Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Resimli İyi Geceler Mesajları

Resimli İyi Geceler Mesajları

Bu sayfamızda resimli iyi geceler mesajları,iyi geceler mesajları resimli, resimli iyi geceler sözleri, iyi geceler sözleri resimli, sevgiliye resimli iyi geceler mesajları konulu bir yazı hazırladık.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim. Seni çok Seviyorum.

blank

Her gece uyku diye yattığım sensin. İyi geceler

Dünyada bir eşi benzeri daha olmayan tek varlığım, benim olan ve her şeyden değerli olan meleğim iyi geceler aşkım Bebeğim.

Her şeyin zamanı var;yaşamanın, sevmenin ve ölmenin zamanı. Ama şimdi uyumanın zamanı hadi bakim iyi geceler.

Sen hayatımın en değerli varlığı, bana mutluluk veren güneşim, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler BİTANEM.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum, çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin iyi geceler Meleğim.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosundan keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler Sevgilim.

blank

Müjde bu gece günahlarda % 100’e varan indirimler, iyiliklerde bin kata varan extra puanlar sizi bekliyor. Not: Kul hakkı kampanya dışıdır. İyi Geceler.

blank

Yarın sabah uyandığınızda gördüğünüz güzel rüyaların gerçeğe dönüşmesi dileğiyle iyi geceler.

blank

İyi Geceler, Tatlı Rüyalar…

blank

En güzel rüyalara dalman ve meleklerin seni koruması dileğiyle İyi geceler.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosundan keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler

blank

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır. İyi Geceler Aşkım.

Her aya bakışında beni hatırla gözlerin yıldızlara takılırsa, seni düşündüğümü sakın unutma, unutma bir yaprak düşerse avuçlarına, ellerimdir sakın bırakma.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin.

Aşkın satılığa çıktığı, dostluğun bozuk para gibi harcandığı bu güzel dünyada, değerini paha biçemediğim insanlara iyi geceler olsun.

Resimli iyi geceler mesajları yazımız hakkındaki olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız bizlere yeni yazıları daha iyi ve güzel hazırlamamıza yön verecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696