Babalar Günü Mesajları

Babalar Günü Mesajları

Bu sayfamızda babalar günü sözleri, babalar günü mesajları, babalar günü sözleri yeni, babalar günü sözleri kısa, babalar günü sözleri facebook konulu bir yazı hazırladık.

Babalar günü ne zaman? Babalar günü ülkemizde haziran ayının üçüncü haftasının pazar günü kutlanır. Babalar günü mesajları ve babalar günü sözleri ile babanızın babalar günün kutlayabilirsiniz. En güzel babalar günü mesajları ve en güzel babalar günü sözlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Babalar Günü Mesajları

Arkadaşım, sırdaşım, her şeyim canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana güven ve mutluluk verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, iyi ki benim babamsın Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin direği, yuvamızın neşesi, canım babacığım babalar günün kutlu olsun. Sağlıklı huzurlu nice babalar gününe…

Annemin can yoldaşı bizim biricik babacığım seni sadece babalar gününde değil her gün seviyoruz. Babalar günün kutlu olsun.

İnsan babasını nasıl tarif edebilir ki, kelimelerle bir cümleye nasıl sığdırabilirsin ki babanı eğer babamı kelimelerle tarif etmeye başlasam ne kalem yeter, ne alfabe ne de benim ömrüm yeter. Babam benim ulu çınarım seni çok seviyorum.

Ben çok şanslı biriyim çünkü senin gibi bir babaya sahibin Allah ne kadar şükretsem azdır. Canım babam sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşaman dileğiyle babalar gününü kutluyorum.

Benim yakışıklı prensim, annemin bir tanesi seni çök seviyoruz, seninle gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun.

Hep bize kızardın sürekli nasihatler verirdin bir gün sizde baba olun beni anlarsınız diyordun. Evet babacığım seni çok iyi anlıyorum, seni çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Oysaki nerden bilirdim dilimdeki en güzel kelimenin baba olduğunu sana her baba dediğimde ruhum huzur buluyor, gönlüm neşe doluyor. Canım babacığım doğum günün kutlu olsun.

Zengin insanlara imrenirdim, pahalı arabası olanları imrenirdim, havuzlu villalarda yaşayanlara imrenirdim ama hiç kimsenin babasına imrenmedim çünkü imrenecek bir babam var. Canım Babam babalar günün kutlu olsun.

Nerden çıkarıyorlar bu günleri yok anneler günün, yok sevgililer günü, yok babalar günün bunlar kapitalistlerin oyunu benim babam bir güne sığacak adam mı canım babam adet yerini bulsun babalar günün kutlu olsun.

Param kalmadığında bankam, okula geç kaldığımda servisim, canım sıkıldığında sırdaşım oldun sen benim her şeyimsin. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Günün kutlu olsun.

İlk adımı atarken tuttuğun ellerimi hiçbir zaman bırakmadın. Her zaman korudun kolladın sen benim koruyucu prensimsin. Babalar günün kutlu olsun.

Güllerin misler gibi kokanına, gelinciklerin en temizine, güllerin en güler yüzlüsüne, babaların en tatlısına babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

Umut kokan ellerinden doya doya öperim. Seni çok seviyorum Canım Babam. Babalar günün kutlu olsun.

İnsanın babasının olması ne güzel bir şey ne kadar uzakta olursa olsun senin için birilerinin var olduğu seni düşünen birinin olması ne güzel canım babam babalar günün kutlu olsun.

Benim kocaman ulu çınarım, benim canımdan çok sevdiğim masum tertemiz kalpli babam en güzel günler senin olsun. Günün kutlu olsun.

Çocukken benim babam senin babanı döver münakaşalarına girerdik insanın babasına güvenmesi ne güzel bir duygu evet benim babam sizin babanızdan kıymetli ve güzel, benim babam babaların en iyisi Babalar günün kutlu olsun canım babacığım.

Bizleri büyütüp yetiştiren bugünlere gelmemizi sağlayan hiçbir zaman hakkını ödeyemeyeceğiz canım babamızın babalar günü kutlu olsun.

Biz sırtımızı ulu bir çınara yasladık, arkamızda bu destek ve güç ile bugünler geldik. Bizlere her zaman destek olan fedakâr babamızın babalar günü kutlu olsun.

Şuan babalar günü mesajları yazısını okumaktasınız. Yazımız sonunda yorum yazarak bu yazıyı değerlendir.

Sen benim dünyadaki tanıdığım en mükemmel, en fedakar babasısın Canım babam balar günün kutlu olsun.

Küçükken senin bana söylediklerine kızıyordum ama şimdi aynı senin söylediklerini ben de söylüyorum. Senin bir örneğinim babam. İnşallah senin gibi sevgi dolu olurum. Neşeli babam babalar günün kutlu olsun.

Canım babacığım gurbetteyim ama her gün senin sevgini ve dualarını yüreğimde hissediyorum. Sevgi ile ellerinden öperim canım babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Peygamberimiz baba hakkında şöyle diyor: Baba sevgisini koru. O sevgiyi kesip atarsan, Allah da senin mutluluk ışığını söndürür. Allah kimseyi babasız bırakmasın.

Ailemizin yakışıklısı, evimizin eğilmez direği canım babam varlığınla gurur duyuyoruz. Seni bir gün değil her gün seviyoruz. Babalar günün kutlu olsun.

Çok sevdiğim sevgili canım babacığıma kucaklar dolusu sevgilerimi, saygılarımı sunar, ve babalar günü mesajlarını www.sevgimesajlarim.com  Babalar gününü kutlarım.

Prensesim diye sevdiğin, ben sensiz yaşayamam dediğin prensesin seni çok ama çok seviyor. Babalar günün kutlu olsun.

Canım babacığım seni çok seviyorum. Senin sevgini bir güne sığdırmak çok zor seni her gün seviyorum.Babalar günün kutlu olsun.

Param kalmadığında bankam, okula geç kaldığımda servisim, canım sıkıldığında sırdaşım oldun sen benim her şeyimsin. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Günün kutlu olsun.

Arkadaşım, sırdaşım, her şeyim canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana güven ve mutluluk verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, iyi ki benim babamsın Babalar günün kutlu olsun.

Küçükken senin bana söylediklerine kızıyordum ama şimdi aynı senin söylediklerini ben de söylüyorum. Senin bir örneğinim babam. İnşallah senin gibi sevgi dolu olurum. Neşeli babam babalar günün kutlu olsun.

Mevcudiyetleri ile gücümüze güç katan tüm babaların “Babalar Günü”nü tebrik eder, saygıyla ellerinden öperim. Ebediyete intikal etmiş tüm babaları, atalarımızı da rahmetle anıyorum. Ruhları şâd olsun.

Elleri öpmekten nasırlaşası bütün babaların babalar günü kutlu olsun. Allah onları bizim başımızdan eksin etmesin.

Bu yazımızda babalar günü mesajları üzerine hazırlamış olduğumu bu yazımız hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünden yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz