zaman yine içimde çığlıklar kopmaya başladı çünkü yüreğim anladı senden ayrılacağını ama nafile hayat seninle biz ayrı yerlere savurdu. Biliyorum bir gün gelecek ellerimiz birleşecek ve bir daha hiç ayrılmayacağız.

Biz seninle olmayan bir zamanda olmayan bir yerde tanıştık ama biz seninle solmayan, solmayacak bir aşkı yaşadık. Aşkımızın bir ömür boyu sürmesidir tek dileğim.

Sana uzun mesajlar biriktirdim telefonumda ama bir türlü gönder tuşuna basamadım.

 Aşk rüzgarda uçan kağıt parçası gibidir; bir bakmışsın havalarda rüzgarla oradan oraya uçuyor, bir bakmışsın kuytu bir köşede yaralı bir kalp gibi saklanmış.

Seni özlemek 30 derece havada üşümek gibi soğuk, sahil boyunca yağmur altında sırılsıklam olmak, seni özlemek fırtınada alabora olmuş bir geminin sığınacak bir liman araması gibi.

Sevilmek istiyorsan beni ara, birini sevmek istiyorsan bana gel, ömrünü adayacak birini bekliyorsan ben geliyorum.

Senin için yanarım, sensiz geçenlerde hep seni anarım. Beni çok fazla bekletme yoksa senin hasretinden yanarım. Ben sensiz denizin ortasında kalmış bir ağaç gibiyim. Ben sana böyle uzun mesajlar göndereceğim çünkü sana olan sevdamı, sana duyduğum hasretim başka türlü yoksa nasıl dile getiririm.

Ben ismini yollara yazacaktım üzerinden geçerler dedim vazgeçtim, ismini dağlara yazacaktım orman büyür kapatır dedim vazgeçtim, ben ismini en güvenli yere kalbime yazdım.

Seni çok seviyorum sevgilim, sen şimdi uyumak için yatığına girmiş gözlerin tavanda beni düşünüyorsundur. Ben de aynı duygularla seni düşünüyorum. Sen yanımda olmayınca odama hasret havası çöktü, yastığım sensizlik şarkıları söylemeye başladı. Seni o kadar çok seviyorum ki sen olmadığın her zaman ben senin hayalinle yaşıyorum.

Sen benim olduğun sürece hayat bana vermeye devam edecek. seninle birlikte mutluluğumuz yıllar boyunca sürecek. Evet biliyorum bu mutluluk bir gün bitecek ama işte gün dünya tersine dönecek.

Hayatı dolu dolu yaşamak isteyenlerden değilim, ben hayatı seninle boş yaşamaya da razıyım. Şuan sevgiliye uzun mesajlar yazımızı okumaktasınız.

Seninle ben bir ömür tüketmek için yola çıkmışım, annemi babamı geride bırakıp ikimizli bir hayatı yaşamayı şeçmişim. Aşkımızı dünya kıskanacak, el alem kıskanacak. Bizim sevdamız destanlar yazacak. Kalbim her zaman seninle birlikte atacak. Gün gelecek bu hasret bitecek ayrılıklar son bulacak.

Ey sevgilim! Yeter ki seninle birlikte olayım kelebekler misali bir gün yaşayayım. Bu dünyada istemem başka hiçbir şey yeter ki seninle mutlu olayım.

Bazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.

Ey yar bu gönlüme söz geçiremiyorum gel al bu kalbimi bana eziyet etmesin, ya da ver kalbini ömrün ömrüm olsun.

Ben her zaman seni seviyorum derdim ama meğer ben seni sevmiyor muşum ben senin için ölüyormuşum. Seninle birlikte olduktan sonra artık sensiz geçen günlerim çok ağır gelmeye başladı. Biz ikimiz olduktan sonra ben olamıyorum. Allah’ıma bizi birbirimize tez zamanda kavuşturması için her gün dualar ediyorum. Ve sevgilim sana yeminler ediyorum ,ben seni ölesiye seviyorum.

Nbr, slm, mrb yerine ve yeni nesil gençliğe inat uzun mesajlar gönderiyorum sana, sana olan sevgimi uzun uzun anlatacak.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda, kimi yanımdasın kimi rüyamda, ama hep aklımdasın sakın unutma.

İstemem hiç akşam olsun istemem senden ayrılmak çünkü senden ayrı geçen her saat bana bir asırmış gibi uzun geliyor.

Sensiz uzadı gecelerim sabah olmak bilmiyor, sen yoksun diye ay odama doğmuyor, sabah meltem esintisi sesini kulağıma fısıldamıyor.

Bu gece önce senin uyumanı bekleyeceğim, sen uyuyunca senin rüyalarına geleceğim, saçlarını okşayıp, ellerini tutacağım, kulağına eğilip sana her zaman söylediğimi söyleyeceğim. Seni Seviyorum Bitanem.

Gökyüzünde milyonlarca yıldız vardı ama ben ayı seçtim, ben senin için milyonlarca yıldızdan vazgeçtim. Benim ay parçam biricik kraliçem.

Bu şehirde beni yaşatan burada beni tutan tek şey her an seninle karşılaşma ihtimalinin olmasıdır.

Gözlerine baktığım zaman kendimden geçiyorum, seni öyle çok öyle çok ölesiye çok seviyorum. Ahu gözlüm.

Benim de olmazsa olmazlarım vardı seni tanımadan önce, artık onlar benim olmasa da olurlarım oldu. Benim olmasa da olmazım sen oldun Birtanem.

Biz bu kocaman aşkı sürdüremedik, belki başka bir şehirde güneş bir gün ikimiz için tekrar doğar, belki biz eskisi gibi tekrar mutlu oluruz.

Bir yıldız kaydı gökyüzünden ilk nefesini aldı bir insan, ve artık başlangıcın peşinden gelen kaçınılmaz son. Buğulu bir duman bıraktı havaya nefesi, Sarkıttı tek kolunu pencereden gecenin karanlığında herkes uykusunda gerçekleştiremedikleri hayalleri ile avuturken kendini o karanlıkla avunuyordu.

Sana söyleyecek çok sözlerim oldu, seni düşündüğüm her vakit olduğu gibi yine gözlerim doldu, sen yanımdan gideli bugün tam 10 gün oldu. Senden sonra odamdan hiç dışarıya çıkmadım. Herkes bana hasta oldu sanıyorlar ama ben hasta değil yastayım. Sevgilimden ayrıldım onun hayaliyle hayattayım.

Hani ilk tanıştığımızda bana bir soru sormuştun. “Beni neden sevdin? Diye bir soru sormuştun. Bende seni ilk görmenin heyecanı ve seninle ilk konuşmanın tutukluğundan cevaplayamamıştım. Şimdi söyleyeyim sevgilim ben seni sevdim çünkü; Ben sana baktıkça aşka batıyorum, aşkın şerbetini içiyorum, senin gözlerinde yaşamı buluyorum, senin kalbinde büyük bir sevgiyi tadıyorum, saçlarında kalbin kadar yumuşaklığı ve bir rüzgar esintisinin getirdiği kokular gibi güzel kokular duyuyorum. Kısacası ben sende hayat buluyorum işte seni ben bu yüzden seviyorum.

Adettendir dedin kahvemin içine tuz koydun. Olsun dedim sana değer tuzlu kahve içmekte, nikah masasında ayağıma bastın adettendir dedin. Olsun dedim senin gibi bir sevgiliyle evleniyorsam ayağımın ezilmesine de katlandım. Ben her âdeti öğrendim ama bir gün senin beni bırakıp gideceğin âdetini ben hiç duymamıştım.  

Bu sayfada uzun mesajlar konulu yazımızı okudunuz yazımızı beğendiyseniz yorum yazarak bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz