Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Haziran 2024
Anasayfa » Güzel Sözler » Anneme Güzel Sözler

Anneme Güzel Sözler

Anneme Güzel Sözler

Hayatımızın en değerli ve en vazgeçilmez varlıkları olan annelere güzel sözlerden oluşan yazımızda anneye güzel sözler uzun, anne sözleri damar ve anneme güzel sözler resimli sözleri okuyabilirsiniz.

Anneme Duygusal Sözler

– Canım annem senle her şeyim tamam.

– Allah’ın rahmetinin en güzel tecellisi annedir.

– Anne bir sanatçıdır, en güzel eseri de yavrusudur.

– Sen bu dünyaya gönderilmiş bir meleksin canım annem.

– Benim için her gün anneler günü ve hediyem de dualarım.

– Anne olmak demek çocuğu uyuduktan sonra uymak demektir.

– Bana mutluluğu anlat deseler; annem yaşıyor der susarım.

– Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın.

– Anneler belki her şeyi göremezler ama kalpleriyle duyalar.

– Bir tek sen ol, bana yeter annem. Her zaman başımın tacısın.

– Annesinin gönlünü kıran büyük günah işlemiş olur. Hz. Muhammed (s.a.v)

– Anne, herkesin yerini alabilen ama onun yeri dolmayan kişidir.

– Bana hayatı öğreten, bana hayat veren canım annem seni çok seviyorum.

– Senden yediğim terliğin acısı bile çok güzeldi seni çok özledim canım annem.

– Yalanlarla dolu bu koca dünyada beni yalansız sevdiğin için teşekkürler annem.

– Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan sensin canım annem. İyi ki varsın!

– Ana başa taç imiş, her yerde ilaç imiş, bir evlat pir olsa da, anaya muhtaç imiş.

– Anne elinden tüm dünyaya tutunur insan, o eli bir bıraksa bir ömür yutkunur insan.

– Herkesin bayramda gidebileceği bir köyü, bir baba ocağı, bir ana kucağı olabilmeli.

– Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez!

– Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem.

– Çocuğunu kaybeden bir anne için her gün ilk gündür; bu ıstırap ihtiyarlamaz. Victor Hugo

– Bana, okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: annemdir.

– Ahh annelik sen ne kutsal bir şeysin! Getir ayaklarını öpeyim cennet kokusunu içime çekeyim.

– Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum.

– Annem benim. Hislerine ihtiyacım var. Güvenilmez insanları bir bakışınla anlamana ihtiyacım var.

– Kötülükler, yalanlar, hırslarla dolu bu dünyada beni en güzel şekilde sevdiğin için teşekkürler anne!

– Senin hakkını ödeyemem, seni sevmeye ömrümü yetiremem. Bütün dünya benim olsa bir tane sen etmez annem.

– Gözyaşların sadece mutluluktan olsun, en kötü günümüz de böyle olsun anneciğim. Seni seviyorum anneciğim.

– Sevgi dolusun, merhametlisin, koruyucusun, fedakârsın. En önemlisi iyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum.

– Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez, bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez. Seni seviyorum annecim.

– Sana layık bir evlat olabilmek için yaşıyorum annem senin hakkın ödenmez. İyi ki varsın, iyi ki benim annemsin.

– Seni çok özledim annem. Kokunu gülüşünü bakışını ne yaparsam yapayım yine de affedişini. Mekânın cennet olsun annem.

– Anneciğim sen benim bu dünyadaki en iyi arkadaşım, aslında tek dostumsun. ve sen beni karşılıksız seven yegane varlıksın.

– Ben gülünce gülen, ağladığımda ağlayan benim için yaşayan dünyadaki en büyük şansım benim biricik annem seni çok özledim.

Güzel Sözler Anneme

– Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, annem ellerinden öperim. Gücüme güç, umuduma umut katan annem iyi ki varsın.

– Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. İyi ki varsın Rabbim seni başımızdan eksik etmesin.

– Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, anneler günü kutlu olsun.

– Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Canım annem seni çok seviyorum.

– Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. İyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin.

– Yemek koyulurken, “bu kadar yeter” dedikten sonra mutlaka bir kaşık daha yemek koyan kişiye ‘anne’ denir. ve o her şeye değerdir.

– Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli olan anneme, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok güzel…

– Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum.

Anne Sözleri Damar

– Buralar buram buram sen kokuyor anne. Nasıl bir masalmış bu hayat Anne Sözleri denen efsane, bir türlü mutlu son yazamadık be anne.

– Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anneciğim.

– Burnunun dibindekiler halini anlamazken, kilometrelerce uzağında sesinden üzgün olduğunu anlayan insana anne denir. İyi ki varsın anım annem!

– Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem. Hayattaki tek dayanağım, en güzel şansımsın. İyi ki varsın.

– Senin kadar şefkatli, sabırlı ve güçlü bir kadının evladı olabildiğim için çok şanslıyım, Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Biricik annem, güzel annem. İyi ki varsın.

– Bu dünyada en güvenli sığınak senin kucağında, en tatlı uyku senin ninnilerinde. Ve sevgi denen o duygu en çok senin gözlerinde. Seni çok seviyorum anneciğim, iyi ki varsın!

– Küçükken hayalini kurduğum kanatlı meleğin taa kendisi koruyan gözünden sakınan sevgisinin tadını başka kimsede bulamadığım hayattaki tek gerçeğim Melek Annem Anneler Günün kutlu olsun.

– “Çok mutluyum” demesi yeterlidir benim için. Bu cümleyi söylerken sesi mutlu tınıdaysa, gözünün bebeği bile gülüyorsa değmesinler keyfime. Bir anneyi en çok çocuğunun mutluluğu mutlu eder.

– Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Anneye Güzel Sözler Uzun

– Hadi anne bak gün doğuyor, sabahlara, iyi değilim anne… Ne olur bu gece sen gel rüyama, korkudan ağlayan gözlerime sen dol bu gece çaresizliğime merhem bul gelmeyeceksen de. İyi değilim anne…

– Ayaklarının altında cennet ile gezen kadın, senin hakkın hiç bir zaman ödenmez. Senin kadar fedakar, şefkatli, koca yürekli, güçlü bir kadının evladı olduğum için çok şanslıyım. İyi ki varsın.

– Anne candır, cana can verendir. Annelerin günü bir gün değil her günümüzde her an yanımızda olan en kutsal varlıklardır annelerimiz. Öncelikle annemin ve bende bir anneyim tüm annelerin gününü kutluyorum.

– Her zaman yolumu aydınlatan, yanlışlarımı bağışlayan, bana her defasında kucak açan, şefkatinle tüm zorlukları eriten oldun. İyi ki o güzel yüreğinle benim melek annem oldun. Anneler günün kutlu olsun meleğim.

– Şu hayatta beni karşılıksız sevdiğine emin olduğum sevgimesajlarim.com tek insan sensin, sırtımı gönül rahatlığıyla dayayabildiğim sensin ve beni her zaman sevecek olan da sensin. Sen benim güzeller güzeli annemsin, iyi ki varsın.

– Seni düşünmeden geçen bir anım bile yok annem. Bütün doğrularımda, yanlışlarımda, bütün başarılarımda, başarısızlıklarımda, üzüntümde sevincimde hep bana gölgem kadar yakın olduğunu derinden hissettim. Varlığına şükürler olsun.

– Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en özel kadını. Bu dünyadaki en güvenli sığınağımsın sen. Benim annem olman dünyadaki en büyük şansım. Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem.

– Sen bir gülüşünle kışımı yaza çeviren, gözyaşlarımı silensin. Sen beni hep şefkatle büyüten, hep sevgiyi gösterensin. Senin hakkın ödenmez, sana olan minnetim kelimelerle ifade edilemez annem. Seni çok seven, hep sana layık olmaya çalışan evladın.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz