Ölüm Yıldönümü Mesajları

Ölüm Yıldönümü Mesajları

Sayfa İçeriği: Ölüm Yıldönümü Mesajları, 1 Yıldönümü Mesajları, Ölüm Yıldönümü Sözleri, Anma Mesajları, Anma Sözleri, Ölüm Yıldönümü Mesajları Facebook, Anneye Anma Mesajları

Bu sayfamızda hayatını kaybetmiş yakınlarımız için ölüm yıldönümü mesajları içeriği olan bir yazı hazırladık. Ölüm soğuk ve acı bir olaydır ama herkesin başına gelecek bir durumdur. Ölüm yıldönümünde anmalarla bu dünyadan göçüp giden kişileri unutmadığımızı gösteririz.

Ölüm Yıldönümü Mesajları

Yokluğunun birinci yılında hava hala senin bu hayattan göçüp gittiğin gibi soğuk ve acımasız, yani senden sonra yaşamak daha da acı ve zor.

Ülkemizin eğitim davasına gönül veren Sevgili öğretmenimizin ………………………………….nun aramızdan ayrılışının birinci yılında hasretle ve sevgiyle anıyoruz.

Senden ayrılık senin yokluğunu her gün her an tüm hücrelerimde yaşamaktır. Sen bu dünyadan ayrılıp başka alemlere gittiğin o günden sonra geçen 365 gün 6 saat bile acılarımızı dindirmedi.

Yüce Mevla’nın rahmetine kavuşmasının 1. Yılında kendisini saygı ve sevgiyle anıyoruz. Onun yolunda yürümeye devam edeceğiz.

 Bir yıl daha geçti sensiz koskocaman bir yıl daha onsuz.

Demişlerdi ki ölenle ölünmez, sende zamanla alışır hayatına dönersin, bak bir yıl geçti ama ben hala senin yokluğuna alışamadım canım annem.

Değerli abimizi, büyüğümüz …………………………………………..nu ölümünün birinci yılında sevgi ve saygıyla anıyoruz. Onun ülkemize etmiş olduğu hizmetler gibi hizmet yapmayı Mevla’m bizlere de nasip etsin.

Biz birlikteyken hiç önemsemediğim saatleri, ayları, mevsimleri, yılları şimdi ne kadar çok arıyorum. Ve ne kadar acıdır ki bir kez daha birlikte yaşayacağımız, birlikte güleceğimiz yeni bir zamanımızın asla olmayacağı.

Ölümünün birinci yılında saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

Tek başıma kaldığım bu dünyada sana olan aşkımı, sensizliğin acısını sakladım ruhumda. Yüreğimi koca bir yıl senin hayalinle avuttum. O yaşadığımız güzel günleri anmaktan artık yaşamayı unuttum. Yattığın yerde huzur içinde yat, mekanın Cennet olsun. Seni asla unutmayacak,  sana olan aşkım hiç azalmayacak.

Bizler senin attığın bu ilk adımda yürümeye devam ediyoruz. Senin hayallerin olan ülkemizi bir dünya markası yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Mekanın cennet olsun. Seni sevgi ve özlemle anıyoruz.

Sensiz geçen, sessiz geçen bir yıl, seni her zaman özleyeceğiz. Yattığın yerde rahat uyu. Mekanın cennet olsun.

Canım anama seni çok özledim. Yokluğun çok acı seni her zaman seveceğim ve her zaman sevgiyle anmaya devam edeceğim. Nur içinde yat annem.

Canım sevgili eşim, nurlar içinde yat. Ölümünün birinci yılında

Çaresizlik gözünü kapattığında sana bu kadar yakın olan birinin, aslında bilmediğin ve çok uzak bir yerde olduğunu bilmektir.

Ölüm Yıldönümü Mesajları

Geçen sene tam bugünün sabahıydı. Bir yıl geçti taşıyorum aynı yarayı. Ve asla iyileşmeyeceğini bilerek, kabuğu her kaldırdığımda ince bir kan damlıyor hala anne.

Daha ne kadar özleyeceğim seni diye sordum ama cevap alamadım. Ben senin beni bırakıp gidişinin 1. Yılında seni çok özledim.

Evet, canım sevdiğim yıl döndü geldi. Bugün senin aramızdan ayrılışının ilk yılı, bizler hala seni arıyor, seni çok özlüyoruz. Allah’ım mekanın cennet etsin.

Sen bu dünyadan gideli tam bir sene geçti. Şimdi elimde biriktirmiş olduğum tüm zamanların tek bir güzü kaldı; rüzgarı üşütmüyor, güneşi yakmıyor, yağmuru tek tek akıttığım gözyaşlarımı gökyüzünden toplayıp toprağına götürüyor. Seni özlemle anıyorum anneciğim.

Bu gün sensizlik günü, bugün sessiz sessiz mezarının başında çığlık günü, bugün aramızdan ayrılışının soğuk birinci yılı. Seni özlemle, sevgiyle anıyoruz. Nur içinde yat.

Ölüm Yıldönümü Mesajları

Günaydın babam bak bugünde hava ne kadar sıcak, aynı bir yıl önce seni kaybettiğimiz gün gibi. Ama baba bu sıcaklık senin sevgin kadar hiç yüreğimi ısıtmadı benim. Senden sonra tüm umutlarımı yitirdim. Yaşamak artık boş ve anlamsız oldu.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz