Kuzen Sözleri

Kuzen Sözleri

Bu sayfamızda kuzen sözleri ve kuzene güzel sözler, kuzen ile ilgili sözler, kuzene anlamlı sözler, kuzene komik sözler yazılarını bulabilirsiniz. Kuzen bizim dilimize sonradan giren bir kelimedir ama artık iyice benimsenmiş ve kullanılan bir kelimedir. Kuzenlerimiz bizlerin hayatımızda en önce tanıdığımız arkadaşlarımızdır.

Kuzenim sen benim hayatımdaki en mükemmel insansın. Bak insansın diyorum.

Kuzen neredesin, facebook sokağında göremedim, whatsapp kafesine de gelmedin, instagram sahiline de inmedin. İnşallah kötü bir şey yoktur. Çok özledim seni -en güzel kuzen sözleri-

Kuzene güzel sözler göndermeye ne gerek var o sevgilimi sanki naber kuzen de o yeter ona.

Biz şanssız iki kuzeniz neden mi? Birbirimizi çok seviyoruz ama sürekli görüşemiyoruz, sadece bayramlarda görüşebiliyoruz. İyi ki senin gibi bir kuzenim var.

Kuzen sana çok kızgınım o kadar aradım, mesaj attım ama bana dönmedin. Sana bir şey oldu diye çok korktum.

Yalnız sıkıldığım günlerde kapını çalabileceğim tek dostumsun. Sıkıntılı zamanlarda derdimi anlatabileceğim en iyi arkadaşımsın. Sen sıcakkanlı, iyi kalpli kuzenimsin.

Bu gün canım çok sıkılıyor, biraz seninle birlikte yaşadıklarımızı aklıma getirdim ve mutlu oldum. Canım kuzen seni çok özledim.

Ben her sabah kuzen güneşiyle uyanır, kahvaltıda kuzen çayını yudumlarım. Güne kuzenle başlar, kuzenle bitirim. Ben kuzen için bu canımı veririm.

Ben sana kuzen dedim, küsen demedim. Her şeye küsüp durma be kuzen, hadi gel bırak şu inadı da açılalım sahile doğru.

Bir ayı seninle birlikte geçirmek ve senin gibi eğlenceli biriyle tatil yapmak, tatillerin en güzeliydi. Bunu en kısa sürede tekrarlayalım kuzen.

Kuzen seninle aynı şehirde birlikteyken şehrin altını üstüne getirirdik, manitalarla günümüzü gün ederdik. Şimdi ayrı şehirlerde özlem duyuyoruz. Özledim be kuzen.

Kuzen sen ne dersen de ben seni özledim. sitemizde kuzen sözleri yazısını okumaktasınız. kuzen sözleri

Sen benim hem kuzenim, hem de en çok sevdiğim sevgilimsin. O zaman ne yapıyorsun sevgili kuzenim desem nasıl olur.

Bak kuzen telefonumda sürem azaldı, benimle adam gibi konuşacaksan arayacağım. Yoksa heba etme sürelerimi. Hadi cevabını bekliyorum.

Bak dün sen olmasan da bu hayat devam eder diye düşünüyordum ama itiraf ediyorum yanılmışım kuzen. Sen olmayınca günler geçmiyor. Özledim lan seni.

En güzel sözler senin olsun kuzene güzel sözlerin hesabımı olur o kendi güzel zaten söze ne gerek var.

Yalnız sıkıldığım günlerde kapını çalabileceğim tek dostumsun. Sıkıntılı zamanlarda derdimi anlatabileceğim en iyi arkadaşımsın. Sen sıcakkanlı, iyi kalpli kuzenimsin.

Ben seni adam gibi sevdim, bende kuzen dedin mi akan sular durur, kuzen için ne gerekiyorsa yapılır.

En İyi arkadaşım, canım sırdaşım, dert ortağım, kankam, ne desem bilemiyorum sana kuzenim. Sen benim bu hayattaki en iyi kuzenimsin.

Beni anlayan tek insan, benim dertlerimi dinleyen en iyi insan, benim canım kuzenim seni özledim. kuzen sözleri

Kuzen neredesin, facebook sokağında göremedim, whatsapp kafesine de gelmedin, instagram sahiline de inmedin. İnşallah kötü bir şey yoktur. Çok özledim seni

….. uzaktaki yıldız gibidir diye başlayan bu sözü kullanmadıkları kimse kalmadı. Sevgili oldu, dost oldu, akraba oldu, arkadaş oldu, oldu da oldu. O sözün tam metni ……… yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her daim var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Noktalı yere ne yazarsan yaz geçerlidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz