Abi İle İlgili Sözler

Abi İle İlgili Sözler

Sayfa İçeriği: Abi İle İlgili Sözler, Abiyle İlgili Sözler, Abi İle İlgili Güzel Sözler, Abi İle İlgili Komik Sözler, Abiyle İlgili Esprili Sözler, Abi İle İlgili Resimli Güzel Sözler, Abiyle İlgili Söylenilmiş En Güzel Sözler

Abi İle İlgili Sözler

Abi ile kardeş gökkuşağının renkleri gibidir. Ayırt etmesi zordur, birbiriyle iç içedirler.

Abi kelimesi ne kadar derin anlamlı bir kelimedir. Abi demek bir baba, bir anne, her zaman kardeşini koruyan kollayan demektir.

Abi demek babadan sonra gelen en güvenilen insan demektir.

Abi ve kardeş tek bir beden gibidirler. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler.

Bir baba gibi her zaman beni korudun ve bana her zaman nasihatler verdin, hata yaptığım zaman hemen bana doğruyu gösterdin, ben seni çok kızdırsam bile sen beni hep sevdin. İyi ki varsın canım abim.

Abiler bazen bir anne gibi şefkatli, bazen de bir baba gibi merhametli olurlar ve her zaman kardeşlerini düşünürler.

Kardeşim düşmesin diye önce kendi düşen kişiye abi denir.

Abim var benim hayatımda sarsılmaz bir çınar ağacı gibi, abim var benim her korktuğumda güven kokan, tecrübeleriyle hayatıma ışık tutan en güvenli limanımdır. Abim var benim çok sevdiğim ve her zaman seveceğim.

Abi demek sıkıldığın zaman dertlerini unutturan bir ilaç demek, bir gülümsemesiyle ruhu besleyen demek.

Benim hayatımda her güzel olan her şeyin altında “abim” imzası var. İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin. Seni çok seviyorum yakışıklı prensim.

Keşke küçükken hep birlikte olduğumuz gibi şimdide olsaydık canım abim sen de bizim yanımızda olsaydın, birlikte hep mutlu kahkahalar atsaydık.

Biz abimle hep oynardık ama abim her zaman kaybederdi, kazanan ise nedense hep ben oluyordum.

Ben hiçbir zaman seni kırmak istemedim ve asla sana karşı bir kötülük düşünmedim ama bazen oldu kızdık birbirimizi üzdük. Ama insan zamanla çok iyi anlıyor ki abi her zaman kardeşini düşünen biriymiş.

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik.

Abi demek bulutların arkasında ki yıldız demektir. Sen onu göremesen de o her zaman orda senin için durur.

Sen abiliğini yaparsan, senden küçükleri de gelir sana kardeşlik yapar.

Abi demek kavgada yenilince güvendiğin demek, abi demek harçlık demek, abi demek her zaman kardeşi korumak demek.

Sen hayatımın her anında benim en büyük kahramanım oldun. Sen ne zaman başım sıkışsa çıkıp gelip benim kurtaranım oldun. Sen benim canım abim oldun. İyi ki abimsin ve iyi ki varsın.

Abisi olmayan abinin ne demek olduğunu asla anlayamaz.

Senin gibi bir abim olduğu için ne kadar gurur ve mutluluk duysam azdır. Seni ne kadar sevdiğimi sözlerle anlatmak yetersiz kalır. Beni her zaman sevdin, korudun ve güvende hissettirdiğin için binlerce kez teşekkürler. Seni çok seviyorum canım abim…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz