Anneye Doğum Günü Mesajı

Anneye Doğum Günü Mesajı

Bu sayfamızda anneye doğum günü mesajı, anneye doğum günü mesajları, anneye doğum günü, anneme doğum günü mesajı, anneye doğum günü sözleri,annem için doğum günü mesajı konulu bir yazı hazırladık.

Varlıkların en güzeli anneye doğum günü mesajı göndermek onu mutlu etmek bizlerin boynunun borcudur. Belki anneye doğum günü yapamadık ona doğum günü hediyeleri alamadık en azından ona doğum günü mesajı gönderebiliriz.Ayrıca doğum günü mesajları sayfasına da bakabilirsiniz.

Anneye Doğum Günü Mesajları

Yaşadığım hayatın en güzeli annemli olan kısmıydı. Annemle hayat daha güzel benim güzel annem bugün senin doğum günün en mutlu günün seni çok seviyorum Mutlu senelere.

Evlat doymadan anne doymaz, evlat giymeden anne giymez ve evlat gülmeden anne gülmez. Bizleri güldüren canım annem ömrün boyunca hep gülmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Annem senin sevgin benim yaşama kaynağım, benim dünyamı aydınlatan tek güneşim doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı, huzurlu yıllara.

Gözünün ilk açtığında gördüğüm, ilk dokunduğum, bana ilk öpücüğü konduran güzel annem doğum günün kutlu mutluluğun, neşen daim olsun. Mutlu yıllara

Yerine göre arkadaş, yerine göre anne, yerine göre de bir sırdaş, dünyanın en tatlı meleği melek annem doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın hayırlı olsun.

Üzüntümü sevince, sevincimi mutluluğa dönüştüren iyi kalpli insan canım annem doğum günün kutlu olsun.

O güzel ellerinden öperim hayatımın en değerli varlı güzel annem bu özel gününde yanında olmak mutluluğunu paylaşmak isterdim. Doğum günün kutlu olsun Canım annem.

Okula gitsem de, evlensem de dönüp gelip dönecek olduğum tek kapı senin kapındır annem seni çok seviyorum. Hakkını helal et doğum günün kutlu olsun.

Canım annem doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın. Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin.

Anneye gönderilen en güzel mesajdır anneye doğum günü mesajı bu yazımızla ilgili olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yazımız sonunda yorum kısmından yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ben seni sırtımda hacca götürmeyi bırak , sırtımda dünyayı dolaştırsam da hakkını ödeyemem benim elleri kınalı anam doğum günün kutlu olsun.anneye doğum günü mesajı

İlk fırtınada sığınacağım en güvenli limanım senin kucağın. Benim dünyadaki en değerli varlığım canım annem seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

İnşallah yaşadığın bu günün daha güzelini yarınlarda da yaşarsın benim cefakâr annem. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu yıllara güzel annem doğum günün kutlu olsun.

Ben senin ocağından kuş misali uçup gittim ama sen benim kalbimde yatan iyi kalpli meleğimsin. Seni bir gün değil her gün seviyorum annem. Doğum günün kutlu osun.

Bu mesaj dünyanın en iyi kalpli meleğine; doğum günün kutlu olsun canım anneciğim. Nice mutlu mutlu yıllara.

Kelimelerle sana olan sevgimi anlatmak çölde çiçek yetiştirmek kadar zor, ben seni tarif edemediğim kadar seviyorum Annem. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun.

Annelerin en güzeli canım annem iyi ki doğdun, iyi ki benim annemsin. Sağlık, mutluluk dolu nice yıllara doğum günün şen olsun. anneye doğum günü mesajı

anneye-dogum-gunu-mesajlari

Benim acılarım ağrı kesici aldığımda değil “anne” dediğimde diniyor, benim mutluluklarım “annem” dediğimde artıyor. Güzeller güzeli biricik anneciğim doğum günün kutlu olsun.

Bir anneye en güzel doğum günü hediyesi bir demet çiçek değil, bir  mutfak gereci değil veya annenin en sevdiği şeyi almak değil anneye en güzel hediye evladının sevgisidir. Seni çok ama çok seviyorum canım annem mutlu yıllara.

Bir yavrum deyişine dünyaları değişemem, bir tatlı gülüşüne,şefkatli yüreğine kurban olayım canım annem. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun. anneye doğum günü mesajı

Ben yokken sen vardın, ben tokken sen açtın, ben uyurken sen uykusuz kaldın. Benim cefakar annem senim başımın tacı kalbimin ilacısın. Benim güzel annem doğum günün kutlu olsun.

Bir şey istedik mi babamı ikna ederdin, benim canım evlatlarım derdin, İyi kalpli güzel annem Doğum günün kutlu mutluluğun daim olsun.

Evimizin tombiş aşçısı, evimizin en güzel hizmetçisi, bizlerin baştacı güzel annem nice mutlu senelere yaş günün kutlu olsun. Anneye doğum günü mesajı

Biliyorum seni çok üzdüm, evladım dedin bir kere kızmadın, her zaman beni düşündün canım annem hayırsız evladını bağışla güzel annem günün kutlu olsun.

anneye-dogum-gunu-mesaji-2

Hayatımın ilk aşkı gerçek aşkı, gönlümün kraliçesi, hayatı öğreten kadın, en güçlü destekçim vefalı annem doğum günün kutlu olsun. Mutlu mutlu senelere.

Benim bu hayattaki en kıymetli varlığım canım annem gözünden akan yaşlar mutluluktan olsun, üzüntüler senden uzak olsun, doğum günün kutlu olsun.

Elleri nurlu, ayaklarının altı cennet kokan iyi kalpli, melek yüzlü annem. En güzel doğum günün senin olsun. Yeni yaşın hayırlı olsun. anneye doğum günü mesajı

Sağlıklı,huzurlu,mutlu ve sıkıntısız bir yeni yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun özlemim biricik annem.

Hayatımda ilk adımımı attıran, hayatı öğreten öğretmenim, evlerimiz ayrıldı ama kalplerimiz bir seni çok seven evladın her zaman sevecek evladın. Doğum gününü kutlar gözlerinden öperim.

Allah senin başımızdan eksik etmesin, sağlıklı uzun ömür nasip etsin, sevdiklerinle beraber mutlu bir yaşam geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Annem biliyorum bana çok kızgınsın ama biliyorum ki analar yufka yüreklidir evladına ne kadar kızsa da sever. Seni üzdüğüm için çok pişmanın affet beni canım annem. Güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Karşılık beklemeden sevginin, çıkar gözetmeden fedakarlığın simgesi elleri kınalı anam doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Mutlu senelere

Hayatında kalbindeki güzellikler gibi olması dileğiyle doğum gününü en samimi duygularımla kutlarım. Dünyanın en güzel annesi canım annem. anneye doğum günü mesajı

Bu dünyaya gelmeme sebep, bana tüm güzellikleri yaşatan güzel kadın seni seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Ben bu kelimeyi söylerken öyle keyif alıyorum. Öyle mutlu oluyorum ki söylerken ağzımı doldura doldura “anne” diyorum. Annelerin en güzeli doğum günün kutlu olsun.

anneye-dogum-gunu-mesaji

Malzemelerimiz sevgi, mutluluk,neşe ve bunları kullanacak ustamız saygıya, sevgiye layık canım annem. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Doğum günün bir ilkbahar günü gibi güzel ve senin yaşamın gibi neşeli geçmesi dileğiyle evimizin kraliçesi doğum günün kutlu olsun.

Dileğim yeni yaşında güzelliklerin en güzelini yaşaman, başarılı ve mutlu bir yaş geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu osun Annemmmmmm. anneye doğum günü mesajı

Yaşlandım diye üzülme canım annem güzel yıllar çok çabuk geçermiş,gelecek yılının da daha da güzel olması dileğiyle mutlu senelere iyi ki doğdun iyi ki varsın.

Gülmek, gülümsemek hayatta en çok sana yakışıyor dileğim yüzünden hiçbir zaman gülücük eksik olmasın. Mutluluk hep seninle olsun. Üzüntü, keder 29 Şubat kadar uzak olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında da süper bir yıldı diyeceğin bir yıl geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun canım annem.

Bazen bana nasihat verdiğin, kızdığın zaman bende sana kızıyordum ama artık biliyorum ki bende senin gibi bir anne olacağım evladını düşünen, iyi kalpli bir melek. Doğum günün kutlu olsun Canım anneciğim.

Elleri nasırlı kınalı anam ellerinden muhabbetle öperim doğum günün kutlu olsun.

Senden ne kadar uzakta olsam da kalbim her daim seninle canım annem, bugün senin için çok özel bir gün bu özel gününde yanında olmak mutluluğuna ortak olmak isterdim çiçek annem. Doğum günün kutlu olsun.

Güzel annem ne diyeyim ki senin gibi birine doğum günün kutlu olsun. Anneye doğum günü mesajı göndermeden de doğum günü kutlanmaz. anneye doğum günü mesajı

Yağmurda yağsa, karda yağsa, doluda vursa biliyorum ki arkamı yaslayacağım, güvenle sığınabileceğim anne adlı bir limanım var. Desteğini hiçbir zaman esirgemeyen vefakar annem günün kutlu olsun. Nice yıllara.

anneye-dogum-gunu-mesaji-3

Olumsuz anımda bana moral veren, umutsuzluğum da umudum olan güzel gözlü annem doğum günün kutlu olsun.

İlk sevgi, ilk aşk, unutulmayacak bir ilişki anne evlat ilişkisi seni sonsuz seviyorum canım annem doğum günün kutlu olsun. Nice senelere.

Yönümü kaybettiğimde gökyüzüne bakardım çünkü sen benim kutup yıldızımdın, senin ışığınla hayatım aydınlandı gül yüzlü annem seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Anneni tarif et deselerdi fedakarlık, sevgi, umut, sabır derdim, can derdim, canan derdim seni çok seviyorum biricik anneciğim. Doğum günün kutlu, mutlu olsun.

Dünyada her şeye bedeldir anne sevgisi, insan yaşayamaz anne sevgisi olmadan, Allah sevgini eksik etmesin canım annem nice mutlu senelere. anneye doğum günü mesajları

Mesafeler uzak gönüller bir, bedenler ayrı sevgiler bir senin olmadığın bir dünyada yaşamak anlamsızdır bana hayatımın anlamı annem yeni yaşın kutlu olsun.

Dünyadaki en şanslı insanlardan biriyim ben çünkü ben senin gibi bir anneye sahibim. Yeni yaşında tüm güzelliklerin seninle olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun gül yüzlü annem.

Bu mesaj güzel bir kadının doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir. Dikkat aşırı miktarda sevgi içerir.

Evlat doymadan anne doymaz, evlat giymeden anne giymez ve evlat gülmeden anne gülmez. Bizleri güldüren canım annem ömrün boyunca hep gülmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Canım annem doğum günün kutlu olsun. Özledim seni, o güzel yemeklerini, tatlı gülüşünü tez zamanda yanına geleceğim.

Doğum günü mesajları kategorimizdeki yazılardan birisi olan anneye doğum günü mesajı yazımız hakkındaki görüşlerinizi ve fikirlerinizi yorum yazarak paylaşabilirsiniz.

resimli-dogum-gunu-mesajlari

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. blank Merve Gül dedi ki:

    Anneler her şeyin en güzeline layıktır. Onlara bir gün değil her gün güzel sözler soylemeliyiz

  2. blank Sebile dedi ki:

    Canım annem doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum. Anne gibi seven, anne gibi evladını düşünen çıkmaz.

Yorum Yaz