Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781

Eşe Günaydın Mesajı

Eşe Günaydın Mesajı

Eşe iyi geceler mesajları yazımızdan sonra eşe günaydın mesajı yazımızı hazırladık. Yine bu yazımızın içerisinde  eşe günaydın mesajı uzun, eşime günaydın sözleri ve eşe duygusal günaydın mesajını okuyabilirsiniz.

Eşe Günaydın Sözleri

– Günaydın. Yeni bir umut ve yeni bir gün seni bekliyor.

– Sana aşık olmak her sabah kalkmaya değer. Günaydın sevgilim.

– Günaydın canım. Bugün sana dünden kalan umut ve sevinci getirsin.

– Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın.

– Günaydın gönlümün güzeli, seni çok seviyorum. Harika bir gün olsun.

– Seni seviyorum canım sevgilim. Mutlu bir sabah geçirmeni diliyorum.

– Günaydın sevgililer! Uyandığınız ve günümü kutladığınız için teşekkür ederim!

– Sevilen bir kalp, mucizeler için bir mıknatıstır. Günaydın gönlü güzel insan.

– Günaydın. Tatlı sevgilin seni çok özlüyor ve seni görmek için sabırsızlanıyor.

– Akşam yatmadan önce ve sabah kalktığımda aklıma ilk gelen şey sensin. Günaydın!

– Bu dünyada senden günaydın öpücüğünü tercih edeceğim kimse yok benim güzel sevgilim.

– Günaydın. Her sabah kalkıp kendine istediğin her şeyi başarabileceğini söylemelisin.

– Bugün seni bir avuç mutluluk bekliyor. Onu kabul et ve geldiği gibi anın tadını çıkar.

– Günaydın sevgili sevgililer, yeni bir gün burada ve tek umduğum şey sizi yaklaştırmak.

– Günaydın canım. Seni düşünmeye başlayarak güne uyanıyorum. Sen benim ilham kaynağımsın.

– Günaydın güzel sevgilim. Umarım aşkımız ile ilgili düşüncelerle dolu bir gün geçirirsin.

– Bazı günler kendi güneş ışığını yaratman gerekir. Sen varoluşun her şeye değer. Günaydın.

– Gözlerini açtığın zaman bana çok neşe, ışık ve sevgi veriyorsun. Sen benim dünyamsın sevgilim

– Hayatımın her günü Sevgililer Günüdür çünkü size günaydın dilemeyle başlar. Harika günler aşkım.

– Günaydın aşkım. Her günümü özel ve unutulmaz kıldığınız için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum.

– Rüyalarımın aşkına günaydın. Sadece senin var olduğunu bilmek bile sabahımı aydınlatmaya yetiyor.

– Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın sevgilim!

– Günaydın sevgilim, bütün gece bekledim, şimdi sana söylemek için, sen benim kaderimsin, kaderimsin.

– Günaydın! Güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.

– Seni tanıdıktan sonra gerçek aşkın ne demek olduğunu anladım. Hepsi sadece senin sayende. Günaydın aşkım

– Dünyanın en güzel hissi, sevdiğin kişiyle yeni bir güne başlamaktır. Güzel bir sabah geçirelim sevgilim.

– Senin gözünde her şey olmak istiyorum ve senin kalbin olmak istiyorum. Romantik bir sabah olsun meleğim.

– Bazen keşke çalar saat olmasaydı diyorum; çünkü seni rüyamda görürken beni uyandıran o cihazı sevmiyorum.

– Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın…

– Seni uyurken özledim, hayal kurarken seni özledim ve şimdi uyandığına göre, seni özlemekten mola verebilirim.

– Umarım çok güzel uyumuşsundur. Lütfen artık uyan; çünkü sabahlarım sensiz çok eksik. Günaydın hayatımın anlamı.

– Günaydın Sevgilim Gün Aydınlık Seninle Günler Seninle Parlak Bugün ki Gibi Gün Seninle Güzel Sevgilim Günaydın…

– Benim için nefes almak kadar seni sevmekte zorunluluk. Yeni bir güne benim sevgimle başlamanı istedim. Günaydın.

– Şimdiye kadarki en güzel kadına günaydın. Seninle konuşmadan güne başlamayı hayal bile edemiyorum. Seni seviyorum.

Eşe Duygusal Günaydın Mesajı

– Meleğim, aşkım, tüm dünyam. İstediğim, ihtiyacım olan sensin, her zaman seninle olmama izin ver, aşkım, her şeyim.

– Yarın hayat bitmiş olsaydı, yapacak çok şey kalmış olsaydı, kesinlikle fark etmezdi, çünkü sevgilim, sana sahiptim.

– Sen benim en iyi dostumsun, sevgilimsin, işler karıştığında başvurduğum ilk kişisin. Günaydın benim güzel prensesim.

– Yapılana kadar her şey her zaman imkansız görünür. Bu sabah hayalini kurduğun şeyi yapmaya başlayabilirsin. Günaydın.

– Her sabah uyanmak ve senin var olduğunu bilmek çok güzel bir duygu ve gerçekleşen bir rüya. Günaydın hayatımın ışığı.

– Dünyada tüm zamanıma sahip olabilseydim, ne yapacağımı biliyorum, tüm zamanımı burada sadece seninle olarak geçirirdim.

– Günaydın aşkım. Sana huzur, neşe ve mutluluğun her zerresi ile dolu harika bir gün geçirmeni diliyorum. Seni çok seviyorum.

– Gözleriniz açıldığında bilmenizi istediğim tek şey, bu andan itibaren sevgimizin her zaman büyüyeceği. Seni seviyorum sevgilim

– Bütün sabahlarımı böylesine harika yaptığın için teşekkür ederim. Seni herkesten çok seviyorum. Günaydın benim güzel sevgilim.

– Yeni bir günle tanış, tatlım! Bu yeni günü, koşulsuz aşk, yanan tutkum, saatlerce kahkaha ve sonsuz mutluluklarla dolduracağım.

– Her sabah senin yanında uyanmak, en büyük hayalim. Seninle olan her anını yaşamayı bekliyorum meleğim. Mutlu bir gün geçir aşkım.

– Yaşayan en şanslı insan olmalıyım çünkü her sabah rüyalarımda her gece gördüğüm aynı muhteşem insanı görüyorum. Günaydın sevgililer!

– Seninle gün doğumunu görmek istiyorum, çünkü ışıkta gözlerini görüyorum ve içten içe bana kadar, beni özgür kılan kalbiniz ve ruhunuzdur.

– İçimdeki umut ışığını yakıyorsun, zor olduğunu düşündüğüm şeyleri senin sayende başarabileceğime inanıyorum. Günaydın benim güzel sevgilim.

– Günaydın bebeğim. Sadece seni ne kadar önemsediğimi bilmeni istedim. Her zaman aklımda ve kalbimdesin. Çok güzel bir gün geçirmen dileğiyle.

– Senin sevgin benim gücümdür. Bu hayatta zorluklarla başa çıkabilmek için ihtiyacım olan tek şey senin sevgin. Sana kocaman tatlı bir günaydın.

– Sabah erkenden uyanmak, seni tanıyana kadar günün en nefret ettiğim kısmıydı. Şimdi ise her sabah seni görme umuduyla uyanıyorum. Günaydın sevgilim!

– Merhaba güzelim, bu sabah uyandığımda aklımdaki en güzel şey sendin, benim için tüm hayatımın tek anlamı olan kişiye, kocaman günaydın demek istedim.

– Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

– Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

– Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

– Beraber uyanalım, sabah kahvemiz içelim ve elin elimdeyken bütün şehri dolaşalım; çünkü sen hep yanımda olursan kalan küçük hayatım boyunca hep mutlu olacağım.

– Yüzünün kalbinle birlikte güldüğü, çok özel bir gün olsun. Olmaz dediğin ne varsa hepsi bir anda olsun. Bitmez dediğiniz bütün dertlerin bitsin. Hayırlı sabahlar.

Eşe Günaydın Mesajı Uzun

– Bugün aklımda sadece seni düşünerek uyandım. Seni çok özlüyorum, çünkü bu muhteşem sabahın tadını sensiz çıkarmak istemiyorum. Uyanma zamanı artık uykucu sevgilim.

– Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

– Seni yaz sıcağının gün batımından ve kış mevsiminin karından daha çok seviyorum. Sadece seni seviyorum. Benim için her şey demeksin. Birlikte güzel bir sabah geçirelim.

– Senin güzelliğin parlayan güneşin ışığından bile fazla sevgilim, ama sen sadece benimsin benim güneşimsin sabahlarıma doğan beni aşkınla hayata bağlayan en özelimsin. Günaydın nur yüzlü sevdiğim.

– Güzel kadınıma kocaman günaydın. Gözlerine baktığım zaman hayatımın anlamını görüyorum ve rüyalarımı hayal ediyorum. Sonsuz desteğin ve sevgin beni en iyi ben yapmaya yetiyor. Romantik sevgimizin hikayeleri asla bitmesin. Seni seviyorum.

– Günaydın aşkların en güzeli, sana yeni kızarmış ekmek kokusu gibi, tazecik demlenmiş çay tadında huzurla uyanacağın yeni bir gün diliyorum. Aşkımı ve sevgimi sana bu mesajla gönderiyorum. Seni bugünde önceki günlerden daha çok seviyorum aşkım.

– Doğacak her güneşi sana adadım.. Bu sabahı da sen bana ada.. Günaydın ömürlük neşem. İnsanlar yaşamak için nefes alır. Benim aldığım nefeste sen varsın sevgilim.. Günaydın. Yaşama sevinci gibisin.. Her zerren umut dolu. Bugünüme de doğdun her günüme yeniden doğman dileği ile yine bir güne yeniden başladım. Seni çok seviyorum.

– Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek. Bir günaydın mesajıyla başlıyorum seni sevmeye ve gün içinde seni düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha ok seviyorum. Bugün yine aynısını yapacağım hiç bıkmadan. Günaydın sevgilim, seni sevmeye yine erkenden başladım.

– Aşk kadar değerli değil dünyadaki hiçbir his ve yine öyle ki aşk kadar kuvvetli değil. Aşık olunca seviyor insan sabahları, aşk olunca kıymetini biliyor günün. Aşk olunca sevgimesajlarim.com günaydın mesajlarından, gün aydırmaktan bıkılmıyor. Yine bıkılmaz bir gündeyim ve yine uyanır uyanmaz elim telefona gidiyor. “Günaydın ömrümün baharı, bugün yine seni çok seviyorum.”

– Tatlı uykundan uyanacaksın ve güzel gözlerinle dünyayı kucaklayacaksın. Uykulu halinin verdiği sersemlikle kalkar kalkmaz bir yerlere toslayacak ve sinir olacaksın. Sabahları huysuz oluyorsun sen hep. Banyoya gidip elini yüzünü yıkayacak ve dişlerini fırçalayacaksın. Sonra eline telefonunu alacaksın ve gelen mesajı açacaksın. Bütün öfken birden dinmiş olacak, huysuzluğun seni terk etmiş olacak çünkü ben sana çoktan günaydın huysuz kadınım demiş olacağım. Seni seviyorum.

– Güne pozitif bir enerjiyle başlamak çok önemlidir. Örneğin, sabah uyandıktan sonra dünyanın ne kadar güzel olduğunu anladığımız an çok kıymetlidir. Sevdikleriniz sizden tatlı bir günaydın mesajı alırsa, gününün ne kadar güzel geçeceğini hayal edin. Sadece enerjilerini artırmakla kalmayacak, aynı zamanda sabahları ilk olarak onları düşündüğünüzü, güne başlamadan hemen önce aklınızda olduğunu fark etmelerini sağlayacaktır. Bu yazıyı okuduktan sonra sevdiklerinize aşk dolu günaydın mesajları göndermeyi düşünüyorsanız, fakat ne yazacağınızı hala bilmiyorsanız ya da ne yazacağınızı bilmediğiniz için bu düşünceden vazgeçmeyi planlıyorsanız, sakın endişelenmeyin. Romantik ve düşünceli davranmak sandığınız kadar zor iş değildir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781