Nişan Sözleri

Nişan Sözleri

Bu sayfamızda nişan davetiye sözleri, nişan sözleri, nişan sözleri kısa, nişan sözleri sevgiliye, nişan tebrik sözleri, sevgiliye nişan sözleri konulu bir yazı hazırladık. Nişanlananlara hayırlı olsun mesajları veya nişanlananlara hayırlı olsun sözleri göndermek istiyorsanız buyurun yazımızı okuyun. Nişan sözleri sizler için ekibimiz tarafından itina ile hazırlanmıştır.

Mutluluğunuz dünyayı kıskandıracak kadar büyük olsun, sevginizi destanlaşacak kadar mükemmel olsun, Bu özel gününüz kutlu olsun.

Siz bir gül bahçesinin gülü ve bülbülü gibisiniz. Allah’ım sizleri bir ömür boyu mutlu etsin. Dilerim mutlulukla birleşen elleriniz hiç ayrılmasın.

Bir gün yaşadığınız tüm duygular sizler çok güzel bir anı olarak kalacaktır. Bu mutlu gününüzün de ileride hatırlayacağınız güzel bir olması dileğiyle mutluluklar.

Acılar paylaşıldıkça azalır, sevgi ise paylaşıldıkça çoğalır. Sizinde birbirinizle acılarınızı ve sevginizi paylaşacağınız bir yaşam diliyorum.

Her gününüz bugün gibi mutluluğun zirvesinde geçsin, heyecanınız mutluluğunuza mutluluk katsın. Allah sizleri mesut etsin.

Tüm yaşantınız boyunca birbirinizle paylaşacağınız güzel anıların yaşanması ve sevgi adına en güzel duyguların yaşanması temennisiyle mutluluklar.

Beraberliğinizi evlilik merasimi süslediğiniz bu günde size tüm canı gönülden mutluluklar diliyorum. Hayatınız bir ömür boyu birlikte devam etmesi dileğiyle mutluluklar.

Sevgili arkadaşım sana eşin olacak değerli kişiyle birlikte huzurlu ve mutluluk dolu bir yaşam geçirmeniz dileğiyle mutluluklar dilerim. 

Mutluluk rüzgarları gönderiyorum sana size aşırı dozda sevgi, mutluluk ve hayatınız boyunca mutluluklar diliyorum.

Bir ömür birlikte olmak için attığınız bu adımdan Allah sizi pişman etmesin. Mutlulukla birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha ayrılmasın. Mutluluk dolu günler sizin olsun.

Hayatın çok kısa, yaşam boyu ikiniz birlikte bir ömür boyu mutlu olmanız dileğiyle bugünden itibaren birbirinizi üzmeden bir ömür mutluluklar dilerim.

Bir yaşam boyu birbirinizi sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar

Rüyalarımdan gerçeğime, karanlıktan aydınlığa geçişime, gündüzden geceye, dünümden yarınıma ortak, sesime, nefesime, sensiz aciz bedenime destek, ruhuma, kalbime, beynime eş ol istiyorum. Gelip hep benimle ol istiyorum.

Hep beni sana getirecek yollar, bana açılacak senle kapılar, senin kokunla dolu odalar, seni bende uyutacak yataklar istiyorum. Her şeyden çokta senle anlam bulan sıcacık bir yuva istiyorum. 

Tüm sevdiklerinizle birlikte dillere destan bir düğün ile, aşkları kıskandıracak bir sevgiyle mutlu olmanız dileğiyle. Mutluluklar. Şuan http://www.sevgimesajlarim.com/nisan-sozleri/ nişan sözleri konulu yazımızı okumaktasınız.

Bedenle olan aşk pazara kadar, ruhla olan aşk ölene kadar. Bedenen ve ruhen birlikte yaşanan aşkta mezara kadar.

nisan-tebrik-sozleri

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca zamanınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın.

Hayata ve sizi birbirinize bağlayan kalpleriniz hiçbir zaman ayrılmasın. Mutluluklarınız daim olsun.

Senle yendim kötü talihimi. Kırdım; umutsuzluğun, mutsuzluğun, kimsesizliğin, yalnızlığın birbirine sıkıca bağlandığı zinciri. Her şeyim tut elimi eşim ol. Bir ömür boyu bırakma beni.

Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın! Bir ömür Mutluluklar

Bedenle olan aşk pazara kadar, ruhla olan aşk ölene kadar. Bedenen ve ruhen birlikte yaşanan aşkta mezara kadar.

Senle yendim kötü talihimi. Kırdım; umutsuzluğun, mutsuzluğun, kimsesizliğin, yalnızlığın birbirine sıkıca bağlandığı zinciri. Her şeyim tut elimi eşim ol. Bir ömür boyu bırakma beni.

Eğer kafanıza göre birini bulduysanız ve çok iyi birlikte bir hayli zaman geçirdiniz ve artık bu işi resmiyete dökelim nişanlanarak bu işe bir adım atalım diye karar verdiyseniz bu karar sizler için hayırlı olsun. Birinci adım söz kesme merasimi olarak sayarsak, nişan evlilik yolunda atılan ikinci adımdır. Nişanlanırken nişanı nerede yapacağınız, nişan davetiye sözleri nasıl olmalı gibi buna benzer bir çok sorular sizleri meşgul edecektir ama bu soruları çözerken çok eğleneceksiniz. Sitemizdeki nişan sözlerinden sizler için uygun olanı seçerek davetiyenize bastırabilirsiniz. Bir arkadaşı veya bir yakını, bir dostu, bir sevdiği nişanlananlar da bu sayfamızdaki nişan sözlerinden sevdiklerine uygun olanları hayırlı olsun mesajı olarak gönderebilirsiniz. Hazırladığımız nişan sözleri konulu yazımız hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünden yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz