Web sitemize hoşgeldiniz, 10 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Sözler - Güzel Mesajlar » Eski Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajı

Eski Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajı

Eski Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajı

Sayfa İçeriği: Eski Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajı, Eski Sevgiliye Sevgililer Günü Sözleri, Eski Sevgilime Sevgililer Günü Mesajları, Eski Sevgilime Sevgililer Günü Sözleri, Eski Sevgiliye 14 Şubat Mesajları, Eski Sevgilim İçin Mesajlar, Eski Sevgiliye Anlamlı Sevgililer Günü Mesajları

Bir zaman çok sevdiğiniz ama birbirinize kavuşamayarak sadece sevgili olarak kaldığınız eski sevgiliniz için sevgililer günü mesajları hazırladık.

Eski Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajı

Gençliğimin ömrümün en güzel yıllarıydı seninle olan yılları, iyi ki seni sevmişim iyi ki seninle sevgili olmuşuz. Kavuşamasakta sen benim ilk sevgilim olarak kalacaksın.

Ayrılık ya da çekip gitmek yürekteki sevgiyi bitirmiyor, gönüldeki yangını söndürmüyormuş.

Bazen birini çok seversin ama sen onu çok sevdiğin için olmaz ya; ama aklın, fikrin, gönlün hep orda kalır.

Sen hep benim ol istedim ama olmadı, sen hep gözümün önünde dur istedim oda olmadı. Olan tek şey ise sen hep kalbimde olacaksın.

Kavuşamamış olabiliriz, birbirimizden çok ama çok uzakta da olabiliriz ama bana bir zamanların en güzel günlerini yaşatan sevgilimi unutacakta değilim. Sevgililer günün kutlu olsun ilk göz ağrım.

Sağlıklı ve mutlu bir hayatın olsun, Mutluluk her zaman senin yanında olsun, seni ağlatanların hayatı solsun. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sana karşı ilk gün duyduğum hislerim aynı bugünde duyuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bir daha dünyaya gelecek olsam, o dünyada arar seni bulurum ve yine seni severim. Bana yaşattığın o kadar çok güzellikler için teşekkür ederim.

Ben senden sonra öyle bir hale geldim ki ne seni unutabiliyorum, nede senin yerine başka birini sevebiliyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sana mutluluktan çok acı yaşattığım için, seni çok sevdiğim halde seni üzdüğüm için, o güzel günlerin kıymetini bilemediğim için senden özür dilerim.

Sen mutlu ol ben senin mutluluğunu gördükçe mutlu olurum. Sevgililer günün kutlu olsun ömrümün en güzel yıllarını yaşatan sevdiğim.

Eski sevgiliye sevgililer günü mesajı nasıl olmalı diye düşünüp durdum. Beni yanlış anlar mı, yoksa eski günlerin hatırına mesajıma gülümser mi? Ama ne olursa olsun bu mesaj onun sevgililer gününü kutlamak için gönderilmiştir.

İki mutlu insanın sonu böyle olmamalıydı, birbirini seven, ayrılırken ağlayarak ayrılmamalıydı seven kalplerimiz. Sevgililer günün kutlu olsun.

Nerden nereye geldik hala bu duruma inanamıyorum. Böyle birbirimizi severken şimdi birbirimizden çok uzak iki insan olduk.

Sana bu mesajı sevgililer gününü kutlamak için göndermiyorum. Sana olan içimdeki nefreti kusmak için gönderiyorum. Hayatın boyunca hep mutsuz olursun inşallah.

Sevgililer günün kutlu olsun diye sana mesaj göndermek istedim ama sonradan aklıma geldi senin o kadar çok sevgilin vardı ki kafan karışır bu mesajın kim geldiğini anlayamazsın.

Bitmiş bir sevginin arkasından yas tutmadım ama eski sevgilimi de unutmadım. En güzel günler senin olsun. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bir hikâyemiz vardı yıllarca unutulmayacak. Başrolünde seni ve ben. Hikayemiz güzel bitecekti mutlu bir yuvamız, boy boy çocuklarımız olacaktı. Olmadı be güzelim hiçbir şey istediğimiz gibi olmadı.

Giderken gözlerinin içine baktım sözlerim gitme olacaktı ama boğazım düğümlendi dilim tutuldu, gözlerim yaşlara boğuldu. Eski sevgilimin sevgililer günü kutlu olsun.

Eğer bir gün bana dönmek istersen seni ilk günkü gibi sevdiğimi bil istedim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seninle ilgili olan her şeyimi alabilirler ama kalbime asla dokunamazlar. Seni kimsenin bulamayacağı, göremeyeceği yerde seveceğim.

Eğer ölünce sevemezsem seni yazıklar olsun bu kalbime, bu bedeni taşıyan ruhuma.

Sen hep benim ol istedim ama olmadı, sen hep gözümün önünde dur istedim ama olmadı. Olan tek şey ise sen hep kalbimde olacaksın.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz