Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Kocaya Güzel Sözler Kısa

Kocaya Güzel Sözler Kısa

Evli çiftlerden kadından kocasına güzel sözler içerikli bir yazı hazırladık. Ayrıca kocaya anlamlı sözler kısa, eşime güzel sözler ve  kocaya güzel sözler duygulu kısa sözlerini hazırladık.

Kocam İçin Güzel Sözler Kısa

– Allah müsaade ettiği sürece, seni seveceğim ben canım kocacığım.

– Güzel gözlüm iyi ki varsın iyi ki benim kocamsın.

– Allah seni karşıma çıkardı ona tüm hücrelerim kadar şükrediyorum.

– Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman.

– Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrıIma seni çok ama çok seviyorum aşkım.

– Annenden Allah binIerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için.

– İyi geceler sevgili. Keşke yarın üzülmeden uyanabilmen için dua ettiğimi bilseydin.

– Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler.

– Dünyanın kraliçesi olacağıma, seninle samanlık seyran bana. Seni çok seviyorum kocacığım.

– Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım canım kocam.

– Sarhoş olmaya gerek yok ki; Sen ‘SAR’. Ben ‘HOŞ’ olurum zaten. Seni çok seviyorum kocacığım.

– Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin kabardığı.

– MatematikIe hesapIadım fizikIe ispatIadım Türkçe iIe söyIüyorum seni seviyorum biricik kocacığım.

– Yan yana seninle uyumak, hayatımın en özel anıdır. Sabah birlikte uyanmak, mutluluğu bana yaşatır.

– Birbirimizden uzakta olabiliriz ama ruhlarımız her zaman aşkla bağlantılıdır sevgilim. İyi geceler.

– BöyIe sere serpeyim ne zaman bir bir sen düşünsem ne zaman bir yar düşünsem yüreğim sızlar her aksam gel.

– Dünyanın en güzel insanına kocama güzel sözler göndermek istedim ama zaten ona gönderdiğim her söz güzeldi.

– Kocaya güzel sözlere ne gerek var, o romantiklikten anlamaz, ona tasarruf et ona bu en büyük romantikliktir.

– Bana kimlerin senin gibi baktığını bilmiyorum ama ben sana baktığım gibi kimseye bakmadım güzel kocam benim.

– Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman. Canım kocam seni çok seviyorum.

– Dünyadaki en güzel şey kocasını seven kadının hissettikleridir. Seni çok ama çok seviyorum biricik kocacığım.

– Bir ilkbahar sabahıydı. Seninle karşılaşmamız. Ve ben o gün biliyordum. Sensiz yaşayamayacağımı. Canımdan öte.

– AyrıIık adını nereden çıkardın bir defa değil bin defa canimi aldın bu bedenimi sensiz yaşar mı sandın hata yaptın.

– Gözlerin gözlerimde ellerin ellerimde aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

– Bilirim sonu yok bu aşkın sensiz gecen günIerin eriyip güzeI dondu ömrüm üst üste kaç oIum ne zaman bir ben düşünsem.

– ”Benim en güvenli limanın sensin, her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin.”

– Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı? Canım kocacığım seni çok seviyorum.

– Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin bir umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler.

– Bu aksam yine sensizlik düştü içime, bu aksam gözlerin doğdu yüreğime, çekilmez oldu hasretin bedenime, ağladım anılara sessizce.

Kocam İçin Güzel Sözler Kısa

– Ben seni yanındayken her şeyin nasıl geçtiğini bir türlü anlamıyorum ama sen yanımda yokken zaman bana inat geçmek nedir bilmiyor.

– Aşkımız yıllara meydan okuyacak, cümle alem bizim mutluluğumuzu kıskanacak, sevgimiz hiç bir zaman bitmeyecek. Seni seviyorum Aşkım.

– Evimin sarsılmaz direği, gönlümün iyi kalpli meleği, benim dünya döndükçe seveceğim sevgimin tek sahibi canım kocam seni çok özledim.

– Sevgimizi çamaşır makinesinde yıkadım, en güzel havalarda kuruttum, bize yakışır şekilde katladım. Bak şimdi ikimizin de üstünü örtüyor.

– Aşkımın ortağı kalbimin sahibi. Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana.

– Ben senin yanındayken her şeyin nasıl geçtiğini bir türlü anlamıyorum ama sen yanımda yokken zaman bana inat geçmek nedir bilmiyor sevgilim.

– Seni düşünür, seni özIerim, sevgiIerin özIemIerin derinIiğinde. Ne oIur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırIa, bir sonbahar serinIiğinde.

Kocaya Güzel Sözler Duygulu Kısa

– Biliyorum şuan yanımda olsaydın beni öperek uyandırır günaydın canım derdin. Ama olsun sen benim uzakta da olsa tek sevdiğim uğrunda öldüğümsün.

– Sen benim gözlerime baktığın zaman benim kalbim sızlıyordu sence bu normal mi be sevdiğim? Seninde beni düşündüğün zaman kalbin heyecanla atıyor mu?

– KaIbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

– Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

– Evlilik parası, malı, mülkü olanla değil, cesur yüreği, kocaman kalbi olan, sevdiğini bir ömür boyu mutlu edecek olanla yapılır. Yani seninle yapılır canım aşkım.

– YaIvarsam rüzgâra kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anIatırIar mı sana, yaIvarsam Allah’a kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana.

– Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Kocaya Duygusal Aşk Sözleri

– İnsan önce annesini sonra babasını severmiş ama evlendikten sonra ömürlük seveceği bir insan daha olurmuş. Eve işte o ömür boyu seveceğim insan sensin benim güzel kocam.

– Eğer bir kocan varsa kocaman yürekli bir koruyucun var demektir, eğer kocan varsa sıcacık bir ailen var demektir ve eğer kocan varsa sevgin, aşkın, sol yanın var demektir.

– Ey kocacığım bak benden uzakta başka kadınlara bakarsan, ben yokum diye rahat rahat davranırsan, aradığımda sürekli toplantı yaparsan yemin ederim seni kör bıçakla keserim.

– Günler, aylar, yıllar geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı? Benim canım kocam seni seviyorum.

– Sen, yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın, sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın.

– Bugün tencerem de buram buram sevgi var, yanında bir tutam mutluluk var, içecek olarakta aşk şarabı var. Soframda sevgili olarakta sen varsın bitanem. Erken gel seni seviyorum.

– Aşkım ben öIürsem beni ne cennete nede cehenneme aIacakIar. Çünkü seni sevdiğim için en büyük sevabı isIedim ama sana taparak tanrıyı inkâr ettiğim için en büyük günahı işIedim.

– Seni bana verdiği Yüce Mevlama ne kadar şükürler etsem azdır. Senin gibi biriyle evlenmek benim için en büyük lütuftur. Ben seni her zaman seveceğim, bu dünyadan da ahiretten de seveceğim.

– Eş seçimi ve iş seçimi, eşini iyi seçemezsen ömür boyu sevgimesajlarim.com mutlu olursun, işini iyi seçemezsin başarılı olamazsın demiş atalarımız. Ben eşin en iyi seçmişim çünkü onunla beraber mutluluktan uçuyorum.

– Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

– Uykuya dalınca bütün hüzünler yok olurmuş. Ancak bir tek şey gerçekteki gibi devamlılığını sürdürecek. Oda sana olan sonsuz sevgim olacaktır aşkım. Bu varlığım uykuda da olsa gerçek hayatta da olsa her daim varlığına büyük bir hayranlık duyacaktır sevgilim.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2740