Abla Kardeş İle İlgili Sözler

Abla Kardeş İle İlgili Sözler

Abla candır, kardeş canandır. Abla ile kardeş her zaman kopmaz bir bağ ile birbirine bağlanır. Sizler için abla kardeş ile ilgili güzel sözler hazırladık. Sizlerin de anlamlı, duygusal ya da etkili abla kardeş sözleri varsa yazımıza yorum yaparak ekleyebilirsiniz.

Abla Kardeş İle İlgili Sözler

Abladan daha güzel bir kelime var mı bu dünyada cümleleri süsleyebilen, kardeşten daha değerli var mı sevilen.

Abla kardeş bir bütünüz biz, bazen kavga ederiz ama her zaman birbirimizi çok severiz.

Ne güzel günlerimizde değil mi kardeşim? Birlikte aynı evin içerisinde bazen kavga, bazen neşe, bazen hüzün hep birlikte yaşadık tüm bunları. Özlüyorum o günleri kardeşim şimdi sen olsan yine her şey eskisi gibi olurdu ama tek farkla artık hiç kavga etmem hep mutluluk, hep mutluluk.

Abla kardeş sonbahar gibidir bazen yapraklarını döker ama kökü her zaman derinlerdedir.

Büyüdükçe uzaklaşıyoruz; çocukluktaki masumiyetimiz kayboluyor ablacığım ama şunu bil ki canım ablam kaç yaşıma gelirsem geleyim, sen hep benim canım ablamsın.

Abla ile kardeş et ile tırnak gibidir hiç birbirinden ayrılmazlar.

Ey hayat daha ne istiyorsun bizden annemizi aldın, babamızı aldın, bir abla kardeş kaldık koca dünyada. Yeter artık gelme üstümüze.

Siz daha benim ablamı tanımamışsınız belki o süper bir kahraman değil ama o kanatsız bir melek.

Ne güzel yıllarda o günler, hiç aklımdan çıkmıyor her zaman aklıma geliyor. Abla kardeş birlikte en güzel günlerimizdi o günler.

Bu mesaj dünyanın en çok sevilen kardeşine onu çok seven ablası tarafından gönderilmiştir. Çok seviliyorsun ve her zaman da sevileceksin.

Küçüktüm, yürümeyendim beni elimde tutup yürüttün, beni bir anne şefkati sarıp bana hayatı öğrettin. Seni çok seviyorum ablacığım iyi ki varsın.

Dünya üzerinde ki en zorlu ama en keyifli sanat nedir diye sorulacak olursa buna cevabım kardeşlik olurdu Ablacım sen bu dünyada ki benim için en büyük sanatçı oluyorsun bu sebeple…

Her ne olursa olsun seni her zaman çok sevecek ve her zaman yanında olacağım canım kardeşim.

Sen hiç korkma kardeşim ablan her zaman yanında kardeşine her zaman destek olacaktır. Sadece iyi gününde değil kötü gününde de, zor günlerinde de ben her zaman yanında olacağım. Sen hiç üzme tatlı canını.

Abla ile kardeş rüzgarda savrulan saçlar gibidirler, dağılırlar, savrulurlar ama yine hep birliktedirler.

Dünyada annenizden sonra sizi en çok seven bir başka kadına abla denir. Tıpkı bu mesajı okuyan canım ablam gibi.

Kardeş demek sıkılınca, bunalınca ruhuna ilaç demek Bir sesiyle tüm dertlerini unutturan demek, kardeş demek can demekmiş.

Nasıl bir aşka düşersem düşeyim, nasıl bir sevdaya tutulursam tutulayım, kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam canım ablam.

Canım ablam seninle aynı odayı paylaşmak, aynı masanın etrafında yemek yemek, seni sinirlendirmek, sonrada boynuna sarılmak ne güzeldi O günleri özledim, seni özledim ablacığım.

Kardeş demek hayat demektir, kimi zaman aldığım nefes diyebilmek.

Geçmişime dönüp baktığımda anılarımın arasında gözyaşları içinde kalıyorum Sonra oradan bir melek çıkıyor sislerin arasından elimden tutup beni mutlu ediyor, korkma yaşamaktan diyor ben her zaman seninleyim diyor Seni çok özledim melek ablam.

Siz kardeş lafını altı harfe sığdırmışsınız biz ise yere göğe sığdıramıyoruz.

Biz abla kardeş iki kişiydik. Her zaman birbirimiz çok seven biriydik. Ablam öldükten sonra dünyada tek kaldım onu çok özlüyorum.

Abla ile kardeş bir bütündür, ayrılsalar da birbirinden çok uzakta olsalar da kalpleri her zaman birdir. Her zaman birbirini sevecekler, düşüneceklerdir.

abla kardeş ile ilgili sözler

Arkadaşlıklar kısa süren ilişkilerdir, dostluklar uzun süren ama soluk ilişkilerdir. Abla kardeş bağı hiç kopmayan her zaman taze kalan bir bağdır.

Ne olursa olsun seni hep sevecek ve unutmayacağım Minik kardeşin.

Her kardeşliğin gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her kardeşlik için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak kardeşim.

Çok çileler çektin sen ablacığım Yüce Mevla’m sana gönlün sevgimesajlarim.com kadar temiz bir hayat nasip etsin Yaşadıklarını unuttursun, hep yüzünü güldürsün.

Ne zaman başım sıkışsa her zaman sen yanımdasın, kardeşim benim deyip sıkı sıkı sarılanımsın, sen benim canım camın içi ablamsın.

Senin gibi başarılı, çalışkan ve iyi kalpli bir ablam olduğu için gurur duyuyorum Sen her zaman çok sevdiğim ablam olacaksın ve öyle de kalacaksın.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz