Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Annenin Kızına Güzel Sözleri

Annenin Kızına Güzel Sözleri

Annelerin kızları için her zaman güzel sözleri vardır. Annenin Kızına Güzel Sözleri, Kızıma Güzel Sözler Anne ve Anneden Kızına Duygusal Sözler yazımızı sizler için hazırladık.

Annenin Kızına Güzel Sözleri Kısa

Bazı aşklar tarif edilemez. Kızım gibi!

Kızım diye yazılır, meleğim diye okunur.

Sen ne kadar büyüsen de hep benim minik kızımsın.

Senin gözyaşların, sadece kahkaha atarken aksın kızım.

Hiçbir parfümün kokusu benim kızımın kokusunu tutamaz.

Dünyadaki en değerli pırlantalardan biri benim kızımdır.

Bana dünyayı kucakla deseler, ben gider kızıma sarılırım.

Sen bizim gönül kuşumuzsun kızım, kanadın hiç kırılmasın.

Sen benim en sağlam dayanağım, mutluluk kaynağımsın kızım.

Elimi tutan en güzel el, bana bakan en güzel gözsün canım kızım.

Bir annenin, benim biricik kızım, demesi, tüm aşk sözlerini ezer geçer.

Oğluma güzel sözler makalesini okuyarak oğlunuzu da mutlu edebilirsiniz.

Ben kızım kızım diye onun üzerine titrerken, o benim üzerime basıp geçti.

Doğduğundan beri beni bir an olsun üzmeyen canım kızım seni çok seviyorum.

Sen küçükken daha güzeldin kızım, kötü arkadaşların yüzünü kararttı senin.

Kızımın gülüşü dünyalara bedeldir, kızım benim için, güzellerden güzeldir.

Kızım sen kurduğum, cümlelerde öznesin; bu evde baş tacı, bu evde gözdesin.

Canım kızım o gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

İnsanın kızından daha iyi bir arkadaşı yoktur. Kimsenin de senin gibi bir kızı.

Sanmayın kızımın yüreği kötüdür serttir, o bir pırlantadır, onsuz olmak derttir.

Bir insanın kızı olması, hayattaki en büyük şansıdır. Oğlu ise en büyük gururudur.

Özlemine zor dayanırım, hep hasretinle yanarım, adını sayıklarım, benim canım kızım.

Benim oturup kendimi düşünecek halim yokken, beni her zaman düşünen canım kızım var.

Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz.

Gönlümün en nadide çiçeği, evimizin mutluluk kelebeği canım kızım seni çok seviyorum.

Sen olmazsan boğazımdan yemek geçmez, içimden gülmek gelmez, gözüme uyku girmez kızım.

Kızım kızım, neden gittin, söyle nerdesin; çaresiz kaldık, gülmez olduk, hangi yerdesin.

Kızım dünyanın öbür ucunda olsa bile onun eline batan bir kıymık benim yüreğimi kanatır.

Benim dünyalar kadar güzel kızım varken ben bu hayattaki her türlü zorluğa göğüs gererim.

Bilir misiniz, babalar kızlarına ellerini uzatırsa, kızlar onu cehenneme kadar takip eder.

Ay parçam benden uzaklarda Allah’ım yardımcın olsun, başarın daim mutluluğun ömürlük olsun.

Sen hiç solmayan gül, hiç kurumayan sümbül, sanki neşeyle şakıyan, bir bülbül gibisin kızım.

Yeni bir mesajınız var! Dünyanın en tatlı kızı seçildiniz. Dünyanın en şanslı annesinden kızına.

Evlat aşkı dışındaki her aşk başlar ve biter ama evlada olan aşk hayatının son nefesine kadar sürer.

Sen doğduğun gün gururlanmıştım, şimdi ise seninle gurur duyuyorum. Biricik kızım seni çok seviyorum.

Sen başarınla, çalışkanlığınla herkesi kendine hayran bıraktın. Sen benim arı gibi çalışkan kızımsın.

Sen benim hayat ışığım, yaşama sebebim oldun. Sen benim cennet kokulu hiç büyümeyecek minicik kızımsın.

Dünyalar güzeli canım kızım o gülen gözlerin hep gülsün, eğer bir gün ağlarsan o da çok mutlu olmaktan olsun.

Seni ne kadar özledim kızım bir bilsen. Sen gittin benim gözlerim hala seni arıyor, geleceğin günleri sayıyor.

Sana gelecek sıkıntı dert bana gelesin, senin bu hayatta yüzün hep gülsün. Bahtın açık, yaşamın huzurlu olsun.

Sen benim hiçbir zaman büyümeyen, her zaman en tatlı bebeğim olarak kalacaksın. Sen canımdan öte can olacaksın.

İyi ki varsın güzel kızım. Seni bana veren Rabbime binlerce kez şükürler olsun. İyi ki senin gibi bir kızım olmuş.

Sen benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığımsın, sen benim dünyalardan daha çok sevdiğim canım kızımsın.

Seni kucağıma aldığım ilk gün gözlerim dolmuştu, ağlamıştım. Şimdi uzaklardasın ve yine gözlerim doluyor, ağlıyorum kızım.

Kızım demek bulaşıkçım, temizlikçim, aşçım demek değildir. Ebeveynler olarak yavrum, canım diye taltif etmeyi de bilmek lazım.

Biliyorum kızım dizimin dibinde durmayacak hep, bir gün gelip ellere yar olacak, ama o günden sonra bu ev eskisi gibi olmayacak.

Sen bu dünyaya merhaba dedin bizi çok mutlu ettin. İyi hayatımızdasın ve iyi ki bizim kızımızsın. Seni çok seven annen ve baban.

Dünyanın en güzel kokan çiçeği, dünyanın en güzel kızı, canım kızım seni o kadar çok özledim ki, sensiz hayatım bomboş gibi oldu.

Hayata tutunduğum umudum, düşlerim, yarınımsın, yüzümdeki tebessümün tek sahibisin, sen benim her zaman mini minnacık meleğimsin.

Sen gidince evimizin içinde neşesi kaçtı, mutluluğu kalmadı. Senin o güzel kahkahalarını, anne diye seslenişini çok özledim kızım.

Sen güldüğünde ben mutlu olurum, sen ağladığından ben yürekten yanarım. Sen her zaman mutlu ol, her zaman yüzün gülsün canım kızım.

Sen doğduğun gün bizim bayramımız olmuştu. Canım kızım iyi ki varsın. Allah’ım sana sağlıklı ve huzurlu hayırlı ömürler nasip etsin.

Soframızda yerin boş duruyor senin boşluğunu dolduramıyorum, sen olmadan bir damla su bile içemiyorum. Seni çok özledim güzel kızım.

Bu hayatta her zaman yüzün gülsün, ömrün huzur, mutluluk dolsun, eğer bir gün gözlerinden yaşlar gelirse o da kahkaha atmaktan olsun.

Bu mesaj dünyalar güzel prensese annesi tarafından gönderilmiştir. İçeriği sevgi ve özlem doludur. Annesi tarafından çok özlenmiştir.

Evdeki neşemiz sendin, baban ile aramızdaki huzursuzluğun barış güverciniydin, sen iyi kalpli meleğimdin. Seni çok özledim canım kızım.

Canım kızım seni çok özledim, senden sonra uyku uyuyamaz oldum, her gün yolunu gözledim, her an her nefes alışımda ben hep seni özledim.

Rabbim ömrünü güzel ve hayırlı eylesin, emeklerinin karşılığını versin, yolun ve bahtın açık olsun canım kızım. Seni çok seviyorum kızım.

Hani melekler görünmüyordu hep öyle diyorlardı bak benim meleğim görünüyor, her gün gülerek beni karşılıyor. Melek kızım seni çok özledim.

Benim minik cimcimem büyüdü ve yetişkin bir kız oldu ama sen otuz yaşında da olsan benim güzel küçük bebeğimsin. Bebeğim seni çok özledim.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Canım kızım yolun açık olsun.

Ben her türlü zorluklara hiç korkmadan, düşünmeden göğüs gererim çünkü benim dünyalar kadar güzel bir kızım var onun için her şeyi göze alırım.

Sen ilk gün kucağıma aldığım günkü gibi mis gibi kokuyorsun, o gün duyduğum mutluluğun bugün daha fazlasını duyuyorum, seni çok seviyorum kızım.

Lütfen dikkat bu mesaj anneden dünya tatlısına gönderilmiştir ve aşırı miktarda sevgi içermektedir. Mesajı okurken sevgi komasına girebilirsiniz.

Oralarda dikkat et kendine, soğuklarda kalıp hasta olma, sen orada hasta olursa ben burada iyi olamam, sen orada üzülürsen ben burada kahrolurum.

Bir anneyi en iyi kızı temsil edermiş. Çünkü anne kızını kendisi gibi yetiştirirmiş. Sen benden çok daha iyi birisin canım kızım seni çok özledim.

Ailemizin barış elçisiydin, baban ile aramızı düzeltirdin. Ben sizin mutlu olmanızı istiyorum derdin. Bizde senin çok mutlu olmanı istiyoruz canım kızım.

En güzel kokan parfümün kokusundan daha güzel, dünyanın en güzel kokan çiçeklerinden daha güzel kokan tek şey benim kızımın kokusudur. Kokunu özledim canım kızım.

Hiç aklıma gelmezdi bir gün kızımın bu yuvadan uçup gideceği kaderin bizi birbirimizden ayıracağı, yüreklerimize kor ateş koyacağı hiç aklıma gelmezdi canım kızım.

Geçen kadınlar kendi kızlarını övüyorlardı benim sevgimesajlarim.com kızım çok iyi, benim kızım çok becerikli diye. Uzaklara baktım ve güldüm. Sonra içimden siz benim kızımı görmemişsiniz ki dedim.

Daha dün küçücüktün, ne çok severdin oynamayı omuzlarımda, küçük ellerinle yüzümü okşardın. Kıvırcık saçların vardı hani, renk renk tokalar bağlardın ve bir sert bakışımla ağlardın.

Annenin Kızına Güzel Sözleri Uzun

En güzel nağmeleriydi müziğin, ayak seslerin, anlamsız kelimeleri sıraladığın şarkılar ruhumu okşardı. Neden büyüdün, küçük kalsaydın ya kızım, çocukluğunla ne de güzel günlerimiz vardı.

Sen benim hiç bir zaman sıkılmadan okuyacak olduğum hayat hikâyemsin, ömrümün sonuna kadar kalbimin en özel yerindesin, hayatıma aydınlık veren güneşimsin, Sen Rabbimin bana verdiği en değerli hediyemsin.

Sen ne zaman büyüdün, büyüdün genç kız oldun, şimdi sen bensiz uzaklara gideceksin, yeni bir hayat, yeni bir eve yerleşeceksin. Ben buna nasıl alışırım bilmiyorum canım kızım ama ben seni çok ama çok özleyeceğim.

Ah yavrucuğum, sımsıkı sarılırdın boynuma, yanağıma öpücükler kondururdun. Babacığım diyen, gülümseyen dudakların mutluluğum olurdu. Tüm kara bulutlar dağılırdı varlığınla hayatımızdan, tüm fırtınalar seninle durulurdu.

Eğer, sorarsan arkanda bıraktıklarını, annen sandalyeni kaldırmadı, tabağın boş ta olsa hep sofrada. Sevdiğin yemekler pişmiyor artık mutfağımızda, hoşlandığın müzikleri çalmıyoruz. Resmini de baş köşesine koyduk odanın, bakıyoruz da öyle işte, yavrusuz kalmıyoruz.

Kızım benim! Dudağımda tebessümsün, dilimde sözüm. Kalbim, canım, iki gözüm. Bilir misin, ahlarımın ardında ismin gizlidir hep. Söylemem, ağlamam, dert yanmam kedere, içimedir tüm akışı nehirlerin. Özlemim, gözyaşım, suskunluğum sanadır. Doğu rüzgarında ben seni koklarım, yorgun bakışlarım hep gittiğin yoldan yanadır.

Düşünmezdim bir gün kapılıp rüzgarına kaderin, uçup gideceğini bakışlarımdan. Bilmezdim ardından cümlelerin ağlayacağını, boyun bükeceğini kelimelerin. Nereden bilirdim seni, şarkılarda, şiirlerde arayacağımı, kalemle, kağıtla dertleşeceğimi gidişinde. İlk satırında hasretin vardır kızım şimdi ve yazılan şiirlerin her mahzun bitişinde.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696