Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Mesajlar- Güzel Sözler » İyi Geceler Mesajları 2020

İyi Geceler Mesajları 2020

İyi Geceler Mesajları 2020

Sayfa İçeriği: İyi Geceler Mesajları 2020, İyi Geceler Mesajı 2020, 2020 İyi Geceler Mesajı, Komik İyi Geceler Mesajları 2020, Sevgiliye İyi Geceler Mesajı 2020, Yeni İyi Geceler Mesajları, Resimli İyi Geceler Mesajları 2020

İyi Geceler Mesajları 2020

Gecenin derin sessizliğinde seni düşünerek gözlerimi kapatıyorum geceye, uyumak için değil rüyalarına gelip sana sarılmak için Bitanem. İyi geceler

Yüreğin her zaman aşkla çarpsın, her doğan gün sana yeni müjdeler getirsin iyi geceler.

Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan…

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. İyi geceler.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene. İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim.

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın dost eli elini hiç bırakmasın ne olur.

Sevmekten korkmadığımız, söylemekten utanmadığımız saygının değerli, düşüncenin önemli, umudun sonsuz olduğu yarınlarda, mutlulukla geçireceğiniz bir ömür dileğiyle.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın ya da hep yalnız olacağım. İyi geceler canım arkadaşım.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, İyi Geceler her şeyim.

Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var  iyi geceler…

Her şey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var oda benim bunu unutma iyi geceler mesajı atmayı da unutma.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bir tanem iyi geceler.

Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim.

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için ; “yatsın bu dünya!” Cümleten iyi geceler.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Günışığını bekleyen kara karlar altında kalan kara günlerin kardeleni oldum. Sonunda hayatı karın altında, üstünde değil, dostların kalbinde, mezarımda buldum.

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebi ile ulaşamadık ful çeken hatlarımla seni çok seviyorum aşkım tatlı benli rüyalar.

Ali ata bak, bak ali bak, uyu ali uyu, yat uyu uyu, yok bu mesajların sonu, yok sonu sonu, çıktı mesajın suyu, suyu çıktı suyu, ben diyorum iyi geceler, sen uyan uyan uyu.

Karanlıkta bir ben ve ayak seslerim, bende varım diyen dostu özledim, karanlıklardan kurulmuştu ordu, yenemedi ihvan ödünsüz dostu.

Müjde Müjde müjdeee!! Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor. Not: kul hakkı kampanya dışıdır. İyi geceler.

Sensizlik olsa da sonum geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler.

Bazen en güzeli, her şeyin güzel olması için dua edip uyumaktır. İyi Geceler

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Canım sevgilim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bir tanem, iyi geceler tatlı rüyalar aşkım.

İyi Geceler Mesajları 2020

Her gece gecenin ıssızlığına değil, sensiz geçen geceye sarılıp uyuyorum. İyi uykular ay yüzlüm!

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

Baharın güneşi bahtına doğsun acılar kederler gönlünden uzak olsun. Tüm güzellikler ve mutluluklar senin olsun.

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş sende beni düşün uyumadan önce iyi rüyalar aşkım rüyalarda buluşmak dileğiyle.

İnsanı kan tutar, deniz tutar, otobüs tutar, kavga sırsında biri tutar, çok gelen hesap tutar, o tutar, bu tutar, şu tutar, bi uyku tutmaz Arkadaş.

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 olmuş haydi iyi geceler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz