Helallik İsteme Sözleri

Helallik İsteme Sözleri

Sayfa İçeriği: Helallik İsteme Sözleri, Hakkını Helal Etmek İle İlgili Sözler, Helallik İstemek İle İlgili Sözler, Arkadaşa Hakkını Helal Et Mesajı, Helallik Sözleri Resimli, Helallik Alma Mesajları, Helallik İsteme Sözleri, Helallikle İlgili Sözler, Sevgiliye Hakkını Helal Etmeme Sözleri

Helallik İsteme Sözleri

Her sabah merhaba dediklerim, oturup sabahlara kadar muhabbet ettiklerim, beraber su içip yemek yediklerim, arkadaşlarım, dostlarımın görev arkadaşlarım hakkınızı helal edin.

Bazılarına hakkımı helal etmek istemiyorum. Zaten onlar haramı helali bilseydi hakkımı yemezlerdi.

Eğer kimde hakkım varsa, helal olsun benden yana, sizlerde helal edin hakkınızı bana, yeniden görüşmek üzere hoşçakalın dostlarım.

Bu aile ortamında geçirdiğim o güzel yıllardan sonra sizlerden ayrılmak, başka bir yerde çalışmak çok zor olacaktır. Ben hakkım olan herkese hakkımı helal ediyorum sizlerde bana hakkınızı helal edin.

Hakkımı helal etmiyorum diye dilini yorma, helali haramı bilse zaten hakkını yemezdi.

Arkadaşlarım, dostlarım, sevdiklerim her zaman bana destek olup yanımda olan iyi ki varsınız dediklerim, yanımda göremediklerim, dost mu, düşman mı hiç bilemediklerim hakkınızı helal edin.

Gitmek istersen hakkını helal et, eğer kalmak istersen buluruz elbet bir çaresini.

Sizlerle birlikte güzel günlerimiz geçti, hepinizin hakkı var, bana haklarınızı helal edin. Benim herkese hakkım helal olsun.

Çok çabuk geçirdik yılları ayları, boş bırakmam benim odayı, eksik etmem arkamdan duayı, hakkınız helal edin.

Zaten her şeyimi aldın gittin bir de bana hakkını helal et diyorsun. Hakkım helal olsun ama anılarımı vermem onlar her zaman benim olacak.

Her zaman yanımda olan ve her zaman bana desteklerini ve yardımlarını esirgemeyen tüm sevdiklerim sizleri hiçbir zaman unutmayacağım. Ben herkese hakkımı helal ediyorum sizlerde bana hakkınızı helal edin.

Eğer kime bir dirhem hakkım varsa helal olsun. Sizlerde bana haklarınızı helal edin. Allah’a emanet olun hoşçakalın.

Böyle güzel insanlardan böyle bir yerden ayrılmak hiç kolay değil. Sizlerle görev yaptığım sürece çok mutlu oldum. Bana hakkınızı helal edin, benim hakkım herkese helal olsun.

Veda edemediklerim, görüp helallik alamadıklarım dostlarım, arkadaşlarım haklarınızı helal edin.

Elveda kaşı keman, güzel yârim. Benden helallik isteme sakın! Hakkım varsa hakkındır.

Gidiyorum ama burda geçirdiğim güzel günlerimi her zaman hatırlayacağım. Sizleri hiçbir zaman unutmayacağım. Haklarınızı helal edin.

Ekmeğim aşım helal olsun yiyene içene. Ama hakkım helal değil dost gibi görünüp kuyumu eşene.

Birde hakkını helal et derler giderken. Haram ettikleri hayattan helallik isterler.

Belki istemeden de olsa sizleri kırmış veya üzmüş olabilirim ama inanın ben hepinizi çok sevdim. Ve bugün giderken hiç kimseye kırgın ve dargın değilim. Ben kime hakkım varsa herkese hakkımı helal ediyorum. Sizlerde bana hakkınızı helal edin.

Hakkını helal etmediğin o kişinin çektiği azabı görseydin hakkını helal ederdin. -Hadis-i Şerif-

Ekmeğinizi yedim, suyunuzu içtim, muhabbetinize ortak olup sıcak çayınızı yudumladım. Ben herkese hakkımı helal ediyorum sizlerde bana haklarınızı helal edin.

Her sabah merhaba dediklerim, oturup sabahlara kadar muhabbet ettiklerim, beraber su içip yemek yediklerim, arkadaşlarım, dostlarımın görev arkadaşlarım hakkınızı helal edin.

Sizlerle ilgili çok güzel yıllarımız geçti, sizlerden ayrılmak çok zor olacak ama sizleri hiçbir zaman unutmayacağım. Ben hakkımı helal ediyorum, sizlerde bana haklarınızı helal edin.

….. tarihi itibariyle başladığım görevimi bugün itibariyle …. Yerde devam edeceğim. Bu süreçte benden her türlü destek ve yardımlarını esirgemeyen, yanımda olan olmayan, seven sevmeyen herkese teşekkür ederim. Benim kime hakkım varsa ben helal ediyorum sizlerde bana haklarınızı helal edin.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz