Abiye Güzel Sözler

Abiye Güzel Sözler

Bu sayfamızda abiye güzel sözler,abi ile ilgili sözler,abi kardeş sözleri,abim sözleri,abi sözleri,abi ile ilgili güzel sözler,abiye sözler yazılarımızı bulabilirsiniz.

Abiye Güzel Sözler

Eğer bir abiye sahipseniz sizin de bir süper kahramanınız var demektir.

Canım abim Sen her zaman benim koruyucum elimden tutanım oldun sen kimsenin bana destek olmadığı bir zamanda en büyük destekçim oldum Seni çok seviyorum abiciğim.

Sen öğreten yol gösteren asla bitmeyensin abi.

Senin varlığın bana huzur, güven, mutluluk verir canım abim iyi ki varsın.

Abim için güzel sözlerin hangisini kullansam ona az gelir o sözlerin en güzeline layıktır.

Seni süper kahramanın kim diye sorsalar hiç düşünmeden abim derdim.

Duygular vardır anlatılmayan, sen varsın tarif edilemeyen abiciğim.

Benim için yaptıkların için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Sen benim en çok sevdiğim canım abimsin seni her zaman seveceğim abiciğim.

Abi seni kelimelerle anlatamam, sen yol gösteren bana öğretensin.

Benim güzel abime en güzel sözüm seni çok seviyorum olsun, beni hiçbir zaman unutmasın.

Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun.

Benim güzel abime olsun en güzel kelam, ondan bana gelecek en güzel hediyedir bir selam.

Herkese nasip olmaz senin gibi iyi kalpli bir abi, güven veren, güven kokan can insan.

Ayağım takılıp ne zaman yere düşsem abim aklıma gelir, çünkü benim abim yanımdayken ben hiçbir zaman yere düşmedim. Her zaman o benim elimden tutanım olmuştur güzel abim seni çok özledim çok seviyorum.

Kanatsız bir melek gibiyim, sen benim dünyadaki kanatlarımsın abicim.

Karanlık gecelerimi aydınlatansın, yol gösterensin, ömür verensin abi.

Her insanın bir abisi olmalı güven veren, güven kokan ve insanın bir abisi olmalı senin gibi iyi kalpli insan olan.

Kardeşlik asla son bulmayacaktır seninle birlikte. Yaşama hayat, hayata yaşam olansın.

Küçük bir kızım sen ise beni gölgenle koruyan kocaman bir çınar ağacısın.

Abi demek evde baba olmadığı zaman baba olmak, anne olmadığı zaman anne olmaktır ve abi demek her zaman kardeşini koruyan gözeten olmak demektir. Canım abim seni seviyorum.

Sen benim hayatıma renk katan, geleceğime yol gösteren abimsin.

Senin yürüyüşün bana ilham kaynağı olan yardım edendir aslında.

Benim abim abilerin en güzeli ve en iyisidir. Kimse benim abimle abisini yarıştırmaya kalkmasın sonra büyük bir hezimet yaşar.

Geçen arkadaşlar birini gösterip ay çok yakışıklı bu dediler. Bende güldüm neden güldün dediler siz abimi görmemişsiniz dedim.

Sen üniversiteyi kazanıp gidince ben çok kızmıştım. Abim bizi sevmiyor bırakıp gidiyor diye ama sonradan anladım ki gitmen gerekirmiş ve abim gitse bile bizi unutmaz bizi bırakmazmış. Seni çok özledim canım abim.

Arkadaşlarım senin gibi bir abim olduğu için beni çok şanslı görüyorlar ve beni çok kıskanıyorlar. Evet abi kıskanmakta Haklılar Çünkü benim iyi kalpli bir abim var.

Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik. Seni her zaman seveceğim, sen her zaman benim yüreğimde olacaksın Abim.

Babam bana kızdığı vakit baba sen dur ben onu döverim deyip bana vururken bile kendi eline vururdun. Sen bana kalkan elleri hep en iyi kalkan oldun. Seni çok özledim abim.

İcra edilmesi ve sürdürülmesi en zor olan sanat kardeşlik sanatıdır Biz ağabeyimle birlikte bu sanatı çok iyi yapıyoruz çünkü o benim en büyük sanatçım.

Canım abim sen benim için dünyadaki en değerli varlıklardan daha değerlisin. Senin için en güzel olan her şeyi yapmak isterdim ama şimdilik seni çok sevdiğimi söylemekten başka bir şey gelmiyor elimden. Seni çok seviyorum abim

Senin gibi bir abim olduğu için ne kadar gurur ve mutluluk duysam azdır. Seni ne kadar sevdiğimi sözlerle anlatmak yetersiz kalır. Beni her zaman sevdin, korudun ve güvende hissettirdiğin için binlerce kez teşekkürler. Seni çok seviyorum canım abim

Başımın her sıkıştığında sen benim yanımdasın. Sen benim uzaklarda da olsa bir baba gibi koruyanımsın. Seni üzüp kırsam bile bana kollarını açıp kucaklayan Canım Abimsin.

Geçmişe dönük anılarıma baktığımda abimle geçirdiğimiz güzel günleri hatırlıyorum. Oynadığımız oyunda kazanan hep ben oluyordum kaybeden ise abim oluyordu. Şimdi çok daha iyi anlıyorum ki kazanan ben değil senmişsin güzel abim.

Abim için güzel sözler yazayım dedim, ama abim kadar güzel söz bulamadım. Benim abim kelimeler, cümleler ile anlatılamayacak kadar güzeldir.

Hayatın acımasız ve korumasız olduğunu sen gidince anladım abim. Meğer sen benim en büyük koruyucummuşsun. Seni çok özledim benim yakışıklılar yakışıklısı abim.

Çocukluğumun en güçlü kahramanı, gençliğimin iyilik timsali abim. Sen benim hayatımın her döneminde örnek aldığım mükemmel bir insan oldun.

Abiye Güzel Sözler Uzun

Annem bana kızdığı vaki göğsünü annemin önüne bir siper edip beni korudun. Ben senin gibi bir abim şemsiyesinin altında büyüdüm. Seni bir gün değil her zaman seveceğim canım abim.

Çok özledim be abim. Seninle birlikte didişmeyi, televizyon kumandası savaşı yapmayı, birlikte rakip takımın taraftarları gibi maç izlemeyi çok özledim.

Benim hayatımda her güzel olan her şeyin altında “abim” imzası var. İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin. Seni çok seviyorum yakışıklı prensim.

Bir baba gibi bana her zaman nasihatler verdin, yanlış yaptığımda elimden tutup doğruyu gösterdin, https://www.sevgimesajlarim.com/abiye-guzel-sozler/ ben seni kızdırsam bile sen beni her zaman sevdin. Bende seni çok seviyorum abiciğim.

Benim güzel abime olsun en güzel kelam, ondan bana gelecek en güzel hediyedir bir selam.

Abi ve kardeş bir ağaç gibidirler. Birisi yaprak ise diğeri daldır. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler.

Elime verdiler kırılmış bir kalem, eski bir defter, abime yazayım dedim çektiğim bitmez tükenmez dertler, sayfalarım bitti, bitmedi zalim dertler, abim yanımda olsaydı çabucak biterdi bu dertler.

Ben kendimi dünyanın en şanslı insanı sayıyorum, benim senin gibi bir abim olduğu için seninle gurur duyuyorum, bu hayatta ben seninle mutlu oluyorum. Abim seni seviyorum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. blank mehmet ali dedi ki:

    müthiş sözler var

  2. blank Feride dedi ki:

    Gerçekten çok güzel sözler elinize emeğinize sağlık

  3. blank NURAY dedi ki:

    cANIM ABİM SENİ HEP SEVDİM HER SEVECEĞİM. SANA KARŞI HATALAR YAPMIŞ OLSAM DA SEN BENİ HEP AFFETTİN.

Yorum Yaz