Dayıya Geçmiş Olsun Mesajları

Dayıya Geçmiş Olsun Mesajları

Sayfa içeriği: Dayıya Geçmiş Olsun Mesajları, Dayıma Geçmiş Olsun Mesajı, Dayıya Geçmiş Olsun Sözleri, Dayım İçin Geçmiş Olsun Mesajı, Dayıya Geçmiş Olsun Mesajı Uzun, Dayıya Geçmiş Olsun Mesajı Kısa, Dayıya Geçmiş Olsun Mesajı Resimli, Dayıya Geçmiş Olsun Mesajı Facebook

Dayıya Geçmiş Olsun Mesajları

Canım dayıcığım duyunca çok üzüldüm çok büyük geçmiş olsun. Rabbim sizleri korumuş şükürler olsun ki.

Dayım hastalanmış duydunuz mu dostlar, derhal hemen dayımı terk etsin o mikroplar, dayım yeniden sağlığına kavuşsun, yeniden atsın kahkahalar. Geçmiş olsun dayıcığım.

Geçmiş olsun dayım, tez zamanda iyileşmen ve eski sağlığına kavuşman dileğiyle seni çok seviyorum.

Geçirmiş olduğunuz kazayı duyunca şok oldum. Allaha şükürler olsun ki size bir şey olmamış. Rabbim seni ve aileni korusun dayıcığım. Çok büyük geçmiş olsun.

Ey doktorlar, hemşireler kalkın yatmayın dayım hasta olmuş bir çaresine bakın, hemen iyileşsin sağlığına kavuşsun onu çok özledi yeğeni. Geçmiş olsun dayıcığım.

Sen her zaman bana destek olan, her zaman yardımıma koşan canım dayımsın. Canım dayım geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin.

Bir an önce sağlığına kavuşman dileğiyle geçmiş olsun dayım.

Kalbim seninle dayıcığım; bir an önce iyileşmen ve yüzündeki güneşi kıskandıran gülümsemeni görmek dileğiyle geçmiş olsun.

Benim dayım çok güçlü biridir, her zorluğun üstesinden gelmiş biri bir hastalığa mı yenilecek. Tez zamanda iyileşmen dileğiyle geçmiş olsun dayı.

Seni o kadar çok seven insan var ki dayı; sen bir gün gelmeyince herkes seni soruyor. Herkes senin bir an önce iyileşmen ve aramıza dönmen için dua ediyor. Geçmiş olsun dayım.

En kısa sürede eski sağlığına kavuşman dileğiyle Yüce Mevla’dan acil şifalar diliyorum.

Dünyanın en yakışıklısı, dünyanın en iyi kalplisi, dünyanın en iyi dayısı hasta olmuş. Geçmiş olsun dayıcığım tez zamanda iyileşmen dileğiyle.

Senin için zor bir dönem ama sakın unutma ki dayı bu zor dönemde asla yalnız değilsin. Sen nasıl bizim yanımızda olduysan bizde senin yanında olacağız. İyi şeyler olacak ve sen bu hastalığı da yeneceksin. Geçmiş olsun dayıcığım.

Hastalığı verende şifasını gönderende Allah’tır. Bizlere sabretmek, sabır ile dua etmek düşer. Geçmiş olsun dayıcığım.

Derdi veren Allah, dermanı verecek olan yine Allah. En kısa sürede iyileşip tekrar ayağa kalkıp aramıza döneceğin günleri özlemle bekliyoruz. Geçmiş olsun dayıcığım.

Kendine dikkat et dayıcığım sen benim için çok değerlisin. Geçmiş olsun.

Sana yürekten sevgimi yolluyorum, tüm kalbimle iyileşmeni istiyorum. Geçmiş olsun yakışıklı dayım.

Eğer üşütüp hasta olduysan geçmiş olsun yok bir kızın aşkından sevgimesajlarim.com hasta olduysan bırak geçmesin hep kalsın.

Dayıya Geçmiş Olsun Mesajları

Geçirmiş olduğun kaza biz derinden üzdü ama sana bir şey olmaması bizi çok sevindirdi. Canım dayım dikkat et kendini. Rabbim seni her türlü belalardan, musibetlerden korusun. Daha senin göreve başladığını, evlendiğini göreceğiz. Yüce Mevla’m seni korusun. Geçmiş olsun.

Bol bol taze meyve yemezsen, bol bol vitamin alamazsan olacağı budur işte. Biraz meyve yemeli, vücuduna vitamin almalısın. Geçmiş olsun dayım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz