Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Sözler » Erkek Sevgiliye Güzel Sözler

Erkek Sevgiliye Güzel Sözler

Erkek Sevgiliye Güzel Sözler

Sayfa İçeriği: Erkek Sevgiliye Güzel Sözler, Kızdan Erkeğe Güzel Sözler, Erkek Sevgiliye Güzel Sözler Aşkım Bitanem, Erkek Sevgiliye Aşk Mesajları, Erkek Sevgiliye Romantik Sözler

Bu sayfamızda erkek sevgiliye güzel sözler içeriğinde ve erkek sevgiliye aşk mesajları konulu yazı hazırladık. Sevenler her zaman birbirine güzel sözler söylemiş ve güzel sözler göndermiştir. Kızdan erkeğe ya da erkekten kıza gönderilen güzel sözler her zaman etkili olmuştur.

Erkek Sevgiliye Güzel Sözler

Ey aşk! Seni senelerce yaban ellerde, hoyrat dillerde aradım. Oysa bendeymişsin bilememişim.

Hayattaki en büyük şans yüreği güzel bir adama rastlamak, en güzel hediye de yüreği güzel bir adamın sevdiği kadın olmak. Diğer kriterlerin hiç önemi yok.

Seni tahmin edemeyeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum Erkeğim.

Ben öyle çok süslü püslü laflar bilmiyorum. Öyle güzel kelimelerle sana güzel cümleler de kuramıyorum. Ama bildiğim ve hissettiğim şeyi çok iyi yapıyorum Seni çok seviyorum.

Seninle öyle bir mutluluk yaşayalım ki kalplerimiz aynı atsın, gözlerimiz hep birbirine baksın, sımsıkı sarılalım hep aşk kokalım.

Avucunun arasına bir yürek bıraktım. İster bir kenara kaldırıp atarsın. İster kendi yüreğinin üzerini koyar her zaman seninle olacağını hatırlarsın.

Sen ve ben artık biz olduk nasıl ayrı yaşayabiliriz ki? Sen sevdiğim erkeğimsin, sen her zaman seveceğim, seninle öleceğim tek sevdiğim olacaksın.

Sen hayatımda tanıdığım en yakışıklı, en karizmatik erkeksin.

Benim manzaram sen ol, benim yaşam alanım senin dizinin dibi olsun. Kavga edelim, küselim ama hiç ayrılmayalım.

Seni ezberleyerek sevdim, tanıdıkça daha çok sevdim. Ben seni; seninle her anı yaşayarak sevdim, ben şükrederek inanarak sevdim. Ben sadece sevmedim sevmelerime her gün yeni bir sebep bularak sevdim. Seni çok sevdim Erkeğim.

En güzel hangi çiçek kokar bilmiyorum ama bana en güzel sen kokuyorsun. Seni çok özledim erkeğim.

Hayatta bazı şeyler vardır insana huzur verir. Güneşin batışı, suyun akışı, bir de onun bakışı.

Öyle her erkeğe benzeme sen, sen beni öyle bir sev ki ben bile kıskanayım beni.

Eğer yüreğim değmişse yüreğine, gözlerim gelmişse, gözlerine, gerek yok elin ele değmesine.

Ben seni bir ömürlük sevdim benim sevgim iki günlük sevgilerden değildir. Sende seveceksen beni günlük değil ömürlük sev beni.

Sen, bende heves değilsin. Heves olsan çoktan biterdin. Sen bende nefessin, ancak ben ölünce bitersin.

İnsanın bazen olmadık zamanda başına öyle işler gelir ki hiç akla hayale gelmez. İşte sende benim başıma gelen en güzel şeysin.

Millet aşkını dağlara, yollara, duvarlara yazıyor ama ben aşkımı ne dağlara, ne yollara ne de duvarlara yazdım ben aşkımı sadece senin görebileceğin yere kalbime kazıdım.

Sen yanımda olduğun zaman her şeyim tam oluyor sen yanımda olmayınca bir yanım eksik kalıyor.

Sen dokunamayacak kadar uzaklarda olsan da, her zaman canım kadar sevebileceğim kadar yakınsın bana.

Seni herkeslerden, her şeylerden kıskanıyorum. Seni gören herkes sevecek diye çok korkuyorum. Seni benden başka kimse sevmesin, sana benden başka benim sana baktığım gibi bakmasın. Senin kalbin benden, benim kalbim senden başkasında atmasın.

Bazen seni düşünmüyorum ben her zaman seni düşünüyorum.

Hani derler ya kulaklarını iyi aç beni dinle diye. Ben seni gördüğüm zaman gözlerim açık kalıyor, kulaklarımı çok iyi açıyorum ama senin sesinden başkasını duymuyorum. Her tarafa bakıyorum ama senden başka kimseyi görmüyorum. Herkesi seviyorum ama seni sevdiğim gibi kimseyi sevmiyorum.

Sen aklıma geldiğin zaman ben kendime gelemiyorum.

Biliyorum sende beni çok seviyorsun, benim seni sevdiğim kadar senden benim için yanıp tutuşuyorsun. Ben seni her zaman seveceğim Bitanem. Ama olurda bir gün gidersen olsun be gülüm senin hatıran yeter. Bir yanda yaşadığımız o güzel günler, bir yanda anılar,  bende seni yaşatacak neler var neler. Ama sen yine de asla benden gitme olur mu?

Sevmek zor iş dediler ben seni severek zoru başardım. Aşk insanın aklını başından alıyor dediler. Ben sana aşık olunca deli oldum. Varsın zor işler beni bulsun, barsın aklım başımdan gitsin. Yeter ki sen benim ol.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı. Ben seni bugünde sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek. Ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Bu mesaj sevdiğim adamadır. İçeriği aşk ve sevgi doludur. Gecenin bu saatinde niçin gönderilmiştir diye düşünüyorsan. Sevdiğini çok özlemiş her onu düşünen birini hasretini bir an olsun dindirmek için gönderilmiştir. Lütfen cevap veriniz.

Ben öyle çok süslü püslü laflar bilmiyorum. Öyle güzel kelimelerle sana güzel cümleler de kuramıyorum. Ama bildiğim ve hissettiğim şeyi çok iyi yapıyorum Seni çok seviyorum.

Benim şimdi karizmatik ve yakışıklı bir erkeğe ihtiyacım var. Ama benim onu çok sevdiğim gibi beni çok sevebilecek bir erkeğe.

Ne yapayım elimde değil, özlüyorum her saniye işte.

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı.

Seni sevmek kadar, seninle yaşamakta güzel, senin olmadığın zamanlarda seni düşünmekte seni sevmek kadar mutluluk ve huzur verici.

Erkek Sevgiliye Güzel Sözler

Bir kadının bir erkeğe söyleyebileceği en güzel söz; bir daha ki seveceğim erkek, bizim oğlumuz olacak demesidir.

Kimileri seviyorum der, çünkü ezberlemiştir. Kimileri diyemez, çünkü gerçekten çok sevmiştir. -Can Yücel-

Seni ezberleyerek sevdim, tanıdıkça daha çok sevdim. Ben seni; seninle her anı yaşayarak sevdim, ben şükrederek inanarak sevdim. www.sevgimesajlarim.com Ben sadece sevmedim sevmelerime her gün yeni bir sebep bularak sevdim. Seni çok sevdim Erkeğim.

Dertli başımın tacısın, ruhumun ihtiyacısın, ciğerimin köşesi, yüreğimin neşesi, bahçemin can ağacısın. Sen benim her daim canımın içisin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. blank Sohbet dedi ki:

    Çok güzel sözler

Yorum Yaz