Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Eşe Söylenecek Güzel Sözler

Eşe Söylenecek Güzel Sözler

Eşe Sözlenecek Güzel Sözler, Eşe Söylenecek Etkili Sözler, Eşe Söylenen Güzel Sözler, Eşime Söylenecek Güzel Sözler, Eşe Söylenecek Anlamlı Sözler, Eşe Söylenecek Sözler İnstagram, Eşe Söylenecek Sözler Resimli

Eşe Söylenecek Etkili Sözler

Adın eksik olmasın yanı başımdan.

Allah’ım. Aşkımı eş, eşimi aşk eyle!

Sen benim bu hayatta başıma gelecek en güzel şeysin.

Dünyadaki en güzel şey kocasını seven kadın istedikleridir.

Seni düşünür seni özlerim sevgilerin özlemlerin derinliğinde.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı.

Senden sonra hayatımda sevebileceğim tek kız, ikimizin kızı olacak.

Bakarken kıyamamak mı, Yoksa baktıkça doyamamak mıdır aşk? Özdemir Asaf

Sen benim güvendiğim dağ, yaslandığım omuz, yârim, sevdam, umudum ve sevdamsın.

Bu stres yüklü hayatta, huzur bulduğum ve mutlu olduğum tek yer senin kalbindir.

Sen benim yıldız kayarken tuttuğum dileğim değil, Şafak sökerken ettiğim duamsın.

Allah’a mahsustur her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar.

Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının asla anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır.

Sen benim ellerimi açıp gökyüzüne gönderdiğim duamın, yeryüzündeki en güzel cevabısın.

Benim için yaşamda sensin, mutlulukta sensin, benim ömrümdeki en hayırlı olayda sensin.

Hasret, özlenen sen olunca, sevmek sevilen sen olunca, seven sen olunca anlamını buluyor…

Sen aklıma geldiğinde yüreğim sıcacık oluyor bir tanem, işte bu yüzden seni çok seviyorum.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı

Sen bana kilometrelerce uzak olsan da sol yanım kadar yakınsın, ömrüme ömür yüreğime can katansın.

Dilini kalem et, gözyaşını mürekkep; bir duyan ve gören var elbet; yeter ki istemesini bil, dua et.

Sen bende heves değilsin, heves olsan çoktan biterdin. Sen bende nefessin, ancak ben ölünce bitersin.

Sen benim gözlerime ışık kalbime heyecan oldun sen benim son nefesime kadar çok seveceğim canım eşim oldun.

Sen iste çayımı şekersiz, gecelerimi uykusuz geçireyim. Sen iste ben senin uğrunda güle oynaya ölüme gideyim.

Sen ruhuma cemre diye damladıktan sonra. Ben bu bedeni neyleyim. Aşk da Sen, hasret te Sen, Ben de Sen. Mevlana

Seni sadece sen olduğun için seviyorum… Sayabileceğim onlarca sebebin arasında en güçlüsü; çünkü seni seviyorum…

Benim her şeylerden çok sevdiğim. Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.

Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal çoğalmakta, ölüme inat insanlar çoğalmakta… Bense sana inat sevmekteyim.

Benim en güvenli limanın sensin her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin.

Ben seni tanımdan önce bana kim senin gibi baktı bilmiyorum ama ben seni tanıdıktan kimseye sana baktığım gibi bakmadım.

Sen günler boyunca gözlerimin aradığı tek sevdamsın, sen her şeyden çok sevdiğim uğrunda ölümü göze aldığım kara sevdamsın.

Sende duana ekle beni. Yaradandan isteyelim birbirimizi. İlle de olsun demiyorum be sevgili. Olursa da helalinden olsun hani.

Seviyorum derken kalbim titriyor. Yanında her şey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

Bir lokma ekmek uğruna, dünyada bir çok çocuk ağlarken. Ne olur nimeti çöpe atma. Allah düşürmesin. Düz yolda bile kayar insan.

İstediğin kadar namaz kıl, sadaka ver. Güven aşılayıp da yarı yolda bıraktığın insanın gönül sadakasını iki dünyada veremezsin.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice zamanları beraber geçirmek dileğiyle.

Ben senin sadece güzel günlerinde yanında değilim kötü gününde de yanındayım sevgilim, seni değişmem hiçbir şeye unutma sevgilim.

Bana bazen soruyorlar aşk nedir diye, işte diyorum aşk dediğiniz şey bizim yaşadığımız hayat. Seven ben sevilen canım eşim diyorum.

Parkta salıncak sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, biraz da salıncağı başkası kapacak korkusu işte. Cemal Süreya

Aşkımın ortağı kalbimin sahibi. Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana.

Varlığın huzur veriyor, gülüşün zaten anlatılmaz. Seni severek şükür ettiğim kaçıncı günüm bugün. Çok şükür varlığına, seni veren Rabbime…

Selvi boylu sevdiğim seni gören selvinin boyu kısalır, su içtiğin pınarların suyu kurur, böyle bir güzelin aşkı benim kalbimde beni yakıp durur.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı sende gördüm aşkım.

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.

Bir günümü sensiz geçirmek çok sevgimesajlarim.com ağır geliyor inan bana sevgilim, seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? İmkansız deme çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit olmadığı o cenneti gördüm.

Sen benim en kıymetlimsin en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin, Sen benim çok sevdiğim canım eşimsin.

Aşk dediğin nedir ki tenden bedenden sıyrık çocukların içinde yaşadığı bir çığlık aşk dediğin nedir ki histen nefesten varlık umutsuzluk içinde karanlığa son ıslık.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Sana bir şey itiraf edeyim mi? Seninle olan evliliğim süresince, bir defa pişman oldum. O da seninle evlenmekte, niye bu kadar geç kaldım diye. İyi ki varsın hayatımın anlamı.

Öyle güzeldin ki; bir gün anladım yüzündeki güzelliğin kalbinden geldiğini. Öyle güzeldin ki; anladım seni güzel gören benim gözlerimdi. Sevgimin güzelliğiydi seni güzelleştiren.

Sen Allah’a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

Bir eşi olmalı insanın, bakarken içinin titrediği. Gözlerinde kaybolup, kendini bulduğu ve aşkın sıcaklığı ile kavrulup, yaşamanın keyfine vardığı. Sen benim biricik eşim, iyi ki varsın.

Sevgi, rüzgârla savrulan tohumların düştüğü yerde açan bir çiçektir. Bizi sevmediği için bir kadına kızmak, sacımızın rengi kızılken neden siyah sarı olmadığımız için kaderimize kızmak kadar aptalca bir şeydir.

Eşler bir makasın iki tarafı gibi olmalı. Araya giren herkesi, tüm olumsuzlukları kesip atabilmeli ve yine yeniden her zaman bir olabilmeli. Biz de aramıza olumsuzlukları almayalım bir tanem. Seni çok seviyorum.

Senin olmadığın bir dünyayı istemiyorum ben gözlerimi seninle açmak seninle kapatmak istiyorum en güzel sözlerimi senin için söyleyeyim, senin kollarında son nefesimi vereyim. Senin gözlerine bakarak sonsuz olayım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696