Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024

Elveda Mesajları

Elveda Mesajları

Bu yazımızda Elveda sözleri, elveda mesajları, veda sözleri, veda mesajları, elveda mesajları kısa konulu bir yazı hazırladık. Ayrılık kadar hüzünlü ve acı bir durum yoktur. Kim kime elveda etmek elveda sözleri veya elveda mesajları göndermek ister ki…Bu yazımızda sizlere en güzel elveda sözlerini ve en güzel elveda mesajlarını derlemeye çalıştık.

Elveda Sözleri – Elveda Mesajları

Bu kadar seneni ardından kırık bir kalple seni hala çok severek senden sonsuza kadar ayrılmayı seçiyorum. Elveda sonsuza kadar elveda

Vazgeçtim artık her şeyden, vazgeçtim artık senden, dönme istemem geleceğe dönük hayallerimde yoksun artık, ismin ağzımda değil, sen kalbimde değilsin.

Gönül gamlar içinde olsa da bazen severken de söylenmeli elveda. Seni unutamayacağımı bilsem de artık senden vazgeçiyorum, hoşçakal Duman gözlüm.

Bugün baktım da gökyüzüne bulutlarda çaresiz, güneşi küstürmüşler belli damlalar buz kesmiş, duygularımda karmakarışık sevdalar gibi üşüyorum.  Titriyorum sana veda ederken.

Bir zamanlar senin yanında huzurluydum, mutluydum senin sevginle yaşardım, senin gözlerinle görürdüm dünyayı ama yanılmışım baktığımı sandığım gözlerim körmüş.

Ayrılık çanları çalıyor etrafımda sanki baktığım her şey ayrıldığımızın resmi nereye baksam kopmuş bir hayat nereye baksam yaş dökülen gözler nereye baksam elvedalar yalnızların dünyasında bir yalnızım.

Bir gülüşünle bana dünyaları veren sen, benim için yoksun artık, gitmek istedin ve gittin, bir haber bile vermedin, dönme artık istemem, tamamen sildim seni kalbimden.

Sensiz her ayağa kalktığımda boğazıma düğümlense bile sözlerim, karanlığına tutsak olsa da gözlerim, yine de seni unutacağım.

Ruhuma işledim seni, sen istesen de unutamazsın beni elveda. Sana elveda mesajları gönderiyorum artık.

Ben seni çok sevdim her zamanda seveceğim, biliyorum sende beni seviyorsun ve her zaman seveceksin ama ayrılmalıyız. Ne kadar kötü değil mi seven iki insanın gözyaşlarıyla ayrılması.

Ben senden ayrıldıktan sonra bedenimi senden ayırdım ama yüreğimi senden koparmak çok zor olacak.

Yola çıkmam lazım geç olmadan, daha fazla geç kalmadan, umutlarımı tamamen kaybetmeden, biliyorum seni unutmam lazım kendimi bulmak için, yola çıkmalıyım yoksa senin yanında kendimi kaybediyorum yavaş yavaş.

Seni bu kadar çok sevmişken gidiyorum, seni hiçbir karşılık beklemeden sevmişken kaçıyorum, senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı elveda sevgilim elveda…

Sendeki resmimi yırtabilirsin, kalbinden aşkımı atabilirsin, beni de maziye katabilirsin, elveda sevgilim elveda sana elveda www.sevgimesajlarim.com/elveda-mesajlari/ bir daha görüşmemek üzere elveda…

Giderken bana kendine iyi bak diyorsun ve gidiyorsun peki ben sen yokken nasıl kendime iyi bakarım ki!

Hani birbirimize söz vermiştik, bütün bir ömür boyu ayrılmayacaktık, yeminler etmiştik, asla ayrılmayacaktık, Savaşsak, aramıza giren şeytanla olmaz mı? Hani büyük aşklar her türlü engeli aşardı ama ne oldu bize, ayrılığın türküsünü söyler olduk. Elveda aşkım.

Yaşam güzel boş ver her şey gelir geçer demiştim ama lokmalar boğazımda düğümleniyorsa, nem kapıyorsam buluttan bu san olan, gözlerine olan hasretindendir. Elveda hayatımın anlamı

Çaresizliğin umutları yok ettiği bir anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben bıraktığın yerdeyim. Elveda aşkım.

Sensizlik çöküverdi üzerime, sensizlik doldu sensiz ve karanlık odama, sensiz bir anlamı kalmayan bu boş hayata. Elveda.

Severek ayrılan iki kalbin acısından daha ne büyük bir acı olabilir ki, yıllar yıllar geçse bile hatırlanacak bir acı.

Gideceksen yolun açık olsun sen gitmeyi seçtin, ben kalmayı savaşmayı seçtim ama sen her zaman ki gibi kolaya kaçtın.

Seni çok seviyorum biliyorum sende beni seviyorsun ama ayrılmalıyız ne olur sebebini sorma bana sadece seni sevdiğimi bil yeter.

Ayrılmakta bir onur işidir gelirsin oturursun karşıma adam gibi konuşuruz vedalaşır ayrılırız. Haber vermeden çekip gitmek ancak senin gibi iki yüzlülere yakışır.

Bu yazımızda elveda mesajları konulu bir yazı paylaştık. Bu yazımız hakkındaki görüşlerinizi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz