Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Mesajlar- Güzel Sözler » İyi Akşamlar Sözleri

İyi Akşamlar Sözleri

İyi Akşamlar Sözleri

Bu sayfamızda iyi akşamlar sözleri, iyi Akşamlar mesajları ve hayırlı akşamlar sözlerini facebook, twitter, Google plus gibi sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

Ben dün yanındaydım, bugünde yanındayım, yarında seninle olacağım. Ben her zaman yüreğin kadar yakınında olacağım. İyi akşamlar

Gözyaşlarının akmadığı, dostlukların ölmediği, sevgilerin tükenmediği bir akşamınız olsun. İyi akşamlar

Eğer kendini yalnız hissedersen elini kalbine koy ve gözlerini kapat ben hep senin yanındayım Bitanem. İyi akşamlar özgür kelebeğim.

Evinizden huzur bereket, bedeninizden sağlık, yüreğinizden sevgi, kalbinizden huzur eksik olmasın. Hayırlı akşamlar.

Sensiz geçen akşamlara inat seninle sabahlayacağım, seni kıskana sabah güneşini seninle karşılayacağım. İyi akşamlar Canım Sevgilim.

Bu akşamınız, dünkü akşamınızdan daha iyi geçsin, yarın ki akşamınız ise bu akşamınızdan çok daha iyi olsun. İyi akşamlar.

Senin sevginle ısınacağım bu soğuk kış akşamında, senin hayallerinle dalacağım yatağıma ve yastık diye senin göğsünde uyuyacağım. İyi akşamlar Tatlım.

Akşamınız bir çocuğun gülümsemesi kadar masum ve güzel olsun. Kalbiniz huzur ve mutluluk ile dolsun. Herkese iyi akşamlar olsun.

Sevmiyorum kış gecelerini soğuk ve uzun olduğu için, sevmiyorum çünkü seni benden daha uzun süre ayrı koyduğu için. Benim en mutlu yerim senin yanın, en mutlu anım seninle olan anımdır. Seni çok seviyorum sevgilim. İyi akşamlar.

Huzurlu, mutlu, sağlıklı, bereketli, sevgi dolu, birlikte, beraberce geçireceğiniz güzel bir akşam olsun. İyi akşamlar

Sen benim gündüzleri parlayan güneşim, geceleyin gökyüzünde parlayan yıldızımsın, sen benim ömürlük Aşkımsın. İyi akşamlar aşkım.

Huzurun ve barışın olduğu, masum canların alınmadığı, askerimizin, polisimizin şehit olmadığı bir yarınların akşamı olsun. İyi Akşamlar Türkiyem.

İyi akşamlar sözlerim senin için Bitanem, sevgimiz için, mutluluğumuz için olsun. Senin olduğun her yer aban cennet, senin olmadığın her yer cehennemdir.

Eğer yarın seni görme umudu olmasaydı çekilir miydi sensiz geçen bu akşamlar. Yarınım, umudum iyi akşamlar.

Herkese hayırlı akşamlar olsun, gece çalışmak zorunda olan kardeşlerimize işlerinde kolay gelsin.

Gün seninle anlam buldu, akşamda seninle anlam kazanacaktır, senin olmadığın her yer benim için boş anlamsız olacaktır. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı.

Allah’ım yuvanızdan huzuru ve mutluluğu, ağzınızdan tadı ve sevgiyi eksik etmesin. Huzur bulacağınız, mutlu olacağınız bir akşam olması dileğiyle iyi akşamlar.

Aşk kokan bu akşamda sahildeki dalgalar gibi hayallerime vuruyorsun, bu dünyadaki tek gerçeğim sen oluyorsun. Ömrümün tek aşkı iyi akşamlar.

Kalbi temiz, kendi temiz, yüreği temiz olan insanların temiz bir akşamı olması dileğiyle iyi akşamlar.

Akşam güneşi seninle battı, sabah güneşi de seninle doğacak, bu kalbim ben yaşadıkça sadece senin için atacak. İyi akşamlar Aşkım.

Huzursuz olanların huzur bulacağı, derdi olanların derdini unutacağı, mutlu olanların mutluluğunun artacağı bir akşam olması dileğiyle iyi akşamlar.

Akşamın hayırlı olsun, kalbin huzurla dolsun, akşamın ve gecenin tüm güzellikleri senin olsun. Hayatımın akşamı iyi akşamlar olsun.

İyi akşamlar memleketimin güzel ve mutlu insanları.

Bu hayatı seviyorsam bunun tek sebebi var Bitanem. Bu hayatın içinde sen olduğun için seviyorum. Yani ben hayatı değil seni seviyorum Aşkım. İyi akşamlar

En güzel akşam sevginin ve huzurun çok olduğu bir akşamdır. Huzurunuz ve mutluluğunuzun daim olduğu bir akşam olması dileğiyle iyi akşamlar.

Güzel bir günü seninle geçirmek, zaten seninle olan her gün benim için güzel geçecek, sensiz geçen akşamlarda ise senin hayallerin olacak. İyi Akşamlar Huzurum, mutluluğum.

Çok uzaklardan sesleniyorum, sesim geliyor mu? Arkadaşlarıma, dostlarıma, aileme, akrabalarıma, beni seven, sevmeyen herkese iyi akşamlar.

Akşam olsun istemiyorum, senden ayrılıp sensiz bir yere gitmek istemiyorum, benim mutluluğum, huzurum senin yanın Sevgilim. İyi Akşamlar

Akşam güneşi batarken sensizlik getirir bana, bu kalbim yarın seni görmek umuduyla yaşamasaydı nasıl dayanırdı bu akşam?

Üzüntülerin sizi tanımadığı, mutlulukların en yakın dostunuz olduğu güzel bir akşam olması dileğiyle herkese iyi akşamlar.

Her akşam oldu mu odama bir yalnızlık çöker, sessizlik kokar özlemim, sana kavuşmadan bitmez bu hasretim, seni çok seviyorum Bitanem.

Günün yorgunluğu üzerine çöktüğünde, gözlerin uzaklara dalarsa bil ki senin gibi seni düşünen birisi daha var uzaklarda. İyi akşamlar aşkım.

Yüreğinizdeki umudun ve güzelliklerin hiç bitmemesi umuduyla iyi akşamlar.

Gözlerim seni görmese de kalbim seninle, ellerim ellerini tutmasa da yüreğim daima yüreğinle olacak. İyi Akşamlar Bitanem.

Aşk öyle güzeldir ki, akşam ayrılıklarını hiç sevmez, sabah güneşinin doğmasını dört gözle bekler. İyi akşamlar Meleğim.

Günün yorgunluğunu atacağınız, evinizde huzur ve mutluluk duyacağınız, yarına umutla başlayacağınız bir akşam olması dileğiyle iyi akşamlar.

Ben karanlıktan korkmuyorum, karanlığın üzerine senin ışığınla yürüyorum, senin sevginle korkularımı yeniyorum, sen varsan benim hayatımda ben her şeye göğüs geriyorum.

Güzel arkadaşım seni çok özledim, sana huzurlu ve mutlu bir akşam dileğiyle iyi akşamlar.

GeceIeri uzaklara çığIık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özIemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim iyi akşamlar.

Benden uzakta olan canım aileme huzurlu ve mutlu bir akşam dileğiyle iyi akşamlar olsun.

Varlığının huzuru ile akşamlar ancak sensiz geçiyor, bir an sensizlik bile ölümden daha beter geliyor, bu kalp pervasızca seni çok seviyor. İyi akşamlar Varlığım.

Ailenizle birlikte huzurlu ve mutlu bir akşam geçirmeniz dileğiyle, tüm dostlarıma iyi akşamlar.

Aşkımızın ışığı gecenin karanlığını aydınlatsın, sevgimiz ile dolan kalplerimiz mutluluktan coşsun, Akşamımız güzel ve hayırlı olsun.

Ben doğan güneşi değil batan güneşi seçtim, çünkü doğan güneş batmaya mahkumdur ama doğmamış güneş her zaman yeni umutlara gebedir. İyi akşamlar.

Akşamın bereketi ve sessiz huzuru üzerinize olsun, kalplerinizde mutluluk, ailenizde huzur olsun. İyi akşamlar

Akşam olup kanepede gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni akşamdan alıp rüyalarıma emanet ediyorum, ben her daim seninle huzur buluyorum. İyi akşamlar aşkım.

Akşamlar akşamlar zalim ve acımasız akşamlar, beni sevdiğimden ayıran ve beni bir odaya hapseden akşamlar. Benim vebalimden, sevdiğimin vebalinden kurtulamayacaksınız akşamlar. Siz bilmiyor musunuz, sevenlerin arasına girilmez. Ama sevdiğimle benim arama giriyorsunuz soğuk ve sessiz akşamlar.

İyi ki varsın canım ve iyi ki benim sevdiğimsin, iyi ki bu kalbimin sahibisin. Seni çok ama çok seviyorum Bitanem. İyi akşamlar.

Huzur, mutluluk ve güzel bir akşam olması dileğiyle herkese iyi akşamlar.

İyi Akşamlar Sözleri
İyi Akşamlar Sözleri
İyi Akşamlar Sözleri
Resimli İyi Akşamlar Sözleri
İyi Akşamlar Sözleri
iyi akşamlar mesajları resimli
İyi Akşamlar Sözleri
hayırlı akşamlar mesajları

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz